Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka83

Ślub 2008

Polecane posty

Kto z was ma ślub w 2008? Czy macie już coś załatwione? Ja planuje sierpień 2008 a juz się stresuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuy
I dobrze że pojawiają się świeże topiki bo na starych trudno włączyć się do rozmowy. My planujemy wstępnie ślub na 2008, no i zobaczy się co z tego wyjdzie. Na razie mam dystans no i absolutnie niczego konkretnego nie załatwiam. A, dodam że mowa o cywilnym więc terminy kościelne i inne takie tam nie muszą nas obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam sale zarezerwowaną, 09.08.2008 - urodziny mojego narzeczonego :) Próbowałam szukać zespołu i jest mała lipa bo wiekszość ma już zajęte terminy :( Nie wiem czy jest tak wszedzie i czy tylko w okolicach Kielc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mam i sale i orkiestre na 14.06.2008!!!bardzo sie ciesze, ale u mnie dodatkowa komplikacja jest to, ze mieszkam w Londynie juz od paru lat, mimo to nie wyobrazam sobie organizowania ty slubu i wesela, tak wiec jestesmy rozlatani miedzy Polska a Anglia. Nauki przedmalzenskie i tego typu sprawy bedziemy robic tutaj. Powodzenia i duuuuzo szczescia zycze wszystkim przyszlym zonkom!!!:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ślub w kwietniu. Dziś byłam zamówić salę, zespół jest na 90% załatwiony. Nawet już suknie ślubną przymierzałam...ale za ciasna była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija_77
My bierzemy ślub 20.09.2008. Jak na razie mamy zarezerwowaną salę i zespół... czyli te "elementy" wesela, których zgranie nastręcza najwiecej trudnosci. W czasie wakacji planujemy pójść do księdza, a ja porozglądam sie za sukienką. Na razie zbieramy kasę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie z czym mam najwiekszy problem? z zalatwieniem nauk przedmalzenskich. strasznie duzo chetnych, a odbywaja sie tylko 2 razy do roku. tak wiec mimo ze mam jeszcze ponad rok do slubu, musimy sie juz teraz umawiac! szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam udało się zarezerwować sale w pałacyku i orkiestra też już jest zaklepana. Tak jak pisałam wcześniej były małe problemy ale się udało :) Mamy tez już samochod. I wszystko jak na tą chwilę jest takie jak chcieliśmy. A co do nauk przedmałżeńskich to my z narzeczonym mamy zaświadczenia z czasów liceum ale jeszcze nie pytaliśmy się czy takie im wystarczą... Niestety nie we wszystkich parafiach je akceptują :( Mam już wymarzoną suknię ślubną ale w wyobraźni ;) i na stronie internetowe ale jest masakrycznie droga (jak dla mnie). No właśnie ile planujecie wydać na wesele i poszczególne sprawy z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeds_w
Witam! Mamy ślub 6 września 2008 i w sumie to już wszystko załatwione tzn. sala, zespół, kamerzysta, fotograf i wierzcie mi ze to nie wariactwo bo terminy juz sa pozajmowane w dobrych salach do 2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeds_w
Do moniczki83: widze ze jestemy z tego samego rocznika :), to pocieszajace :). Ja jestem z Częstochowy i tak jak juz pisalam problemy z sala i dobrym zespolem niestety sa. Zeby zamowic sobie dobry zespol w normalnej cenie i fajna sale to przynajmniej poltora roku wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Radomska czyli chyba niedaleko Częstochowy mamy samochód bo w u nas nic takiego nie było a chcieliśmy samochód zabytkowy. Teraz poszukujemy kamerzysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija_77
Widzę, że ja na forum to już "staruszką" jestem, bo jak potraktować rocznik '77;) A powaznie to wyobrażcie sobie dziwczyny, że wczoraj wpadłam na pomysł zmiany daty... i o dziwo sie udało. I zespół miał wolne!!! i sala jeszcze na ten temin nie była jeszcze zarezerwowana:) Mały-wielki SUKCES:) Co do sukni to już też mam upatrzoną, nie wiem tylko czy uda mi sie gdzies podobną kupic, bo na tą z salonu to troche mi szkoda kasy - 2500 zł to jednak jak da mnie sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki to termin dokładnie? Bo my mielismy problemy ze swoim choc jest dośc odległy i zastanawiam się czy jest tak wszędzie czy tylko w moim regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś podpisaliśmy umowę z zespołem i kamień spadł mi z serca ze juz to mamy załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 26 kwietnia. Mój narzeczony wpadł na pomysł, że to dobra data, bo potem długi weekend, więc będzie można jeszcze balować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko pomysł na wybranie daty... ;) My bierzemy ślub w 26-te urodziny mojego narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija_77
zmieniałam datę z 20 września 2008 na 23 sierpnia 2008. Termin jeszcze odległy, ale bałam sie ze zespół (dosć popularny w naszej okolicy) będzie zajety. Swoją drogą to parodia, żeby przeszło rok na przód trzeba było matrwić sie o wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija_77
Moniczka 83---> to jednego mozesz być pewna: o rocznicy ślubu mąż z pewnością nie zapomni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargolcia
dija_77 ;-) ja tego samego dnia co ty 23-08-08 to był jedyny wolny termin wszystkie weekendy zarezerwowane od czerwca do połowy września-chodzi mi o salę,ale się udało zaliczka zapłacona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dija_77
gergolcia--> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przyszłam się do Was zareklamować :) ale chętnie też służę pomocą, bo ja już mam praktycznie wszystko załatwione i siedzę w przygotowaniach od października 2006, więc troche się podowiadywałam :) A zareklamować chciałam sukienkę swoją, którą moge niedrogo odsprzedać po ósmym września tego roku. Suknia z kolekcji Herm\'s, model Kera. Rozmiar 38, bardzo jasny ecru. Ja mam wzrostu 158 cm i na taki wzrost (plus obsas oczywiscie) będzie sukienka dopasoywana w sierpniu, kiedy to dotrze do salonu. A to link do sukienki: http://www.allegro.pl/item196040002_herm_s_kedane_rozm_36_po_23_06_do_sprzedania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×