Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smile_please

makijaż ślubny warszawa

Polecane posty

Witam , serdecznie polecam PLATINIUM VISAGE , a w szczególności Panią Paulinę Sobotę która to zajmowała się moją stylizacja ślubną i plenerową (makijaż i fryzura) . Super babeczka ,mega sympatyczna , mega profesjonalna :) polecam z całego serducha . jestem bardzo zadowolona z usługi . Ula ...

Gość gość
Ja z całego serca polecam Platinium Visage! Panią Paulinę Sobotę znam od 3 lat.Przypadkiem zatrudniłam ją na ślub mojej siostry i szczerze byłyśmy zachwycone !Profesjonalny make up,fryzura -konkretna osoba, która zna się na tej pracy! W tym roku ja wychodzę za mąż i nie wyobrażam sobie by mnie ktoś inny malował aniżeli Paulina Sobota Platinium Visage!

Gość Weronika z Piaseczna
Bardzo dobra wizażystka pracuje w salonie Gnatyshyn przy al. Ken 36A. Pani Ania jest doskonałym fachowcem i profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu. Moja siostra robiła sobie u niej makijaż do ślubu. Wyglądała jak gwiazda filmowa, a nie jak dziewczyna z podwarszawskiej miejscowości :) Gorąco pozdrawiam i polecam Panią Anię.

Gość gość
Pani Paulina Sobota z Platinum Visage sama sobie chyba wystawia pozytywne opinie (dwie wystawione tego samego dnia w odpowiedzi na krytykujący ją post)... mnie ta pani malowała i nie polecam. Makijaż zupełnie niedopasowany do delikatnej urody - ciemny i postarzający. Do profesjonalizmu jeszcze daleka droga niestety

Gość KarolinaDz
Dobra kosmetyczka jest na Ursynowie w salonie Gnatyshyn. Bardzo dokładnie i w delikatny sposób przeprowadza zabiegi. Ja sama mniej więcej raz na trzy miesiące lubię umówić się do niej i odmłodzić swoją twarz :)

Gość gość
Polecam serdecznie zwłaszcza na makijaż ślubny, którym zawsze się stresujemy! paulinamichlinska.pl

Gość kejtin
Nie myślałaś żeby zrobić sobie permanentny ? Mi akurat sie tak złożyło, że miałam n własnym weselu. I delikatnie sie podmalowałam i super, nie bałam się że cos mi sie rozmarze. :D Robiłam w Magic Visage na Mokotowskiej.Cena super, ja robiłam kreskę nad okiem. Dziewczyny maja normalnie lupe w oczach tak równo:D

Polecam kosmetyczkę pracującą przy al. KEN 36 na Ursynowie w salonie Gnatyshyn. Babeczka świetnie zna się na robocie, jest bardzo dokładna i delikatna.

Gość grymałka
ja też chcę sobie zorbić kreski na oku, szukam salonu, żeby dobrze robili i nie byli drodzy, czytałam opinie o tym magic visage na mokotowie i moja koleżanka też tam robiła, była zadowolona z efektu.

Gość Gonia1985
Platinium Visage zdecydowanie POLECAM!!! Korzystałam z usług Pani Pauliny Soboty w czerwcu 2016 i byłam zachwycona, make up oraz fryzura rewelacja :)

Gość doonky
mi zależy na rzęsach na wesele, impreza juz za tydzień, a ja jestem umówiona do Magic Visage na Mokotowie na poniedziałek na rzęsy Hollywood Lashes, nie mogę sie doczekać, bo widziałam już u przyjaciółki efekt więc i sama chcę mieć tak samo piękne rzęski na oczach.

Gość MBS TEAM
Margot Beauty Solutions zaprasza na bezpłatne makijaże, metamorfozy. Studio w Centrum Warszawy. Makijaże na różne okazje. Zgłoś się na metamorfozę, napisz na mail: info@margotbeautysolutions.com. W studio pracuj 5 profesjonalnych makijażystek. Terminy do ustalenia. Zapraszamy.

Gość bluecatt
pomyśl na pewno o przedłużaniu rzęs, efekt będzie rewelacyjny, ja zawsze jak idę na jakąś imprezę to idę założyć rzęsy bo moim to świetne wykończenie każdego maikjażu. zawsze robię w magic visage na mokotowie, bo rzęsy są wytrzymałe więc wiem jakiej jakości mogę sie spodziewać.

Gość ewela1990
NataliaKowalska ma sporo racji!!! Miałam przyjemność korzystać z jej usług i muszę powiedzieć, że dziewczyna jest naprawdę świetna i skuteczna. Organizuję eventy różnego rodzaju. Miałam 4 modelki do pomalowania. Sylwia wyrobiła się w... nie zgadniecie ile... 45 minut. Efekt? Fenomenalny. Bałam się, że za szybkością nie idzie jakość - nic bardziej mylnego. Godna polecenia. Trzeba pchać w górę fajne i rewelacyjne makijażystki.

Gość gość
Dziewczyny ja długo szukałam makijażystki i dlatego trafiłam na to forum, a teraz chcę się z Wami podzielić kontaktem do dziewczyny, która wykonała mój ślubny makijaż - Magda Jurczyszyn, na facebooku MaKra Make Up. Zrobiła mi tak genialny makijaż, że prawie się popłakałam z zachwytu. Byłam na 3 próbnych, już miałam dość, do niej też szłam zrezygnowana, ale miło się zaskoczyłam - fajnie dobrała makijaż do mojej urody i oczekiwań, wytłumaczyła co i jak. Bardzo sympatyczna dziewczyna, cena też spoko, a w makijażu byłam nawet na drugi dzień. Wszystko było utrwalone, nawet do sztucznych rzęs się przekonałam.

Gość Małgorzata445
Z dobrą makijażystką jest jak z dobry mężem - ciężko trafić na odpowiednią osobę, która jest odpowiedzialna, kompetentna i można jej zaufać. Długo szukałam profesjonalnej makijażystki. Trafiały mi się naprawdę ofiary losu. NAWET po znajomości! Któregoś razu kumpela szykowała się na jakieś super przyjęcie. Makijażysta dojechała do niej na czas (za darmo), a do tego moja kochana Zosia wygląda jak milion dolarów. Duża klasa Sylwii Żmijewskiej oraz kompetencja to ogromny atut. Z ręką na sercu mogę ją polecić. Podeślę nawet link: www.zmijewska.iportfolio.pl

Gość halinkaaaa
wlasnie szukalam kilka informacji odnosnie Sylwii. Dziekuje kochane za szczegolowe informacje. Juz wiem kogo zatrudnie... :) Sylwia, jezeli to czytasz - czekaj na moj telefon :)

Gość Kateee1111
Polecam p. Ulę z Warszawy, która wykonuje piękne makijaże, które utrzymują się całą noc . Część prac można zobaczyć na www.makijazwarszawa.pl albo na fb : www.facebook.com/makijazwarszawa

Gość Aaurel
Dziewczyny, moje poszukiwania wizażystki na ślub były długie , zaczęłam rok wcześniej idąc na wesel malowałam się, aby sprawdzić która spisze się lepiej. Byłam załamana , Panie polecane także na tym forum ( te do których udało mi sie zapisać ) Dramat!! Widząc kosmetyki na jakich malują miałam ochotę uciekać już na samym początku. Pewnego dnia moja znajoma wstawiła zdjęcie z wesela brata, wyglądała przepięknie wiec poprosiłam o namiar na makijażystkę. Sprawdziłam , i mam!! w ostatniej chwili, bo u Pani Izy trudno z terminami wakacyjnymi . ale warto było. Szukajcie a znajdziecie !! :) Dla zainteresowanych, Polecam! ,https://www.facebook.com/CherryMakeupByIzabellaKrasowska/ , strona na FB.

Gość xxyntia
mi zależało na tym, żeby na ślubie mieć ładne rzęsy, to zawsze pięknie podkreśla oko, robiłam rzęsy w magic visage w Śródmieściu bo w mecie znalazłam w sieci sporo pozytywnych opinii więc się zdecydowałam, ale nie żałuję, bo efekty są rewelacyjne.

Gość gość
Moje Drogie, a ja polecam wybrać się na makijaż do Pani Madzi Jurczyszyn, właśnie dzięki Wam ją znalazłam na tym forum, jestem już po próbnym i jestem zachwycona - będzie mnie malowała na ślub na 100%. podaje kontakt do niej jak byście chciały 530 580 416

Gość Panna Moda
Również nie polecam Pani Pauliny Soboty. Makijaż zbyt ostry niepasujacy do urody. Pani Paulina jest osobą konfliktowa bez kszty profesjonalizmu. W dniu ślubu wprowadziła nerwową i niezręczna atmosferę w moim domu. Wspomniała że często zdarzaja jej sie nieporozumienia z parą młodą w dniu ślubu.

Gość gość
Ja polecam Make Up Małgorzata Chodyra. Pani Małgosia jest cudowna !!!! Co prawda przyjmuje pod Warszawą, ale warto było do niej jechać. mój makijaż ślubny był zachwycający i trzymał się całą noc.

Gość gość
Ja polecam Panią Aneta z Galamakeup4u tak się nazywa na Facebooku jestem bardzo zadowolona z jej usług wracam do niej na makijaż na różne imprezy Polecam Galamakeup4u i Paninne Aneta

Gość gość
Polecam swoje usługi,w zakresie makijaż i fryzury ślubne. Duże doświadczenie oraz współpraca z pismami o tematyce ślubnej a także praca przy sesjach ślubnych . zapraszam na : www.makijaze.weselnie.pl

Gość gość
Polecam swoje usługi,w zakresie makijaż i fryzury ślubne. Duże doświadczenie oraz współpraca z pismami o tematyce ślubnej a także praca przy sesjach ślubnych . zapraszam na : www.makijaze.weselnie.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować