Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artemika

Polećcie zespół muzyczny / DJa

Polecane posty

Hej, mieszkamy w Jaworznie (woj. śląskie) i poszukujemy oprawy muzycznej na wesele, a że idzie nam to bardzo cięzko, to postanowilismy poprosić o pomoc internautów. Poszukujemy zespołu weselnego bądź DJa z województwa śląskiego lub ewentualnie małopolskiego. Prosimy o opinie, a najlepiej o linki internetowe, żebyśmy mogli ich sami posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę nikt nie zna sprawdzonych zespołów ze Śląska? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia i grzes
artemika!! ja mialam wesele 12 maja gral u nas Pan ktory zamiescil juz tutaj swoja oferte:) jezeli szukasz DJ-a ,ktory profesjonalnie i bardzo uczciwie podchodzi do swojej pracy to ja z calego serca polecam Ci wlasnie tego Pana:) Super mlody czlowiek,rozgadany,sympatyczny,otwarty i "dla ludzi". Ja osobiscie jestesm bardzo zadowolona ze sposobu w jaki poprowadzil nasze przyjecie szczegolnie dlatego ,ze przyjecie bylo dla 30-stu paru osob i wszyscy sie swietnie bawili!! Nie sztuka jest rozbawic towarzystwo na weselu gdzie bawi sie 100 osob..a n atakim malutkim uwazam ,ze duza!! Chce podkreslic,ze nie jestm nikim z rodziny dla tego Pana, tylko w 100% zadowolona Pania Mloda:):):) W razie pytan mozesz nawet do mnie pisac asiunia55@wp.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaaaS
My mileismy bardzo fajne wesele. www.djnawesele.kw.pl Natomist nine polece kamerzysty bo to co Pan Marek W. Z Katowic odtsawil to mowiac delikatnie przegiecie. W razie pytan piszcie agaes@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Jeśli zależy Ci na dobrej oprawie muzycznej, nie bierz DJ\'a. To zupełnie inny klimat a wesele powinno pozostać weselem, nie dyskoteką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia i adam
nie bierz żadnego dja na wesele to nieporozumienie nie powiem Ci kogo wziąc,powiem kogo nie wziąc: nie bierz zespołu Camel nie polecamy takze Szafy Grającej odradzamy zespół p.Drummera który tu sie ogłasza nie bierz kapel z Targów weselnych zapytaj znajomych,moze kogoś znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodażona
Kasiu i Adamie, czy wiecie, ze te zespoły mogą was pozwać do sądu za to, co robicie? I wygrają z wami w każdym sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Złośliwa Pomarańczko dwa piętra nade mną, nie bądź taka sprytna :/ Szafa Grająca jest pierwszorzędnym zespołem z repertuarem zaspokajającym wszelkie gusta. Nie polecasz ich? A dlaczego, hm? Może dlatego, że jesteś konkurencją i zaniedługo przeczytamy twoją reklamę, ale z czarnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam pytanie do DJ ARASS - tak się składa że ja jestem z rudy śląskiej i poszukuję dj na moje wesele. Chciała bym się dowiedzieć ile bierze taki dj? A może któraś z was wie ile trzeba zapłacić za takiego DJa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam dziś bez kasi
młoda zona - mogą mi wiesz co ? :-p Joaska - prawda boli co ? Tobie to by sie chyba rumun z akordeonem z tramwaju spodobal...nie przeginaj Szafa nie ma zleceń?Trzeba in klientów napedzić ? Za bardzo ostentacyjnie to robisz...:o nie ma we mnie złosliwosci a jedynie zwykła potrzeba mówienia prawdy:-p ps.nie moja branża :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Co za szczęście....nie szukać klientów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paan99
Polecam zespół KANON.Grali u mnie w 2006 roku. Nie są tani ale warto. Super zabawa i prowadzenie. Grają też w Kościele. Ich strona internetowa www.kanon.art.pl Wysyłają płytke można ich zobaczyć i usłyszeć. Wszyscy byli zadowoleni. Kazdy znalazł coś dla siebie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBBBBBAA
mowiac delikatnie gowno wiecie na temat wesela z djem. nie bylas widac na taki na ktorym ja bylem a on gral. Zenie sie w przyszlym roku i mam dj juz zamowionego bo nie wyibrazam sobie wyslkuchiwania pierdzenia z glosnika. A numeru wam do niego nie podam bo nie chce chlopakowi robic zlej reklamy a to co robi na imprezach to czyste zawodostwo . Takze nie sluchajcie tych przemadrzalych siusumajtkow co wam tak radza zeby brac tych a nie tych albo to czy tamto. Miejcie swoje zdanie i odpowiedzice sobie na pytanie czego wy szukacie i potrzebujecie. Podzwncie , popytajcie i wybuerajcie. AVE KUBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Ech, chłopczyku... Nie będę z tobą dyskutowała. z głuchymi się nie rozmawia. tym bardziej nie rozmawia się z chamem. Współczuję twojej małżonce, o ile faktycznie ją masz. I o ile faktycznie jesteś chłopcem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Ech, chłopczyku... (to do Adasia) Nie będę z tobą dyskutowała. z głuchymi się nie rozmawia. tym bardziej nie rozmawia się z chamem. Współczuję twojej małżonce, o ile faktycznie ją masz. I o ile faktycznie jesteś chłopcem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia adam sie kapie
dzieki Joasiu za ciepłe słowa wspołczucia,ale mój mąż dostarcza mi bardziej dla mnie ciepłych chwil:-p Ponieważ tty pierwsza uzyłas słowa uznawanego za powszechnie obraźliwe więc masz teraz ode mnie: Głupia,dęta chamico!!! Odjeb sie od mojego męża tak sie składa ze bylismy goścmi ma weselu gdzie polecany przez Ciebie ansambl dokonywał żałosnej sztuki wkurzania wszystkich,włacznie z przygłuchyni już seniorami rodu. Udawali że grają,udawali że spiewają.Przy stole podczas rozmowy o jednym nagraniu którego nie chcieli zagrać bez "boka"czyli dodatkowej zapłaty tylko jeden z zespolu zachowywał sie normalnie.Reszta sprawiała wrazenie pijanych,choc podobno "Ten zespół NIE PIJE"!!!. I Ty masz jeszcze czelnośc kogos takiego polecac? Kogoś kto przy wypłacie rano zebrze o 100zł na paliwo bo sie "nie dzieli".Wszystko usłyszeliśmy od Młodych na obiedzie w niedzielę. Młodzi zachowywali kamiemmy na weselu,bo Szafe polecili takze znajomi,ktorzy zrobili wielkie oczy gdy usłyszeli o tym jak sie zaprezentował polecany przez nich zespół. Nie osmieszaj się.Nikt normalny nie jest za darmo menagerem kapeli która zagrała u niego na weselu.A juz napewno nie siedzi na forum i nie dyskutuje z innymi o tym. Głupia krowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUBBBA
JOASKA Z WARSZAWY - oj widac dziewczyno ze cierpisz na syndrom nie dopchniecia i o chlopczyku to ty marzysz!Ale nic z tego. Podejrzewam ze forum to jedyne miejsce na ktorym ktos wogole zwraca na Ciebie uwage i polecajac jakas szafe - nie znam i nie komentuje sama wrzuc sobie zeton tam gdzie zwykla szafa grajaca ma wyciecie AVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Domorosły psychologu, stosuj swoje wywody na swojej żonie/dziewczynie/wyimaginowanej partnerce :) Podejrzenia to piękna rzecz, byle tylko nie zamieniła się w obsesję :) A na brak zainteresowania nie narzekam :) A ty? Czy ukrywając się pod pomarańczowym nickiem dowartościowujesz się w sposób anonimowy? PS. Mam męża, dziecinko :) Nie muszę marzyć :) Moje marzenia się spełniły. A twoje? Chyba nie... stąd te złośliwości. Ale nie martw się, każda potwora... itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o zespole CORAB
z okolic płońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespoły z wiochy nas nie
interesują:o kolki powinny ziemie uprawiac:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzięta od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam fajny zespół
ja moge polecic zespół "Ensemble". więcej szczegółów mailem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djrobbi
Dj/prezenter z kilkunastoletnim doswiadczeniem oraz ściśle współpracująca ze mną grupa dj-ów "Embargo DJ Squad",poprowadzi imprezy : klubowe,eventy,dyskoteki,bankiety firmowe,WESELA,STUDNIÓWKI,karaoke,imprezy w szkołach itp. Dysponuję własnym sprzętem oświetleniowym i nagłaśniającym renomowanych firm w ilości dowolnej. Posiadam zdolności interpersonalne, organizacyjne,mam dużą wiedzę muzyczną-uwielbiam "mieszać" rozmaite style szczególnie klimaty latynoamerykanskie/house/acid- jazz/dance-hall/disco/old school disco.Prowadzimy rozmaite imprezy co powoduje elastyczność i wszechstronność. Zarówno ja jaki i moi uczniowie/4 dj/ każdą imprezę traktujemy jednakowo,do każdej podchodzimy profesjonalnie. Nie ograniczamy się jedynie do prezentacji muzyki-animujemy uczestników imprezy relizując jej scenariusz. Należę do "starej szkoły" DJ-ki,co skutkuje żywym uczestnictwem w impezie a nie jedynie odtwarzaniem muzyki czy też prezentacją setów.Podobny styl i poziom pracy reprezentują moi uczniowie. Jesteśmy w stanie prezentować dowolny repertuar, wtym róznież /1dj/polski dance etc. Prezentuję muzykę od przebojow z lat 60-70-80-90 po wspołczesne,zarówno w wersjach radiowych jak i w wersjach przeznaczonych do prezentacji w klubach, odtwarzam jedynie nosniki CD z trzech stowarzyszeń DJ-skich do których należę. Prowadzona przeze mnie/bądz prze moich uczniów/ impreza będzie miala klasę i niepowtarzalny klimat. Możemy dostosować się do każdego terminu. Wystawiamy faktury www.rdj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...istnieją dwie twarze reklamy:pierwsza to chęć zaistnienia,a druga to ta ,gdy brak zleceń,czyli pracy.Rodzaj reklamy,\"twarz\" łatwo rozpoznać,a w szczególności dotyczy to branży muzyczno-weselnej...To tak na marginesie tego co na rożnych forach można zauważyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na wielu weselach..mysle, ze ok 30..na wiekszosci byly zespoly muzyczne i...wiekszosc tych zespolow byla niewypalem ( nie tylko moje zdanie) bo naprawde trudno jest znalezc dobra grupe, ktora zagra to co goscie beda chcieli, soliste, ktory nie zaszokuje \"pedalkowatym, boys band\'owym glosem\", grupe, ktora nie bedzie robila 40 minutowych przerw przy 15 min grania i ktora bedzie stronila od alkoholu.. Wsrod tych wesel, na ktorych bylam w swoim zyciu bylo jedno z DJem..gosc ze stazem w Krakowskim Radiu Alfa prowadzil wesele niesamowicie, rozbawil wszytskich od starszych do najmniejszych.To bylo jakies 5 lat temu, ale odnalazlam go i zamowilam na wlasne wesele...tez slyszalam od swoich przyszlych gosci i rodziny, ze wesele ma byc z zespolem..A niby czemu???ja nie widze nic zlego w Dju, przynajmniej nie bedzie kaleczonego angielskiego, bo moj maz jest obcokrajowcem.. Apropos angielskiego...jak jeszcze myslielismy o zespole, moja mama zadzwonila do jednego ( slyszala,ze sa dobrzy), podczas rozmowy z jednym z panow jak zapytala, jak u nich z piosenkami w jezyku angielskim uslyszala\" o Jezu..niech Pani lepiej znajdzie kogos innego\"haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wczoraj było na dancingo-dyskotece/kapela w przerwie dj/i...grała dobrze kapela,czterech facetów/bas,gitara,klawisz,gary/...no i dj .Wszyscy bawili się super..dobry taki układ,szczególnie gdy muza jest cały czas..Myśli,że czasy kapel-miernot muzycznych grających na tego rodzaju imprezach mijają bezpowrotnie.Słaba,grająca bez przysłowiowego \"jaja\",bez umiejętności muzycznych,kapela została by po prostu \"wyniesiona\"...na pole..i zostawiona na pastwę losu.Kto więc zdecyduje się na takie konsekwencje??...niestety zostają jeszcze wesela,gdzie czasem krew się leje jak się słucha i patrzy.Na szczęście młode pary stają się bardziej rozsądne w tej materi...wybierające dobrą muzę,a dość często tylko graną na żywo,bez/wiagry muzycznej/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carl
POLECAM GRUPE CZASNASHOW!!!!!ZNAKOMICI PREZENTERZY MUZYCZNI,GRAJA SUPER I SWIETNIE TEZ GADAJA.A ŻADEN ZESPÓŁ MUZYCZNY CZY DJ PRZEZ MIKROFON DOBRZE NIE GADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×