Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka83

zespół weselny Kielce i okolice 2008

Polecane posty

Proszę o namiary na zespoły weselne. Za wpisy z góry dziękuje:) Wpisy z informacjami których zespołów nie brać równiez mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloresmusic
Pozwolę sobie zaproponować: ŚLUB - OPRAWA MUZYCZNA TRĄBKA - PUZON - solo i w zespole. Piękna oprawa muzyczna ślubu. Duże doświadczenie i profesjonalizm. Marsze: WAGNER, MENDELSSOHN... Utwory: AVE MARIA, AVE VERUM... oraz inne wg zyczenia MUZYKA PODCZAS SKŁADANIA ŻYCZEŃ W ofercie także inne instrumenty Mozliwość przesłuchania dema Kontakt DOLORES MUSIC Dariusz Krajewski TEL. 606 671 570 e-mail: dolores@eranet.pl GG 7784519 Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Do odstąpienia jest kapela "Happy Day" na termin 17.07.2010. Z przyczyny wypadku bliskiej osoby musieliśmy przełożyć nagle termin na za rok. Byliśmy na jednym weselu gdzie grali i spisali się super. Grają 100% na żywca. Byliśmy też indywidualnie na ich próbie przed podjęciem decyzji. Można ich posłuchać jeżeli ktoś chce. Nie jest to typowo chałturnicza kapela myślę że każdy wie o czym mówię .... ;) Zespół składa się z zawodowych muzyków. Grają na serio spoko. Odstąpimy za zaliczkę która jest już opłacona na poczet rezerwacji terminu. Kwota zaliczki oczywiście wlicza się do ceny całkowitej za oprawę wesela. Wraz z terminem przekazujemy umowę podpisaną z zespołem. Ich stronka: http://happy-day.prv.pl/. Prosilibyśmy przed kontaktem z zespołem o kontakt z nami gdyż zależy nam na odzyskaniu zaliczki. tel kontaktowy w sprawie odstąpienia: (505291680)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Way
Ave Maria, oprawa muzyczna ślubów - zespół New Way Ślub jest momentem niezwykłym w naszym życiu. Oferowana przez nas piękna oprawa wokalno-instrumentalna Mszy Świętej sprawi, że ten szczególny dzień zarówno Państwo, jak i Państwa Goście, będziecie wspominać przez długie lata. Skład zespołu New Way: wiolonczela (klawisze), gitara i wokal. Jesteśmy młodymi ludźmi pasjonującymi się muzyką, działającymi na terenie Kielc i okolic. Wykonujemy utwory związane z muzyką kościelną i nie tylko. W naszym repertuarze znajdą państwo m.in. takie utwory jak: > "Ave Maria" F.Schubert > "Ave Maria" J. S. Bach > "Anna Maria" (instrument.) > "Mój ląd" > "Chwalę Ciebie Panie" > "Wyciągam do Ciebie ręce swe" > "Święte imię Jezus" > "Musimy się kochać..." > "Moje serce" > "Dmuchawce, latawce, wiatr..." Oferujemy oprawę muzyczną: * mszy świętych: - śluby, - chrzty; * wydarzeń kulturalnych: - uroczyste spotkania, - wystawy, wernisaże, - imprezy okolicznościowe. Na naszej stronie www.new-way.com.pl/ zamieszczamy kilka wykonywanych przez nas obecnie utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×