Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smile_please

makijaż ślubny warszawa

Polecane posty

Moja kumpela wychodzi za mąż a ja będę świadkiem. Chcę jej zrobić prezent w postaci profesjonalnego makijażu-wizażu na ślub. Możecie coś polecić w Warszawie - najchętnej okolice Żoliborza

Gość Magdalena Kamińska
Wizażem, stylizacją i makijażem ślubnym zajmuję się od 3 lat. Ukończyłam International School of Make-Up Artists Marii Ewy Dziewulskiej pod patronatem Screenface of London. Pracowałam przy licznych sesjach fotograficznych, mam doświadczenie w makijażu ślubnym i korygującym. Pracuję głównie na profesjonalnych kosmetykach ScreenFace, używanych przez brytyjskich stylistów do sesji filmowych, zdjęciowych i telewizyjnych, wyróżniające się doskonałymi właściwościami kryjącymi. Mój cennik: 100zł makijaż ślubny próbny 120zł makijaż ślubny, jeśli był próbny 170zł makijaż ślubny, jeśli nie było próbnego 60zł makijaż mam, druhen, świadkowych 120 makijaż wieczorowy Dojazd na obszarze Ursynowa gratis. Za dojazd na terenie Warszawy i południowych okolic Warszawy (Piaseczna, Konstancina, Zalesia) doliczam 10zł. Jest też możliwość wykonania makijażu u mnie w domu. Magdalena Kamińska Mail: mkamin78@gmail.com Tel. 501-69-17-96

Gość makeupbeauty.pl
Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio www.makeupbeauty.pl oraz na FB makeupbeauty.pl

Gość gość
Obiecałam więc piszę: polecam makijaże Beaty :-) malowala mnie do ślubu i do sesji foto w sierpniu tego roku. Makijaże cudne i trwałe. Szczerze polecam makeupbeauty.pl

Gość gość
Zapraszam na profesjonalne makijaże ślubne i inne okolicznościowe. Makijaże wykonuję sprawdzonymi i profesjonalnymi kosmetykami, gwarantującymi trwałość makijażu. W cenę wliczone są kępki rzęs, które pięknie podkreślą oko, a makijaż wykańczany jest fixerem. Przy makijażu ślubnym korekta Pana Młodego gratis. W przypadku makijażu kilku osób atrakcyjne rabaty. Pracuję na terenie Warszawy i okolic. Na terenie Warszawy dojeżdżam bezpłatnie do klienta. Zapraszam do kontaktu: magda_wizaz@wp.pl, tel 502187302 lub www.facebook.com/pages/Magda-Michalska-Make-up-Artist/711903862152989

Gość gość
Zapraszamy na makijaż ślubny na stronę internetową www.getmarriedmua.pl gdzie znajdziecie rozbudowane portfolio i ofertę dostosowaną specjalnie dla naszych klientek. Powodzenia na Waszych ślubach. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Gość karolinarodak
Zapraszam na profesjonale makijaże. Mam jeszcze wolne terminy w sierpniu I we wrześniu. Moje kwalifikacje: *Szkoła Wizażu i Stylizacji Anity Folaron w Poznaniu 2011 *Szkolenie dla profesjonalistów w Ecole Atelier International de Maquillage Hellene Quelle w Paryżu, 07. 2013 * Szkolenie u słynnego włoskiego wizażysty gwiazd Nico Baggio, Poznań, 10.2013 *Kurs stylizacji fryzur w Poznaniu 11.2013 *Szkolenie w zakresie bodypainting 11.2013 Polecam przejrzeć moje prace :) http://www.maxmodels.pl/wizazysta-karolinarodak.html k.rodak@poczta.fm 511964462 WARSZAWA

Gość gość
A ja polecam dziewczynę z makeuphair24 przyjmuje na Żelaznej w salonie .(p.Wioletta) Chciałam wrzucić swoje zdjęcie ale nie wiem jak . Pięknie czesze ,pracuje dla magazynu fryzjerskiego jako specjalistka ,,włosowa,,:)i mój makijaż był delikatny promienny ale zarazem rasowy . poza tym lubię jak ktoś kogo widzę pierwszy raz przekonuje mnie do siebie profesjonalizmem ale również życzliwością ......a nie nadąsaniem i wiecznym niezadowoleniem (czytaj mój były fryzjer :)

Gość gość
Makijaż ślubny to bardzo ważny element tak ważnego dnia. Moja kuzynka zanim poszła do wizażystki poczytała trochę o trendach w ślubnym makijażu na www.sztuka-makijazu.pl Dzięki tamtym informacją już mniej więcej wiedziała jak chce wyglądać w ten dzień.

Gość gość
szczerze ? ja się boje chodzić do takich nie sprawdzonych osób na makijaż ... największy problem miałam z tym jak wychodziłam za mąż, stwierdziłam że nie dam się pomalować jakiejś przypadkowej osobie tylko sama go sobie zrobię ;) zapisałam się na makijaż indywidualny do szkoły Select , powiedziałam czego oczekuje i byłam zachwycona. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi prowadzącej i mojemu zaangażowaniu taki makeup zrobiłam że wszystkim szczena opadła:D I takiego bakcyla złapałam że chyba zacznę sie szkolić w tym kierunku ;))))) ajjj życie bywa tak zaskakujące:D

Gość gość
Ja korzystałam z usług Pauliny Kruszewskiej-Zelman. Byłam zachwycona, bo słuchała moich sugestii co do tego jak sobie wyobrażam ten makijaż oraz dopasowała go do sukni i bukietu. Całość wyszła bardzo promiennie i po prostu pięknie. Zobaczcie sobie portfolio: kruszewska-zelman.pl

Gość gość
Moge polecic salon, w krakowie, w ktorym robia swietne makijaze slubne- black pearl :)

Gość gość
Byłam w sobotę przed weselem zrobić sobie makijaż w gabinecie Dermiki na WIlanowie, miałam blisko na szczęście troche mi się spieszyło, makijaż wyszedl super, cena ok, Pani kosmetyczka bardzo się postarała :)

Gość kasiakr945
Mnie malowała Pani Wiola ze studia Makeuphair24. Bardzo miła i profesjonalna. U mnie była z asystentką Panią Olą i ogarnęła mnie, teściową, mamę, siostrę i świadkową w cztery godziny. Polecam

Gość gość
Ostrzegam przed Ania Szymala make up Pani kasuje natychmiast niewygodne opinie na swój temat . Nie dotrzymuje terminów bo jak można kogoś potraktować tydzień przed ślubem! !!!

Gość mała mai
Moja siostra robiła sobie makijaż ślubny u Pani Ani z salonu Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Wyszła jak by była jakąś gwiazdą Hollywood.

Gość gość
Zdecydowanie odradzam Platinium visage. Makijaż straszny a fryzura jeszcze gorsza. Fakt pani paulina s. Jest przesympatyczna osoba ale daleko jej do tytułowanej profesji.

Ja długo przeczesywałam fora ale ostatecznie zdecydowałam się na makijażystkę, którą poleciała mi koleżanka z pracy. To chyba najlepsza reklama jak ktoś sprawdził na sobie, a nie takie wpisy-kryptoreklamy. ja straciłam najpierw 300 zł na próbne makijaże -jeden za 200 zł (beznadzieja), a drugi za 100 zł (niby ok, ale makijaż nie przetrwał do wieczora ...). Za trzecim razem byłam u tej poleconej i powiedziałam że nie zapłacę jak będzie źle ( hehe). Malowanie trwało godzinę ale efekt super. Ślub miałam w sobotę i czekam na zdjęcia. Wrzucam nr telefonu chociaż wiem że jest tego tu masa. 600237813 -jest też stronka na FB ale nie ma zbyt wiele zdjęć makeupbeauty.pl wizaż makijaż warszawa

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować