Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

W tej chwili zabiegi medycyny estetycznej są na takich poziomie, że spokojnie bez obaw można się im poddawać. Oczywiście, jak we wszystkim umiar jest również istotny, ale seria zabiegów np. mezoterapii igłowej raz do roku jest jak najbardziej ok. Sama od kilku lat wykonuje na sobie takie zabiegi i jestem bardzo zadowolona. Od roku chodzę też do kliniki, w której do mezoterapii używają pipstoletu multiigłowego. Zero siniaków, równomiernie rozłożony preparat, bardzo duża liczba nakłuć przy niewielkim bólu. Dziewczyny! Trzeba korzystać z nowych technologii 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z dostepnych metod najbardziej podoba sie chyba kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka8

Uważam, że nie należy się bać medycyny estetycznej, ale nie należy z nią przesadzać. Ja miałam bardzo głębokie zmarszczki na czole i zdecydowałam się na botox. Jestem bardzo zadowolona z efektu a wręcz zachwycona wyglądem mojego czoła ponieważ bruzdy zdecydowanie się wypełniły po dwóch zabiegach. A jeśli chcecie odmłodzić twarz to mogę polecić osocze bogatopłytkowe, zabieg po którym efekt jest bardzo naturalny, a skóra naprawdę świeża i odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zabiegi refleksologii twarzy. Wywodzi się ona z medycyny starożytnej i już od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 
Znajdziecie więcej informacji na www.refleksologiatwarzy.com.pl i na dodatek nie wymaga to żadnej ingerencji chirurgicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zastosowałam Restylane Skinbooser - za namową mojej pani lekarz...i szczerze mówiąc dawno nie miałam tak ładnie wygładzonej i świeżej buzi! jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skutecznym, fajnym i potrzebnym skurze zabiegiem jest nanobrazja. Poszukajcie sobie informacje i popatrzcie na profil pani Moniki Sekity Pilch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekt doskonały odmładzania daje zabieg nanobrazji. Proszę wejść na stronę Pani Moniki Sekity Pilch. Tam się wszystkiego dowiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne dobre kremy nic nie dadzą jeśli chodzi o odmładzania. Mogą tylko i aż pomoc zatrzymać porządny efekt. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zabieg mikronanobrazji wykonywany i Pani Moniki Sekity Pilch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam profhilo! Nic tak nie działało jak ten zabieg. Wiecie, jak się ma 30lat to można stosować kremiki itp, ale po 50ce - nie ma co się oszukiwać. A ja widzę sporą różnicę, ale nie na tyle, żeby wyglądać nienaturalnie. Zabieg robiłam we Wrocławiu, w Tesoro Clinic. Ogólnie to robiłam też u nich przebarwienia, a mąż wyleczył chrapanie. Super lekarze! Chyba, że ktoś poleca jakieś troche tańsze miejsce? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2021 o 16:57, IrisM napisał:

Ja tam polecam profhilo! Nic tak nie działało jak ten zabieg. Wiecie, jak się ma 30lat to można stosować kremiki itp, ale po 50ce - nie ma co się oszukiwać. A ja widzę sporą różnicę, ale nie na tyle, żeby wyglądać nienaturalnie. Zabieg robiłam we Wrocławiu, w Tesoro Clinic. Ogólnie to robiłam też u nich przebarwienia, a mąż wyleczył chrapanie. Super lekarze! Chyba, że ktoś poleca jakieś troche tańsze miejsce? 

Dobrze wiedzieć, zastanawiałam się nad profhilo w Tesoro Clinic, bo robiłam u nich powieki i jestem bardzo zadowolona z efektów, ale przydałoby się trochę te chomiki usunąć :)))

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, JulaK napisał:

Dobrze wiedzieć, zastanawiałam się nad profhilo w Tesoro Clinic, bo robiłam u nich powieki i jestem bardzo zadowolona z efektów, ale przydałoby się trochę te chomiki usunąć :)))

Nie wiem jak działają podczas koronawirusa, ale na chomiczki nic lepszego jak profhilo 🙂 A u jakiego lekarza Pani robiła, jeśli wolno spytać? Też u dr. Kotapki? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, IrisM napisał:

Nie wiem jak działają podczas koronawirusa, ale na chomiczki nic lepszego jak profhilo 🙂 A u jakiego lekarza Pani robiła, jeśli wolno spytać? Też u dr. Kotapki? 🙂

Tak, dr, Kotapki :))) Przemiły chłopak!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2021 o 13:28, JulaK napisał:

Tak, dr, Kotapki :))) Przemiły chłopak!

Dr Kotapka i dr Mateusz Zapart ❤️ 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, NikiTa napisał:

Dr Kotapka i dr Mateusz Zapart ❤️ 


Robiłam w Tesoro Clinic kilka zabiegów (to trochę uzależniające jak się nad tym zastanowię) 😛 Zaczęłam od laserowej depilacji i jestem bardzo zadowolona z efektów, potem botox (kurze łapki zniknęły i znowu wszyscy mnie biorą za dwudziestkę), no a ostatnio modelowanie ust i jeszcze nie mogę się nacieszyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BorowKatty napisał:


Robiłam w Tesoro Clinic kilka zabiegów (to trochę uzależniające jak się nad tym zastanowię) 😛 Zaczęłam od laserowej depilacji i jestem bardzo zadowolona z efektów, potem botox (kurze łapki zniknęły i znowu wszyscy mnie biorą za dwudziestkę), no a ostatnio modelowanie ust i jeszcze nie mogę się nacieszyć ❤️

Robiłaś tam modelowanie ust? O matko, a ja nad tym cały czas się zastanawiam. Mam 21 lat i dużo osób mi odradza, ale bardzo bardzo chcę! Jak już podejmę decyzję, to na pewno w tej klinice. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, NikiTa napisał:

Robiłaś tam modelowanie ust? O matko, a ja nad tym cały czas się zastanawiam. Mam 21 lat i dużo osób mi odradza, ale bardzo bardzo chcę! Jak już podejmę decyzję, to na pewno w tej klinice. 

Polecam, efekt jest subtelny i piękny ❤️ Marzyłam o takich ustach latami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wiadomo, codzienna pielęgnacja to podstawa, jeśli chcemy zachować zdrowy i młody wygląd cery na długo. Jeśli jednak zmiany zaczęły postępować, warto rozważyć zabiegi medycyny estetycznej. Ja ze swojej strony mogę Ci polecić SCM estetic w Krakowie, gdzie robiłam sobie zabieg mezoterapii u dr Sułowicz. Jakość mojej skóry przerosła wszystkie moje oczekiwania, polecam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra mówi, że najlepszym zabiegiem jest mikronanobrazja. Wykonywała ją sobie u Moniki Sekity Pilch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2021 o 11:01, Izaoot napisał:

Siostra mówi, że najlepszym zabiegiem jest mikronanobrazja. Wykonywała ją sobie u Moniki Sekity Pilch. 

To jest bardzo dobra specjalistka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2007 o 15:34, Gość maltanka napisał:

jakie znacie? i jakie sa skuteczne? prosze piszcie:)

Mozna mieć "wyprasowaną" twarz bez zmarszczek, ładna cere a i tak wygladać na starszą 🙂

Problem tkwi w migracji twarzy, osłabieniu włokien kolagenowych i zanikaniu tkanki tłuszczowej (twarz z wiekiem robi się szczuplejsza i nieco zapadnięta) i tym samym proporcjach w samej twarzy. Za to trzeba zabrac sie kompleksowo: ćwiczenia np na opadające policzki i wisząca szyję (skoro tyłek mozna wyćwiczyc i ujędrnić to podobnie jest z twarzą, ale ostroznie). Masaże też sa ważne, rozciaganie mięśni twarzy lub masaż tanaka / shiatsu. Do tego odżywianie, dobry kolagen, jakies suplementy, dużo wody i sen. Samymi zmarszczkami można zając się później, one na skutek ćwiczen i masaży będą i tak płytsze.

Od siebie polecam kanały na yt:

- azjatycki cukier

- koko hayashi

- face yoga method

Książki/nagrania:

-ageless if you dare

-chirurgia plastyczna w twoich rękach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam na szybko kilka stron odpowiedzi i jestem w szoku, z powodu ilości kryptoreklam róznych zabiegów. Co za bzdury, większość zaszkodzi i sparaliżuje twarz (nici, botox) i uzależni was od kolejnych drogich zabiegów. W efekcie i tak będziecie mieć efekt maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zabieg Nanobrazji jest nieinwazyjny i  bardzo skuteczny. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie nasze Polskie kobiety dziewczyny , jestem facetem i mam inny pogląd na waszą urodę .  i to normalne u faceta .Bardzo często powiększacie usta czyli wargi , wiele z was powiększa do przesadnej grubości . Znam taką małpkę która ma wargi mocno grube , lecz to natura tak stworzyła i jest ok . Lecz u was to widok (przepraszam was ) komiczny i bardzo brzydki .Wiem rozumiem chcecie zatuszować niedoskonałości ciała , z natury każda dziewczyna jest śliczna a wy na siłę poprawiacie naturę . Rośnie sobie piękne drzewo w okuł bujna trawa są sarny , dziki , wilki czyli to co natura stworzyła żyje i posila się . Teraz wyobrazcie sobie przychodzi malarz i poprawia naturę malując wszystko w okuł na swój ulubiony kolor , drzewo trawę , zwierzęta ? My też jesteśmy częścią natury która nas tak stworzyła różnorodność i to jest piękne . Jestem pewien że do takiego lasu żadna z was by nie poszła , sztuczny.Wiem że to pisanie i tak żadnej z was Panie nie przekona , macie zaraz tysiące odpowiedzi , lecz czasem warto posłuchać męża , chłopaka , kolegę który mówi wam nie przesadzajcie z upiększaniem wychodzi na odwrót .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nanobrazja jest najlepsza tylko trzeba ją wykonywać regularnie i potem stosować dostosowane do niej kosmetyki. Polecam Nanobrazja Monika Sekita - Pilch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nanobrazja ok pod każdym względem i przede wszystkim dla osób w każdym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest nanobrazja ? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Ja wiem, że na odmładzanie twarzy dobre są te wszystkie zabiegi jak masaz kobido, botoks, kwas HA itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×