Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytająca nie błądzi

Imię Pola

Polecane posty

Gość Elitka
Koleżanka mojej siostry ma na imię Pola. Apolonia mi do dziecka nie pasuje - jeśli to zdrobnienie, to mogło by być jako dziecko Pola, nastolatek Pola, dorosły człowiek Pola, a jako babcia już Apolonia. Natomiast do babci mi Pola zupełnie nie pasuje. Babcia Pola ? ;P choć nie jest tak źle. Pola imię jest śliczne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mam rozumiec
podoba nam sie czy nie -to nie wazne.nawet nas nie znasz-o porade pytaj ludzi o podobnym guscie.mi osobiscie jakos nie lezy ale tez mnie nie mierzi.tym ze nie ma zdrobnienia to bym sie nie przejmowala-samo w sobie jest zdrobnieniem.a babcia pola?czemu nie.bardziej mi pasuje niz dorosla pani pola.ale kazdy postrzega to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia
ma na imie Pola :) Jak dawałam jej to imię niewiele było dziewczynek o tym imieniu, a teraz coraz częściej słyszy się o małych Polach :) Podoba mi się to imię, pasuje do mojej Gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Poli
jak dla mnie to jest najladniejsze imie na swiecie dlatego moja corcia to Polusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Poli
jak dla mnie to jest najladniejsze imie na swiecie dlatego moja corcia to Polusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corcia Pola
moja corcia ma na imie Pola. Zdrabniamy Polusia, Polcia, Polenka,Polula, zalezy od humoru :) Moja mama mowi Lusia. Kocham to imie od zawsze chcialam corcie o imieniu Pola. Jak bede miala druga corcie to bedzie Tosia, czyli Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;oukg;koug
polucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszaca
Pola śliczne imię podoba mi sie też Lena i Kaja jak bede miała córke kiedyś to na pewno dam jej jedno z tych imion;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :)
imie rewelka ..kojarzy mi sie z dziewczynką taka slodka blondyneczką usmiechnietą :)gdybym miala core to bym tak nazwal..imie piekne :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmjhm
od razu mi sie kolezanka przypomina co chciała tak na imie córce a maz jej na to--ze on pole ma za chałupą :D i nie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmjhm
mi sie to imie nie podoba powiedzcie głosno -POLA!! noz okropnie brzmi twardo i niemiecko dla mnie okropnie i w zyciu bym tam nie nazwałą córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zdrabniac? Bo właśnie sie znajomym urodziła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejsze imie jakie można dać dziewczynce. Moja córcia tak właśnie nazywa się i jest najukochańszą dziewczynką pod słońcem. Pozdrawiam mamy Polusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię, ja bym tez tak corcie nazwała ale najblizsza przyjaciolka rodzi miesiąc przed nami i juz je zaklepala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to dla mnie okropne, jeszcze jak ktos do nazwiska nie dopasuje, a znam taki przypadek, to juz w ogole beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Polunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka mojego kochanka ma na imię Pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2 miesięczna siostra ma tak na imię. Imię cudowne. Wołamy na nią Polusia, Polcia, Poleczka, Polka. Tylko babcia była przeciwna bo jak na nią wołać? Pola chodź do pola? :D Z czasem babcia się przyzwyczaiła i świata nie widzi poza swoją Polinką. Moje imię też jej się nie podobało. Wolała zwykłe imiona typu Ania, Kasia, a teraz inaczej sobie nie wyobraża bym ja, moje rodzeństwo i kuzyni inaczej się nazywali. Teraz ma grupe wnuków z dziwnymi imionami :) Nadia, Maja, Liliana, Olaf, Igor, Wiktor, Oliwier, Pola, Mia, Blanka, Nela i Milan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sobie, ani mnie nie zachwyca ani nie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blizniaczki : Pola i Gaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polinka to kolejka politechniczna we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo piękne imię. Moja mama chrzestna ma na imię Apolonia, ale wszyscy zdrabniają ją Pola właśnie. Bardzo dobrze mi się kojarzy to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola to dla mnie Apolonia i podoba mi się tylko jako zdrobnienie. Nie chciałabym mieć na imie Pola w formie podstawowej bo wg mnie to trochę tak jakby nazwać dziecko Julka a nie Julia, bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to takie slodkopierdzace imie, ni to imie ni ksywa. nie lubie takich. a do dziewczyny wyzej, maja to imie tak pospolite ze az na rzygi zbiera jak sie je slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imę Pola. Imię albo bardzo się podoba albo nie podoba - budzi skrajne emocje. Nasza Pola, była już w brzuchu Pola i tak zostało do dzisiaj. Jest inne, nietypowe, ciekawe i ładne. Brzmi bardzo polsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się, takie bez wdzięku. Ale jest popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apolonia to Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×