Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominiquita

nietolerancja tabletek przy PCOS-dalsze badania?

Polecane posty

Witam! Mam nastepujacy problem. Od pol roku jestem leczona na PCOS tabletkami Yasmin i Yasminelle. Obu nie toleruje. Wlasnie wracam od lekarza. Przepisal mi luteine i dal skierowania na badania elektrolitow oraz krzepliwosci krwi. Prosil o kontakt, jesli bede miec juz wyniki. Poniewaz bardzo sie zdenerwowalam, nie zakodowalam jednak, czy na te badania mam isc w trakcie brania luteiny, czy najpierw na te badania, a potem na kolejne, inne-juz z luteina. Bardzo prosze o odpowiedz. Lecze sie w panstwowym szpitalu i o wizyte jest ciezko, a nie chce nekac doktora. Moze ktoras z Pan przechodzila przez to samo? Moze jest na forum ginekolog? Na moje oko teraz powinnam robic te badania na krzepliwosc i elektrolity (wplyw tabletek na te parametry), a dopiero pozniej beda jakies inne z udzialem luteiny i bez udzialu tabletek.. pozdrawiam! Lacze sie ze strajkujacymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snopalagus
Dominiquita-ja idę na badania poziomu hormonów ,też biorę luteine a lekarz kazał odczekać 10 dni po zakończeniu przyjmowania zanim wybiorę się na badania.Nie wiem jak to jest z badaniami na krzepliwość itp.ale lepiej by było jakbyś jednak skontaktowała się z lekarzem.Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tak: tabletkami anty zalecza sie objawy pcos jak hirusytyzm. Nie staram sie narazieo dziecko, wiec to wystarcza. Kurcze, niedobrze...myslalam, ze moze ktos mial podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka??Torbiele bardzo często wchłaniają się właśnie dzięki tabletkom anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke poczytalam i wyszlo na to, ze bede miala podobny przebieg badan jak snopalagus. Dziekuje wszystkim za zainteresowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×