Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lukiernia

wymyslne i proste DESERY!!!!!!!

Polecane posty

Moim ulubionym deserem od jakiegoś czasu jest smoothie, tak, wiem to po prostu napój, ale ja mam dietę;-) Zresztą smoothie świetnie gasi pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa lawa - ja uwielbiam ten deser zimą. Natomiast w lecie raczej coś owocowego, z galaretką i owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa lawa... Muszę w końcu się zebrać i zrobić to ciacho, bo chodzi za mną od kilku tygodni :0 a macie jakiś sposób na to, żeby nadzienie było idealnie płynne? Ciągle się boję, że mi zastygnie i nici z efektu... A co do mojego ulubionego deseru, to na pierwszym miejscu niezmiennie stoi blok czekoladowy: https://wkuchnizwedlem.wedel.pl/przepis/wedlowski-blok-czekoladowy-z-bakaliami/ trochę inna wersja klasycznego z ciasteczkami i chociaż za bakaliami nie przepadam, dałam się skusić i nie żałuję :) także polecam każdemu miłośnikowi czekolady wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedzielę się dowiedziałam, że będę miała gości i nie iałam czasu na pieczenie żadnego ciasta. miałąm w zamrarzarce czekoladową pizze gusepe. Upiekłam ją podałam z lodami i kawałkami bananów. Goście się zajadali, więc deser smakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie brownie z mikrofali? w sumie kto go nie robił ;) u mnie to są dwie łyżki mąki kokosowej, łyżka oleju, łyżka cukru, dwie łyżki kakao i mleko tak, aby konsystencja nie była zbyt gęsta. I to w mikrofali się robi raz dwa, wychodzi wilgotne i pyszne. czasem dodaję do tego jakąś konfiturę, Eterno mają pyszne przetwory, jak domowe smakują. no i wychodzi całkiem zdrowy deser ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalaskowska
Ja ostatnio robię własną granolę, dodaję do niej jogurt i pigwowiec w syropie. Znalazłam na Eterno. Szukałam długo czegoś z pigwą, bo trudno dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsza do deseru jest dobra kawa www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/przepisy-kawowe/klasyczne-kawy/jak-zrobic-kawe-mrozona-i-frappe#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmz

podbijam. Dawajcie ciekawe opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sernik na zimno 🙂 Do ubitej śmietany dodaję rizpuszcziną w wodzie żelatynę, serki waniliowe i miksuję. Potem wstawiam do lodówki i czekam aż stężeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o prosty deser, który przygotowuje dla swojej rodziny to są to własnej roboty chrupiące gofry z domowymi ekologicznymi konfiturami lub musem bananowym , które kupuję w Eterno, niestety nie mam zdolności w robieniu przetworów 🙂, za to gofry wychodzą mi rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Bardzo pyszne desery są w piekarni Nowakowski Gorąco Polecam na Mokotowie, wpadłem raz po pracy wcześniej tam nie będąc i muszę przyznać, że obsługa na wysokim  poziomie, wszystko fajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram przygotowywać sobie desery, ale z takim "zdrowym" twistem. Np. piekę ciasteczka owsiane i dodaję do nich pokrojone, suszone daktyle - niebo w gębie, a nie trzeba dodatkowo ich dosładzać. W necie jest mnóstwo przepisów tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Zawsze prostota jest największym sekretem sprawdzonych przepisów. Pamiętam jeszcze czasy jak nie było internetu i trzeba było wszystko spisywać w zeszytach. Znajdzie się tam jeszcze mnóstwo świetnych patentów. Na ten moment możemy korzystać z bardziej nowoczesnych źródeł wiedzy, czego przykładem jest chociażby ten serwis - https://uwielbiam.pl/przepis/czekoladowe-muffinki-z-kremem-i-kwiatami-bzu  Przygotowanie pysznych muffinek w domowym zaciszu będzie miło spędzonym czasem. Jeszcze się zdziwicie jak dobre wyjdą i to za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×