Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosieńka89

NIANIA TANIA TARNÓW I OKOLICE

Polecane posty

Gość gosieńka89

Mam na imię Małgosia. Mam 18 lat (tak wiem, wiem...maleńko jak na Super Nianię) ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wiek nie ma tu jakiegoś większego znaczenia. Uczę się w 3 LO w Tarnowie. Mam duże doświadczenia w parcy z dziećmi. Niestety nigdy nie zajmowałam się tym, w celach zarobkowych. Zajmuję się na bierząco moimi kuzynkami Ewcią (3 latka) i Madzią (2 latka) oraz kuzynem Kubusiem (1 rok). Mieszkają za płotem więc spędzam z nimi mnóstwo czasu i to nie tylko z przymusu, za prośbą mamy czy cioci. Kocham dzieci! Chcę studiować w tym kierunku. Zwariowałam na punkcie mojego chrześniaka-Pawełka. Ma 2 latka i jest strasznie ruchliwym dzieckiem. Jego rodzice zawsze mówią, że tylko ja potrafię go tak umęczyć zabawą, że śpi po południu 2-3 godzinki. Chętnie zajmę się dzieckiem w wieku od 1 do 8 lat. Szukam pracy dorywczej lub stałej w okresie wakacyjnym. Nie rządam wielkiego wynagrodzenia. Chcę popropstu zacząć zarabiać cokolwiek, uczyć sie oszczędzania i samodzielności. Posiadam ukończony 4 stopniowy kurs na animatorkę grupy dziecięcej (do 15 osób) sformalizowanej (ze szczególnym uwzględnieniem wychowania muzycznego). Znam wiele zabaw, ciekawych gier, piosenek, wierszyków. Wiem co lubią dzieci. Przecież nie tak dawno sama ganiałam po podwórku z ubrudzoną czekoladą buźką. Oferuję (ale to poważnie brzmi:P) naukę podstaw angielskiego, piosenek, wierszyków, śpiewu, rytmiki czy też wiedzy ogólnoprzedszkolnej. Nie palę. Jestem bardzo sumienna i odpowiedzialna. Uwielbiam dzieci! Chyba więcej mówić nie muszę... Wiem, opieka nad dzieckiem to bardzo poważna i odpowiedzialna praca. Mimo to, jestem w 100% pewna, że jeśli tylko da mi Pan\Pani szansę chociażby na rozmową-Wasza pociecha mnie polubi. A wiadomo, że to dziecko wybiera sobie Nianią-rodzice tylko płacą. dobre serducho dla Państwa Maluszka-to najcenniejsze co mogę zaofereować. Proszę o kontakt na gg 2410362 lub też e-mail gosiek145@buziaczek.pl Wątpię, żeby udało mi się znaleźć jakąkolwiek pracę, ale warto próbować i łączyć to co pożyteczne, z tym, co się lubi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaczka
jaka jest w ogóle stawka godzinna w Tarnowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
zaproponujcie jakąkolwiek :( jestem zdesperowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
odświeżam :) ciągle szukam pracy! pilne! tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
żadna Mama nie chodzi do kina? nie ma spraw na mieście? nie chce pobyć tylko ze swoim mężczyzną? nie pracuje? :( tania niania czeka na Waszego Maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
Niania awaryjna szuka pracy!!! TANIO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
up up up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka89
tak, oczywiście:) już piszę do Ciebie meila:D dalej szukam pracy, ale jakoś chwilowo nie wchodziłam na Kafe:) proszę sprawdź pocztę:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaopiekuję się dzieckiem lub rodzeństwem w tygodniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Mogę uczyć maluszka języka angielskiego poprzez zabawę, doskonale umiem zorganizować czas dziecku, znam mnóstwo ciekawych zabaw, mam cały zasób interesujących form spędzania czasu wolnego z dzieckiem zdrowym i chorym. Istnieje możliwość opieki nad dzieckiem w weekendy lub wieczorami, na telefon Kontakt: e-mail - kaasjaa@o2.pl, tel. 661824812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia____
kasjaa odezwij się na gg 2410362-czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×