Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chumbawumba

Pamiątki dla gości.

Polecane posty

Gość Chumbawumba

W mojej rodzinie przyjęte jest, by gościom weselnym ofiarować malutki prezent - pamiątkę po ślubie. To chyba włoski zwyczaj, ale dosyć miły, więc się zadomowił. Piszcie, drogie dziewczyny, co Wam przychodzi do głowy w tej kwestii. Coś drobnego i sympatycznego. 🌼 dla pomagających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
No właśnie te czekoladki to dość oklepany pomysł - i nietrwały :) A kieliszki spoko, można by wygrawerować/nadrukować coś weselnego. Bądź co bądź: takiego patentu jeszcze w rodzinie nie było, więc pomysł pozytywny :) Dzięki i czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie uważam że dawanie
jakiegoś prezentu jest dziwacznym pomysłem.Myślicie że gośc będzie się zachwalał jakimiś 3 cukiereczkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
No właśnie cukiereczkami nie - dlatego szukam czegoś innego :) Może być całkiem malutkie - coś co się włoży do pudełka z pamiątkami i kiedyś za kilkanaście lat wyciągnie kojarząc ze ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba kupimy takie figurki pary młodej, albo aniołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to chyab gdzies pisalam ale my naszym goscim w ramachtych prezencików a najczesciej czekoladek stawialismy obok winietek takie male butelczki wodeczki z kokardka i zawieszką - z jednej strony obrazek jak na zaproszeniu i napisane nasze imiona a z drugiej napis dziekujemy za przybycie :) wszyscy byli zachwyceni i jak do kogos przychodzimy to wszedzie stoi ta buteleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym ja
byla na slubie i dostala jakies aniolki albo figurke mlodej pary to bym zwatpila :0 juz lepsze te kieliszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w co bys zwątpiła?? Przecież to ma byc symbol a nie prezent, bo prezenty to para młoda dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tak
ja też nie rozumiem co złego w tym, że na moim ślubie goście dostaną aniołki? może zawisną np na choince i będą wspominać, że byli na moim weselu. a rozdawanie wódki jak dla mnie jest prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
Ja również alkoholu nie wręczałabym gościom weselnym. Warto pomyśleć, czy aby ktoś z gości nie ma problemów alkoholowych - taki upominek, to "niedźwiedzia przysługa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
no wiesz jak zapraszasz gosci na weele to raczej cos o nich wiesz i ich znasz wiec wiesz czy maja problemy alkoholowe czy nie :) no chyba ze zapraszasz na wszystkich kogo popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
takie figurki byłyby fajne gdyby były podobne do państwa młodych. jeśli któraś para jest ruda były by idealne te z pierwszego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skąd ja Ci wezmę takie potworki jak my??? ;) to shreka z fiona musiałabym zamówić ;) żartuję... uważam, że to dobry symbol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barcelonki
uważasz, że jak ktoś ma problemy alkoholowe (np. leczy się), to od razu wszyscy muszą o tym wiedzieć? niektóre rodziny ukrywają takie sprawy. poza tym trudno w naszej polskiej mentalności wychwycić prawdziwego alkoholika, bo tak dużo u nas pijących, zwłaszcza wujków... fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poczatkow myslalam ze to fajny pomysl ale zmienilam zdanie. To taki troche kicz bo generalnie kazda figurka troche kiczowata jest a i watpie zeby goscie wiedzieli co mielismy na mysli dajac im aniolaki czy cokolwiek innego. My po slubie do wszystkich naszych gosci wyslemy po dwa zdjecia czy to z pleneru czy z kosciola z podziekowaniami. Mysle ze to znacznie lepszy pomysl i lepsza pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyk pumcyk
Nasi znajomi już po ślubie obdarowywali gości weselnych swoją fotografią ślubną z dedykacją z tyłu i podziękowaniami za obceność na uroczystości. To chyba najłatwiej zrobić i będzie najbardziej przypominać o Młodej Parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyk pumcyk
niebieska sukienko, wyprzedziłaś moją myśl..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super pomysl
tez pomysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Pozwolę sobie podbić, może komuś coś w sobotę do głowy przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja , jesli chodzi o upominek dla gosci ,wybralam siedzace misie pluszowe , ktore beda mialy koszulki a na nich nasze imiona i data, moze dla doroslych to lipa ale sugerowalam sie najmlodszymi goscmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre Młode Pary wręczają gościom taki upominek: woreczek a w środku: grosik, mały cukiereczek oraz ziarenko żyta lub pszenicy. Do tego dołączona jest karteczka z napisem: \"Chleba powszedniego, trzosa zasobnego, szczęścia i słodyczy Młoda Para życzy\". Jak mówię, podpatrzyłam to u niektórych par :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×