Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smile_please

makijaż ślubny warszawa

Polecane posty

Gość gość
Możesz poszukać czegoś tutaj www.onaion.gdziewesele.pl/Fryzura-i-makeup/ :)

Gość omnibuskaa
ja z kolei teraz testuje przedłużane brwi, bo byłam już w 2 miejscach i rzęsy mnie uczulały, teraz jestem po przedłużaniu w Salonie Magic Visage i póki co nie ma żadnego uczulenia, jestem zadowolona, więc na ślub pewnie się tam wybiorę na przedłużanie.

Gość gruntowa
ja też mam ten sam problem że przedłużane rzęsy mnie uczulaja, ale skoro polecasz salon Magic Visage to chętnie się tam do nich udam.

Gość Paulaaa_9
@gruntowa to szoruj do Magic Visage, bo ja też robię już od ponad roku u Pani Estery i wszystko ok. Ceny zadowalające, jakość świetna. Masz tu link: http://www.salonmagic.pl/

Gość gruntowa
no właśnei umówiłam się na przedłużanie na przyszły tydzień, bo w piątek wyjeżdzam na urlop więc będzie jak znalazł :)

Gość lolkkaa
Ja tez się wybieram do Magic Visage z polecenia koleżanki, podobno dziewczyna jest naprawdę super jeśli chodzi o rzęski.

Witam serdecznie, Jestem wizażystką i stylistką fryzur. Od ponad 10 lat zajmuję się kreowaniem wizerunku ślubnego, indywidualnego jak i biznesowego. Do każdej klientki podchodzę z pełnym profesjonalizmem, dlatego z niezwykłą starannością dbam o to, aby każda osoba czuła się w moich makijażach bardzo dobrze i przede wszystkim pięknie. Jako wyzwanie traktuję każdą zmianę wizerunku, tak by wyeksponować jej wszystkie, czasem ukryte zalety. Wykonuję makijaże i fryzury ślubne, wieczorowe, okolicznościowe. Prowadzę również indywidualną naukę makijażu oraz kursy wizażu. Zapraszam https://beautyqueen.pl

dla mnie bezkonkurencyjny jest salon Bikor na Chmielnej. Byłam tam już dobrych kilka razy i zawsze wychodzę mega zadowolona. Make up pierwsza klasa, do tego super atmosfera i panie makijażystki :)

Gość aabuenaa
tak tekila30 ja też polecam to miejsce :) Byłam już 3 czy 4 razy u pani Patrycji i nie mam pytań -pełen profesjonalizm a ja czuję się zawsze jak miss świata po wyjściu od nich haha :)

Gość SyllwaiFikkk
Byłam własnie niedawno w tym salonie Bikora i też polecam teraz każdej koleżance! Makijaz był boski, idealnie do mnie pasował!

Gość gość
Swietna fryzura i przemiła fryzjerka. Jak to dobrze, że dałam się namówić przyjaciółce i oddałam się w ręce Pani Sylwii z Mobile Salon! Strzyżenie układa się rewelacyjnie. Wszyscy znajomi zauwazyli zmianę i mówią że odmłodniałam 10 lat! Polecam Sylwię z www.mobilesalon.net.

Gość 111monia111
Ja byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego, które wykonały mi Panie z salonu Bikor w Warszawie na Chmielnej. Pięknie go dopasowały do mojego typu urody no i co najważniejsze to długo się trzymał

Gość palinek
Ja w tym ważnym dniu oddałam się w ręce pani wizażystki w salonie Bikora i mogę śmiało polecić :) Makijaż wytrzymał dziesiątki pocałunków od gości i nie wyglądał jak maska, czego bardzo się obawiałam. Gdybym wychodziła jeszcze raz za mąż, to też bym tam poszła na makijaż ;)

Gość Natka112
Też polecam salon Bikora w Warszawie :) Zdecydowany lider, jeśli chodzi o indywidualne podejście do potrzeb klientek.

Gość monawampirzyca
Zgadzam się, że Bikor na Chmielnej jak na razie wymiata :) bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wyszłam sto razy piękniejsza niż mogłam to sobie wyobrazić :) dziewczyny sobie super poradziły z moją przesuszoną skórą

Gość Grazia007
W Bikorze faktycznie malują pięknie :) Byłam u nich na makijażu ślubnym i byłam zachwycona efektem. Bardzo polecam!

Gość palinek
O tak, ja również bardzo polecam Salon Bikora na Chmielnej. Często tam bywam, przy okazji zakupu ich firmowych kosmetyków. Na makijażu okolicznościowym byłam dwa razy i na pewno wrócę tam przy kolejnej okazji ;)

Gość olinefka
mi to laptem najabrdziej zalezy na pięknych rzęsach, ładne rzęsy robią robotę, dlatego regularnie chodzę do salonu magic visage na mokotowską 52.

Gość poterkaa
znam ten salon bo sama przedłużam rzęsy u Estery, lubię chodzić do dziewczyn bo dobrze robią rzęsy, wystarczy że przedłuże raz w miesiacu rzęsy i efekt utrzymuje się długo.

Gość martyna9922
Jestem już po swoim ślubie i wiem, jak makijaż jest dla Panny Młodej ważny. Dzięki temu można czuć się wyjątkowo i pięknie. Jeśli chodzi o mnie, to ja jestem bardzo zadowolona z całego efektu końcowego i tego, jak makijaż świetnie trzymał się do białego rana. Z wielką radością polecę Wam http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-slubny-z-dojazdem-warszawa/ jeśli chodzi o makijaż. Zrobią z Was gwiazdy.

Gość puritka
ładne naturalnie wyglądające rzęsy zrobisz sobie w salonei magic visage w warszwie, salon mieści się na ul mokotowskiej 52 w samym centrum

Gość gość
Platinium visage dramat... Paulina Sobota jest niemila, pytalam o kilka rzeczy na fb(w tym jakich podkladow uzywa bo jestem alergikiem) wysmiala mnie i nazwala mnie psychofanka.... Nie tak traktuje sie potencjalnych klientow. Jak napisalam komentarz ze screenem w jaki sposob sie zachowala to mnie zablokowała. ODRADZAM wszystkim.

Gość gość
Ja robilam makijaz slubny w http://www.sibella.pl/oferta/makijaz i powiem Wam, że bylam bardzo zadowolona. Chciałam bardzo taki mega delikatny, zeby byl ledwie widoczny. Odcienie od bezu i brazu, ladna pomadka na usta w macie. Przepieknie mni epomalowali i do tego super sie trzymalo. polecam bardzo!

Gość Kasia85

Na takie okazję polecam dobry salon kosmetyczny to polecam salon Monic Studio na Warszawskiej Sadybie.  Bardzo lubię tam chodzić bo  można skorzystać z bardzo fajnych zabiegów na ciało w przystępnych cenach. 

Gość kenetta

ja makijaż ślub robiłam w Józefosławiu na Ogrodowej w Beauty Bar 🙂 już nie pamiętam imienia pani która mi wykonywała makijaż, ale wyszedł pięknie. Na zdjęciach wygląda cudownie i przetrwał całą noc 🙂

Gość siwka

jak dla mnie to zrobione rzęsy od razu nadają oku wyrazistości i często mocny makijaż nie jest już potrzebny, ja regularnie robię sobie rzęsy w magic visage na mokotowskiej, a wy jakie macie zdanie na temat przełużania rzęs. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować