Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misiaq

DZIEŃ DZIECKA - Co kupić ???

Polecane posty

Hejka! Co kupic niedrogiego i fajnego na dzień dziecka dla dzieci powiedzmy do lat 12 ? Mam kilka takich maluszków znajomych a nie wydam fortuny. Myślałam nad maskotkami ale to chyba przestarzałe . Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
12 letnie dziecko się z maskotki raczej nie ucieszy. Kup jakąś zabawkę , z tych co reklamują w telewizji. Dla dziewczynki np. Barbie lub Polly pocket, dla chłopca Hot Wheels. Moja córka gdy widzi te reklamy to zaraz chce mieć taką zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomora
A u nas jest taki zwyczaj w domu, że dzieciom (a jest ich dwoje) kupuje się jeden wspólny prezent i słodycze, które dzieci sobie wybiorą. W tym roku wymyśliły sobie elsy, po podobno w konkursie można wycieczkę do disnelandu wygrać i namiot na balkon. Namiot kupiony elsy jeszcze nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka*jedna*
Ja dzieciom robie niespodzianke w postaci wycieczki no i moze słodycze... więcej luzu, w koncu to dzien dziecka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samochwała11
nie wiem czy to dobre dla 12-latków, ale na pewno fajne dla dzieciaków jelsi oczywiście masz gdzie to postawić - chodzi mi o takie dmuchane baseny, mniejsze lub wieksze, są w miarę tanie w marketach a radochy jest duzo - moza kupić mniejszy na balkon, lub wiekszy na trawke, jak jest gdzie...... i słodycze - tez nie musza być drogie... ja ostatnio znalazlam elsy - cukierki owcowe i raczej lepsze od czekolady itp.... zdrowsze.. w sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka00
o kurcze.... dzień dziecka już w piątek a ja nie mam pomysłów.... piszecie tak duzo o tych elsach - cukierkach, a ja nigdzie ich niemogę znaleźć, gdzie je kupujecie i za ile? a oprócz slodyczy to co jeszcze można kupi chrzesniaowi lat 5, co teraz jest na topie? jakie zabawki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msqlek
Worek slodyczy, a potem dawac po cukierku, albo po czekoladce za wzorowe zachowanie ! I uwazac na przejedzenie. Glosno ot ych Elsach, dobre to slodycze? Bo niedlugo bede komponowal ''bukiet smakowy' dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomora
Elsy to takie cukierki rozpuszczalne w kilku smakach. A w konkursie można wygrać laptopy, rowery i wycieczkę do disneylandu. Gdzieś w necie jest stronka na ten temat ale nie znam adresu www. A basen jest dla dzieci w wieku 1-3, nie dla 12-latka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 29
a ja uzwazam ze teraz dzieci maja wszystko na codzien i slodycze jakies wystarczy im kupic i juz ja swoim kupie slodycze i na obiad jakas pizza itp bo lubia a na codzien im tego nie robie bo niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka1
masz całkowitą racje - w dzisiejszych czasach wystarczą jakieś małe droiazgi czy słodycze czy tak jak piszesz pizza - coś w nagrodę, a nie koniecznie wor prezentów,.... tak chyba i ja zroię.... to im elsy kupie i na pizze zabiore... o dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15 lat i prezent na Dzień Dziecka dostałam dzisiaj- żel do mycia twarzy i tonik z Yves Rocher, bo o to prosiłam. A poza tym, to jutro idę do kina na \"Piratów z Karaibów\". I jestem bardzo zadowolona z mego prezentu. No, ale ja mam trochę więcej niż 12 lat... A co dla dwunastolatka? Jeśli to dziewczynka o zainteresowaniach typowych dla nastolatek, czyli próbuje czytać \"Twista\", \"Dziewczynę\" i kupuje pierwszy błyszczyk z Wibo to proponuję kupić jej książkę w stylu \"Pamiętnika księżniczki\". Jest to koszt okolo 19 zł. Mój rocznik za tym przepadał parę lat temu. Nie musi być koniecznie Meg Cabot, ale coś z literatury młodzieżowej. Dla dziewczynki troszkę poważniejszej, coś co nawiązuje do jej zainteresowań np. jesli lubi rysować to kredki firmy FaberCastell (ok.15zł, w dobrych sklepach papierniczych). Poza tym, zawsze furorę robiły płyny do kąpieli o zapachu gumy do żucia i innych czekolad (koniecznie robiące ogromne ilości piany) np. Sorayi (takie duże butle o intensywnie zielonym kolorze z dziecinnymi rysunkami), modne też były pamiętniki. Przy pamiętnikach tez trzeba patrzec na temperament. Ja w wieku 12 lat dostałam duży notes z okładką ze szkicami da Vinciego i byłam BARDZO zadowolona. No, ale ja zawsze byłam inna od reszty ;-). Inne dziewczynki wolały notesiki z NICI, Diddle lub tez inne drobiazgi z tych firm. Te kosztją jakieś 15- 20 zł. O chłopcach nie napiszę, bo w tej materii nie mam najmniejszego rozeznania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mamuska
ja mam 4 letniego synka który ma wszystko czego sobie zarzyczy.Wiec dzisiaj zeby było cos innego,zrobie mu mini przyjecie.Poniewaz z męzem pracujemy nie za czesto mamay czas na synka.Dzisiaj zrobie mu małe przyjęcie ja ,mąż,i synek,duzo balonow małe drobiazgi ale kilka i zrobie do jedzenia cos co rzadko jada a lubi typu pizza,spagetti.i torcik czy ciacho.To ma byc jego dzien nie wazne prezenty wazne zeby mama i tata dali do zrozumienia dzieciom zeby wiedziały ze to ich dzien i miło wspominały.Tak ja uwazam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiunia
co kupic na dzien dziecka mooje chrzescicy ktora ma 9 miesiecy :) pozmozcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe pytanie-moja chrzesnica tez ma 9 miesiecy i tez nie wiem co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko kup mi prezent
Pomogę wam drodzy rodzice. Co by chciao teraz dostać dziecko?mam 14 lat więc już nie takie dziecko, ale wam pomogę. Moje hobby to gry planszowe oraz gry bitewne. ja kupuję sobie rzeczy w sklepie internetowym www.bard.pl u mnie w tej wiosce nie ma fajnych sklepów. Ja już mam zaawansowaną armię ale tu kilka linków od czego warto zacząć te przygodę :) http://bard.pl/index.php?site=aboutGame&id=29185 http://bard.pl/index.php?site=aboutGame&id=28176 całkiem fajna gierka to Carcassone, polecam wszystkim mam te grę i kilka dodatków, moi starzy uwielbiają te grę chyba bardziej niż ja :p http://bard.pl/index.php?site=aboutGame&id=27889 U mnie w szkole dzieciaki uwielbiają duel masters. jest całkiem niezła karcianka zestawy podstawowe w całkiem niezłej cenie. ja w duel grałem krótko teraz gram w grę karcianą World of Warcraft http://bard.pl/index.php?site=search&categoryQuery=63225&node=63225 Żyjcie i dajcie nam cieszyć się tym że mamy tyle lat i nie kupujcie nam pierdół takich jak skarpetki szampony dezodoranty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja pomysłów na prezenty dla dzieci znajomych szukam na tej stronie bo jest podział na wiek dzieci http://merlin.pl/browse/gifts/dzieci_mlodziez/index.html ale zawsze też podpytuje rodziców, żeby nie kupić czegoś nie fajnego, a 12-latek to już wymagający młody człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest dobre
Jeśli dziecko niema jeszcze rolek to czas kupić przecież to az 12 lat a dobre rolki mozna kupic około 100 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgożata
Chłopcy 10 lat by chcieli gre komputeroą a najlepiej gre Gieta Vice cyty bo jest super muj syn ma tom gre i muwi e jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriki
Gra GTA Vice City Stories nie jest dla chlopcow ktorzy majo 10 lat ona jest dla chlopcow powyzej lat 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Może mp3, jakiś ciekawy film odpowiedni dla ich wieku, gra komputerowa, rower, książka, zestaw rysunkowy... Zależy co te dzieci już mają, czym się intersują. Zajrzyj na stronkę electro.pl. Można tam znaleźć wiele propozycji z zakresu wyposażenia domu w szerokim znaczeniu, począwszy od "solidnych" sprzętów, skończywszy na akcesoriach dodających smaczku, do typowo idywidualnego użytku, jak właśie mp3. Ewentualnie wycieczka też byłaby dobrzym pomysłem, ale trzeba bardzo atrakcyjnie zorganizować czas, bo przecież sam wyjazd, to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladca mochow czesia
Jezu.Pomyślcie przecierz dzieciaki lubia elektronike.Może nawet kochaja.Np. aparat sony dsc-t70 , playstation portable , kamera , mp4 , mp3 ,gry na kompa , komórke ,załatwcie mu kablówke.Pomysłów jest wiele ,zabawki stanowczo wykluczam . Jakby co pomysłów mam wiele jakby co to email domig10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie przepadam
kup im po czekoladzie i niech spadaja. chyba ze lubisz sie wysilac na prezenty dla wszystkich dzieciakow twoich znajomych z tak waznej okazji jaka jest dzien dziecka :P gdybym miala wybor to kupilabym za te pieniadze cukierki lub czekolade i obdzielila wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uważam, że nie ma co przesadzać z takimi prezentami - przyzwyczaisz je do drogich prezentów i potem będziesz miała problem. Lepiej dać im po czekoladzie albo małym misiu. Jeśli nie są rozwydrzone, to powinny być zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale na taka książeczkę na przykład można wydać kilka złotych prawda? Nie chodzi o zabawki z najwyższej półki. Przed dniem dziecka ma wyjść "Powrót do Stumilowego Lasu" wydaje mi się, że to idealny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej bratanicy zafunduję obóz w wakacje :) dorwałam fajną ofertę z ok-tours, rok temu już też z nimi była na wyjeździe, także jestem pewna, że i tym razem wróci zadowolona. fakt, nie jest to najtańszy prezent - ja złożyłam się z moimi rodzicami, może warto o czymś takim pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×