Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COFFIE

mam problemy ze zdorwiem przez nadwage jak schudnąć, nie wiem co jesc???

Polecane posty

Gość COFFIE

mam podwyzszony cukier, cholesterol, kwas moczowy, staram sie o dzidzie juz rok , tomografia wykazala wątrobę z cechami stluszczenia przytylam 30 kg :( kompletnie nie wiem jaka diete stosowac jakie posilki :( szczegolnie na obiad dzis zaczelam od chleba razowego z pomidorem i ogorkiem, grejpfrut, sucharek, i teraz bede jesc udko na parze z surowką z pomidorow i ogorkow i potem sucharek ok 15 i wody 1,5 l plus herbatka czerwona i zielona a na kolacje ????????? nie wiem znowu chleb ??????????? PROSZE POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje jogurt albo miska truskawek oblanych kefirem. sama dieta nie wystarczy, staraj sie ruszac np. chodz na dlugie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym z tym chlebem ostrożnie, w jednym posiłku dziennie chyba wystarczy.zjedz sobie np wiejski light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COFFIE
ale kefir jest tlusty i jogurt tez mja duzo kalorii a truskawki slodkie a ja mam podwyzsony cukier nie ciagnie mnie do slodkiego wogole i nie slodze od małego a mam podwyzszony cukier :( tak zapomnialam o ruchu wiem ze to wazne :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COFFIE
Sandrusia widze ze Tobie sie udalo juz duzo schudnąc polec mi cvos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam wtrace sie
polecam kefir naprawde warto ja schudłam sporo pijąc kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COFFIE
ale jaki kefirr????????? trudno mi znlaesc jakis odtluszczony a pozatym mam przemiane rozną raz mnie goni codziennie do kibelka a raz niezbyt czesto :( chociaz ostatnio regularnie raz dziennie przytylam 30 kg w ciagu roku :( a teraz te choroobska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt jest tlusty i kefir tez?? matko pierwsze slysze! ogladaj etykietki i wybierz ten z obnizona iloscia tluszczu! a owoce maja ten dobry cukier-fruktoze slyszalas o czyms takim? ja jem same truskawki i sa pyszne :) chyba lepiej to zjesc niz kromke chleba, nawet razowego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam wtrace sie
jezeli nie wiesz to po co piszesz Ja piłam dziennie 3 kubki duże kefiru Krasnywstaw i w ciągu 9 miesięcy z wagi 89 mam teraz 55 Oczywiście mam świadomosć że moja dieta nie była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację możesz wypić maslankę owocową i do tego trochę ostrąb. Możesz też zrobic sobie salatkę: pomidor, cebulka, ogórek, rzodkiewka i jakiś \"konkret\" : jajko, kawalek gotowanego kurczaka albo ryby, troszkę fety light. Nie zaczynaj od razu od drastycznych diet, bo szybko się zniechęcisz. Sama piszesz, że pracowałaś na swoja wagę rok, więc będziesz musiała też poświęcić trochę czasu na jej zrzucenie. Właśnie przeczytałam o diecie owocowo-warzywnej. Wydaje mi się całkiem zachęcająca, pomaga tez oczyścic organizm a tym samym pozbyć wielu chorób. Może pomyślisz o takiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbilansowana dieta-mało tłuszczu,jedynie roślinny. Zadnych tłuszczy zwierzęcego pochodzenia przy stłuszczonej wątrobie!Przy podwyższonej glukozie radzę ograniczyć węglowoadny proste, właściwie zupełnie wykluczyc cukier,inne słodkosci,na rzecz złożonych-razoe pieczywo,ciemny ryż,razowy makaron, razowe płatki.oczywiście w małych ilościach bo ma to byc dieta redukująca.mało owoców,a duuuuużo warzyw.razowe płatki z jogurtem bez cukru.herbata zielona i czerwona-dobry wybór:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceciill
Polecam Ci ksiązkę "Szczupła bez wyrzeczeń" Montigniaca. Ale tylko jeśli chcesz trwale schudnąć i utrzymać prawidłową wagę ciała. Bo jeśli interesują Cię diety - cud obiecujące schudnąć 10 kg w tydzień, to w ogóle po tą książkę nie sięgaj. Ona zmieniła moje życie, czuję się zdrowsza i szcześliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COFFIE
DZIEKI dziewczyny :) chce zaczac dobrze sie odzywiac mysle ze najwyzsza pora :) do slodkiego wo ogole mnie nie ciagnie nawet herbaty nie slodze od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceciill
Książkę tę polecił mi znajomy dietyetyk, przeczytałam ją i poczułam się jakbym Amerykę odkryła. Moje życie się zmianiło, a co najważniejsze jem często (co 3 godziny), czuję się rewelacyjnie i chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ceciill ma racje,polecam poczytanie o metodzie Montigniaca,czytam wlasnie Jego ksiazke \"Jesc aby schudnac\". Pozdrawiam i zycze powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielsko
czy Ty masz cukrzyce? a takie super odtluszczone zarcie wcale nie jest zdrowe. wybieraj produktu poltluste. a poza tym kefiry i jogurty zazwyczaj nie maja duzo tluszczu:) wiec spokojnie mozesz pic i nie musisz wybierac tych 0%. a na kolacje mozesz sobie np zrobic jakas salatke z kurczaka, albo np. grecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×