Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OLELOLO

Dzień Matki

Polecane posty

Gość OLELOLO

Witam wszystkich:) dzień matki coraz bliżej a ja nie mam kompletnie pomysłu na prezent:( Co kupiliscie ? lub macie zamiar kupic? macie jakieś propozycje? Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlusek
ja tez jeszcze nic,, ale chetnie poczytam o wASZYCH POMYSLACH.. kosmetyyki byly.. jakies ubranka, kwiaty, pierdolki, //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup t-shirt \"Super mama\" wiesz, z symbolem supermana ;) albo podkładkę pod mysz z Twoim zdjęciem ja kupilam odtwarzacz dvd do komputera, bo powyższe pomysły wykorzystałam na inne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J kupiłam kremy: na dzień ( z filtrem) i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
ja kupuję krem przeciwzmarszczkowy iwostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej kupię zestawik wspomagający rzucanie palenia - http://www.e-lek.pl/104314,niquitin-plastry,100193.html - takie plastry. myślę, że powinno ją to zmobilizować do jakiejś zmiany... bo jak dotąd było tylko sporo gadania na ten temat, a plasterki, mam nadzieję, jakoś zmotywują mi rodzicielke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mamusi dobra będzie ksiazka kucharska. Ja swojej kupiłam coś takiego na urodziny w styczniu, ale myslę, że przepisów jest tyle na świecie, że kupie jej jeszcze jedną :) Może i ty pomysl tymi kategoriami, hmn? :) A bonusowo możesz dorzucić jakiś gadżet kuchenny? Czajniczek? :) W electro jest spory wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może kwiaty? Zawsze się sprawdzają i przynajmniej jest pewność, że trafimy z prezentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Z kwiatami rzeczywiście jest najbezpieczniej. Przykładowo https://www.laflora.pl/Kwiaty-na-Dzien-Matki-cinfo-pol-55.html

Edytowano przez Daga8888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Moja mama w tym roku dostanie koszulkę woolmed. Ostatnio poleciła ją jej Pani w sklepie medycznym jako dobra alternatywa dla obolałych pleców. Znalazłam na internecie ich sklep i koszulka przyszła na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słodyczki i książka, moja mama lubi czytać biografie znanych osób, a sama sobie książek nie kupuje, więc jest w czym wybierać na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie chętnie bym się spotkała z mamą, ale jako że mieszka zagranicą to jest to niemożliwe. Teraz w sumie tak myślę co mogę zrobić, więc jedynie można zadzwonić i złożyć życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×