Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokotek

Zdarzyl wam sie kiedys seks z przygodnym partnerem?

Polecane posty

Gość ........................uuuuu
A JA WCZORAJ załozyłem podobny topik i nikt prawie nie chciał gadac mam hyba tylko 4 historie, w tym 2 jak laski zrobiły to ze swoimi instruktorami jazdy ehhhh ;) poczytajcie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3463130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokotek - no właśnie, wtedy byłem młody, lekko po 20-ce. Jak chcesz wiedzieć więcej o mnie - kliknij w mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokotek
Zamiast klikać w twoj nick, wolałabym kliknąć ciebie, jeśli wiesz, o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a później
kokotek nie mam doświadczeń z syfem, ale znam dziewczynę, która daje komu popadnie i złapała takiegoż syfa! Mało tego! Ona nadal się puszcza i zaraża innych! Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zmarnowałem tego typu najlepszą okazje w życiu. Zbyt piękne aby mogło byc prawdziwe powtórzenie się tej sytuaji (pewnie nie uwierzycie, nie będe przekonywać. To była modelka) :-( :-( :-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bzykam sie z obcymi ale ciągle cos takiego musi mi sie napatoczyć przed oczy..juz w knajpie sie wysikać normalnie nie można:o najbardziej mnie rozbawiło jak mój kolega ( jakiś czas temu)..przebierał nóżkami i juz nie mógł wytrzymać ,jakieś 30min później zapodawał jakaś pannę za choinka w knajpie:D:D ale to przynajmniej było zabawne:Dw ogóle jakieś takie asy mnie otaczają-znika kumpel na 15min a później wraca w brokacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokotek - no kliknięcia bywają różne.... Niektóre bardzo przyjemne... :) Ja też bym w ciebie kliknął... Na pewno wybrałbym właściwe klawisze.... :D 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N7
Takie historie tylko potwierdzają, że większośc kobiet to zwykłe szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxx
Kokotek opowiedz swoją historię z tym tematem związaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokotek
przepraqszam za dłuższą nieobecność ale podniecony waszymi przeżyciami zaaplikowałem sobie dorodnego kabaczka i normalnie od nadmiaru rozkoszy dostałem paralizu rąk co skutecznie uniemozliwiło mi pisanie na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom wpisuff tótej świadczy
że macie kilaki muzgó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mialam ale mi sie marzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×