Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobic

świadkowa - pomocy!!

Polecane posty

Gość nie wiem co zrobic

Dziewczyny doradzcie mi bo nie wiem co robic. Nie wiem jak rozwiążac problem ze swiadkowa. Moj narzeczony ma tylko jedną sistre i nie wiem czy powinnam ja wziąśc na swiadkowa????? Ja wiem ze mnie nikt nie zmusza ze tak ma byc i koniec, ale chodzi mi o to czy nie bedzie glupio wygladalo jak jej nie wezme tylko kolezanke gdyz siostry niestety nie mam.Nasunela mi sie taka wątpliowsc po rozmowie z kolezanka ktora bedzie swiadkowac u swojego brata na slubie i stwierdzila ze u niej to nie do pomyslenia by bylo ze ona jedyna jego siostra i miala by nie swiadkowac.poradzcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfdjscnamnjas
ale to Twoj wybor kogo bierzesz na swiadka, koleznke czy przyszla szwagierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
ja wiem tylko ze chcialabym abyscie sie wypowiedzialy co bsycie zrobily na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz kogo chcesz ....
to nie te czasy,`ze siostra świadkiem ciocia chrzestna itd. ....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfdjscnamnjas
no wlasnie... jesli jej niechcesz brac to niebierz chyba jest dorosla i sie nieobrazli, w koncu z koleznka sie znasz lepiej chyba niz z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie takie czasy a w 2 czy 3 slubie jak patzre to najczesciej swiadkuje siostra chloapaka albo brat dziewczyny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
słuchaj- to twój ślub! Weź na świadka osobę która jest ci naprawdę bliska; która jest dla ciebie przyjaciółką. Siostra twego ukochanego może być jedną z druhen na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
ja rozumiem ze to moj slub, ale nie chcialabym po porstu zeby np siostrze mojego narzeczonego bylo przykro ze jej nie wzielam na swiadkowa bo jest jego jedyna siostra, wydaje mi sie ze ona sama jak i jej rodzina po cichu licza ze to wlasnie ja poprosze o swiadkowanie. kilka druhen nie wchodzi w rachube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfdjscnamnjas
pogadaj z narzeczonym, on napewno wie cos na ten temat, czy ona wogolr chcialaby byc (bo byc moze nie chce?), i powiedz mu jak cos ze chcialabys wziac swoja kolezanke, ale niechcesz zrobic przykrosci jego siostrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.G.N.E.S.
Przede wszystkim zadaj sobie pytanie: kogo TY sama chcesz na świadkową. Nie sugeruj się opiniami rodziny swojego przyszłego ani też nie pozwól na lekką manipulację z ich strony. Pan Młody ma swojego świadka, Ty powinnaś za świadkową mieć kogoś bliskiego. Nie wzięłabym na świadkową siostry mojego przyszłego męża, nawet wtedy, kiedy wszyscy by na to liczyli. Zdecydowanie bardziej wolałabym przyjaciółkę, którą znam i na której mogę polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka0
byłam też w takiej samej sytuacji i wzięłam koleżankę, a nie siostrę przyszłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
i nigdy nic siostra twojego meza nie powiedziala ze bylo jej troche przykro czy cos???? ale mialas z nia kontakt jakis czy tylko czesc -czesc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka0
a dlaczego miałoby być jej przykro? siostrę narzeczonego znam 2 lata, przyjaciółkę wiele lat. chyba na świadka wybiera się kogoś komu się ufa, a nie kogo wypada. jakby na mnie naskoczyła, że zrobiłam jej przykrość, bo nie zrobiłam jej świadkową, to byłoby z jej strony mocno małostkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja margeritka. ale musicie przyznac ze dlugo jeszcze bedzie tak ze siostre beda laski wybieraly na swiadkowe bo tak ,,wypada\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo ze mam siostre to na swiadkowa wzielam kolezanke bliska na ktora moge zawsze liczyc i wiedzialam ze we wszystkim mi pomoze :) i nie bylo nic w tym dziwnego u mnie w rodzinie :) moja siostra miala wtedy 17 lat i i tak byla jakby fuknkcyjna jako siostra panny mlodej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keroppi
Świadkowa ma być osoba bliska Twojemu sercu, na która możesz zawsze liczyc. Ja będąc na miejscu siostry bym to zrozumila. A kto będzie świadkiem Twojego narzeczonego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem, przynajmniej w moich stronach na świadkową panna młoda wybiera osobę jej najbliższą, z którą się przyjaźni. Bardzo rzadko wybiera się kogoś z rodziny, chyba że już nie ma kogo, albo właśnie ta osoba z rodziny jest tą bliską. Ja mam zamiar wziąć moją najbliższą koleżankę. I tak powinno być, szczerze to nie rozumiem tych rozterek. Zawsze wydawało mi się to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narzeczony ma siostre za 2,5 tygodnia bierzemy slub i do glowy mi nie przyszlo zeby byla swiadkiem moim swiadkiem jest przyjacilka Arka przyjaciel i tak moim zdaniem jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj narzyczony wybiera sobie swiadka ze swojej rodziny (albo znajomych), a TY swiadkowa ze swojego grona rodziny i znajomych. spytaj sie narzyczonego - jesli on bardzo chce siostre na swiadkowa to wezcie ja, a Ty wez sobie jakiegos swiadka ze swojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiara
a kto będzie swiadkiem ? a masz brata ? możecie sobie wybrac 2 świadkowe - on siostre , a ty jakaś koleżankę , nigdzie nie jest napisane , ze to musi byc para mieszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na ślubie mojej siostry nie byłam świadkową, tylko jej koleżanka z roku. ja zostałam matka chrzstną pierwszego dziecka:) i na moim ślubie świadkować będzie moja przyjaciólka :) to Twoja decyzja, kogo weźmiesz na świadka. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
ja mam podobną sytuację. Ja mam brata i chciałam żeby on był świadkiem. Była opcja 2 świadków płci męskiej, ale ostatecznie stwierdziliśmy że kobitka by się przydała z prosteko powodu. Swiadkowie też mają pewne zadania na weselu i trudno żeby mi makijaż poprawiał świadek, albo żeby kobieta zajmowała się alkoholem. Dlatego najlepiej jak jest para. Ostatecznie narzeczony wybrał na swojego światka koleżankę, a ja mojego brata na "świadkową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic
SWIADKIEM BEDZIE MOJ BRAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiara
to zmienia postac rzeczy w takim razie od swojej strony ju masz świadka i drugiego powinien sobie wybrac pan młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robicc
to wybor mojego narzeczonego z tym swiadkiem wiec wyglada na to ze teraz ja sobie wybieram swiadka wiec rozumeicie dlaczego tak troche sie sytuacja komplikuje nie chce krzywych spojrzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsdsssd
wybór masz prosty: - albo postępujesz zgodnie z własnym serduchem i bierzesz na świadka osobę którą lubisz i chcesz, żeby była przy tobie w tym ważnym dniu - albo postępujesz tak jak inni po tobie oczekują i masz przy sobie osobę, która mniej dla ciebie znaczy nie kieruj się wyborem narzeczonego. jego stosunki z twoim bratem wcale nie muszą być takie same jak twoje z jego siostrą. my ci nie powiemy jak masz wybrać, to twoja decyzja. męża też wybierałaś na tej zasadzie, że inni chcieli byś wyszła za tego faceta i pewnie by się obraził, gdybyś mu odmówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZU_23
w mojej sytuacji na miejsce swiadkowej przypadaja 3 osoby, na swiadka- brak pomyslow :) mam dwie siostry i jestem z nimi bardzo zzyta, moj wybranek tez ma siostre i jestesmy w wieeeeeeeeeelkiej kropce. Kochamy je wszystkie trzy i nie chcemy zadnej zranic. Wiem, ze moge wybrac jedna z nich a reszte mianowac druhnami, ale to juz nie to samo. Jak rozmawialam z przyszla tesciowa to powiedziala mi, ze nie ma regoly w wyborze swiadkow- ona miala dwoch panow :) heh- ciekawe czy moge miec trzy kobiety ?? :D POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×