Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej z Biłgoraja.

Dla tych którzy lubią jeździć rowerem

Polecane posty

Andrzej napisz gdzie najlepiej pojechać zeby mieć fajne widoki,uwielbiam przyroge ale nie za bardzo orientuje sie w lesie. oczywiście trasa musi miec maks 20 km i zaczynac sie w Biłgoraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie sie przylacze do tego topicu:) I jeszcze chcetniej wprosze sie do Bilgoraja :) A moze jest ktos z poludniowych okolic Wawy? Konstancin moze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,czy to takie dziwne- jestem z Biłgoraja.W takim razie mozesz polecic mi jakies szlak tylko zebym sie nie zgubiła Dominiquita -obecnie mieszkam w warszawie ,niestety w pólnocnej części na Białąłęce na przeciwko centrum hanlowego Targówek. do Biłgoraja zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do Augustowa i okolic...jest gdzie spokojnie pojeżdzić i pooddychać puszczańskim powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szlak nienieski \"puszczy solskiej\'\' prowadzi z Biłgoraja do Górecka Kościelnego,przejeżdża się przez Edwardów,Brodziaki,prawie całą trasa wiedzie przez las,na większość drogi powierzchnia jest wyasfaltowana:wąską szosa do wywozu drewna z lasu,około 20 km długośći:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba szlak niebieski? sprawdze go ,podobno ma 28 km,a gdzie sie zaczyna bo według informacji na stacji pkp. byleś na Łysej Gorze,czy tam prowadzi jakieś szlak i czy warto tam pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówki,widze tylko na jedno oko i dlatego robię te błędy,oczywiście szlak niebieski,tak zaczyna się koło stacji kolejowej ,ale wydaje mi się że lepiej nim zacząć jazdę od ulicy Cichekoło dworca,szlak proawadzi na wschód w kierunki tzw Różnówk,potem jest już las. Przez Łysą Górę szlak nie przechodzi,przez nia nie przechodzi żaden szlak,ona jest po lewej stronie drogi jadac od Biłgoraja,nie jest łatwo tam trafić.ale jest tam ładnie,naprawdę,wpadnij do Biłgoraja to pojedziemy tam razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezjacececececece
Andrzej---zalosny jestes...zakladasz tysiace topikow i na sile szukasz tu kobiety...chlopie wez sie lecz,bo ja balabym sie z toba wybrac na wycieczke,masz cos z glowa ,bo jak inaczej nazwac kogos kto nigdy nawet dziewczyny za reke nie trzymal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram frezję
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu.kll
precz z Andrzejem:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y6
t5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upjhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha ale się uśmiałąm z tym tłuszczem,ja mam rozmiar 34 więc uważaj lepiej co piszesz na tym forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
I dla mnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziełam sobie do serca i aby nie gromadzić tłuszczyku zrobiłam sobie przejażdżkę,tylko komary strasznie mnie pogryzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×