Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiss1979

Znalazlam damska bielizne u mojego chlopaka w szafie

Polecane posty

znalazlam damska bielizne w szafie mojego faceta. A dokladniej majtki i ti nie moje. okolo 15 par- jestem zalamana. Rozmawialam z nim i twierdzi ze przyslala mu to jakas laska z czatu. HMM, nie wierze w to bowiem na GG znalazlam goracy zapis rozmowy w ktorwj on uprawia cyber sx i prosi ja o przyslanie bielizny. To chore!!! chodze z kata w kat, nie umie powstrzymac lez. juz uwilam sobie miejsce na kanapie- nie moglabym spac z nim po tym odkryciu. Co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
czemu sie go czepiasz.. wali sobie konia tą bielizną napewno... owija w okół penisa i zbija sobie w ten sposob.. wąchając drugie majteckzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashleyyyyy
Przykro mi:( ale chyba nie jest za dobrze:( On jest troszkę... ehh... albo dziecinny albo jest fetyszystą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ciekawie, kombinuje nad jego haslem do maila. musze sie dowiedziec wszystkiego. po 6 latach zycia znim mam chyba do tego prawo. O Boze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambolka
tylko nie rób jakichś straszliwych awantur,tylko szybko zamiataj do jakiego kompa,kiedy on tam sobie grucha i się podłącz, po prostu zastąp tą pannę! Sprawdź, o jakiej porze gadał,i co pisał, zrób coś podobnego, on nie powinien wiedzieć, że to Ty, a potem np.randka w ciemno i hahaha tu powinnaś się odstawić na boginię, ale mu szczena opadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashleyyyyy
Słuchaj a on jak Ci się przyznał że ta bielizna to od jakiejś panny to Ty tego nie odebrałaś jako zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja biedronka
Jejku, no wspolczuję :( Ja bym się tez wściekła. Internet, to piekło. Dobrze, że moj nie ma Internetu, bo też bym nie mogła spać spokojnie, co on wyprawia tam po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
nierozumiem dlaczego tak szalejecie... ja tez mam dziewczyne od 4 lat... ale trzeba sobie jakos urozmaicic czas.. ostatnio sąsiadka zostawila nam klucze do mieszkania bo wyjechali zeby im podlewac kwiatki.. codziennie ide do nich.. wchodze do pokoju ich 19 letniej corki.. otwieram szafke z bielizną i masturbuje sie nad nią..ocieram penisem o jej stringi..wącham je i tryskam na jej zdjecie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja biedronka
ale, żeby wąchać majty innej? to już trzeba być naprawde porąbanym....sory. Dlaczego Twoich nie wącha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh eh eh
Oto ja---------------> kto wie?... jak jest fetyszystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
wlasciwie ilekroc wyjezdzaja na swieta czy gdzies do rodziny.. to zawsze zostawiali nam klucze.. a ja tlyko na to czekalem.. rozbieram sie wpokoju ich corki i jedne majteczki jej wacham.. inne oplatam wokol penisa.. pozostale rozkladam na podlodze i delektuje sie nimi... stoje patrze na jej zdjecie i wachajac jej stringi walce sobie az tryskam na te majteczki na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie odebralam to jako zdrade. najgorsze jest to ze on jej proponuje SPOTKANIE W REALU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko! Nie moglabym tego zrobic. kiedys pisalam z nim sms-y jako ktos inny zeby go podjarac. Wciekl sie i przez tydzien nie chcial ze mna gadac. nazwal mnie szczeniara ktora nie ma co robic. Tlumaczyl wtedy ze byl tylko ciekawy kto przyjdzie i wcale nie mial na mysli romansu . teraz kiedy ukladam sobie te klocki podejrzewam ze nigdy nie byl mi wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo kreci
tak jest-zlam haslo do kompa,pozakladaj ukryte kamery,sledz drania.to najlepsze metody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.rogacz
Nie martw się, ja kiedyś w szafie żony znalazłem faceta i to bez bielizny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franzus
Radziu ale te majty są uprane więc jedyne co się nawąchasz to zapach proszku. No chyba że potem już z twoją spermą pachną inaczej. A swoją drogą to walnij zdjęcie tej 19latki to ocenimy czy warto się spuszczać na jej stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jakos sperałam w necie i widziałam opis jak wyciagnąc i dowiedziec sie hasło do maila :)nawet chyba na kafeterii jakis haker pisał a jak chcesz miec hsło do kompa żeby włączyc to wystarczy zresetowac i właczyc na tryb awaryjny p.s a on chce wogóle byc z toba ?ja bym z nim juz chyba niechciała chyba zeby przestał siedziec na necie :)jak cie kocha to powinien tak zrobic:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma kiepska pamiec do hasel, numerow. wiem ze gdzies ma zapisane. poszperam, moze znajde. choc nie wiem czy to ma sens. juz znalazlam wibrator, prezerwatywy i notesik z numerami GG. Nie wiem czy znajde w sobie dosc sily zeby odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sylwiusiaaa. a mozesz mi podac link do tej stronki? radziu 24 czy to az tak bardzo podnieca? masz dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasd
zajrzyj głębiej do szafy...może ktoś tam jeszcze siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DALEJ ? :O To Ty sie jeszcze nas pytasz? pakujesz się i wybita od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
zawsze mnie podniecały damskie majteczki :) moze wyslesz mi swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj maila, wysle ci jego asortyment. lezy jak wyrzut sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
yue@go2.pl wyslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, posiedze troche na forum i napisze maila z pytankiem co i jak. to bedzie dla mnie wielka przyjemnosc sprawic ci przyjemnosc i wkur*** go zabierajac mu jego zabaweczki. Wiesz, niektore jeszcze czuc... no wiesz czym. ale skoro cie to jara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
ale czym czuć .. chyba nie nim :O ? to napisz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123454
boze co dran, ja bym go zostawila powinnas sobie znalesc kogos lepszego kto cie bedzie kochal i nie bedzie odstawiac takich numerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno! Kopnij go w du** jeśli masz chociaż troche honoru. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. . . Rozumiem że ludzie są zakochani, ogłupieni itd. itp. ale w każdej sytuacji trzeba mieć poczucie własnej wartości, no i trzeba wiedzieć... kiedy odejść. Może dopiero wtedy zrozumie co stracił i zmieni swoje zachowanie a jeśli nie to upewnisz sie że nie jest Ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123454
w tym co napisalas wyraźnie widac ze on ma w dupie to co ty myslisz o calej tej sytuacji jesliby cie kochal to by sie liczyl z twoim zdaniem i wogole nie robil by takich rzeczy .. cos z nim nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×