Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochroniareczka

czy pracuje kots jako pracownik ochrony w TESCO?

Polecane posty

Gość ochroniareczka

czy pracuje kots jako pracownik ochrony w TESCO? albo zna kogos kto pracuje tam jako ochroniarz, albo najlepiej "ochroniarka"? Przyjumują teraz kobiety do pracy jako ochroniarz, dlatego chciałam sie dowiedziec jakie sa warunki i ile płacą? bo na rozmowie nic o tym nie mowia...dlatego jesli ktos cos wie na ten temat to prosiłanym o jakies informacje... z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję
w Tesco lipa jak nie wiem co 4,30 na godzinę po 250h miesięcznie.Zajmuję się przeszukiwaniem pracowników,którzy wychodzą na przerwę lub do domu.Cała masa obowiązków,odpowiedzialność niebagatelna i ogólnie niewdzięczna praca,kontakt ze złodziejami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie co
nikt normalny już tam nie pracuje bo praca w Tesco to normalny wyzysk.Kosztem pensji pracowników reklamy w TV,promocje i niskie ceny.Tesco płaci firmie ochroniarskiej najniższą stawkę a pracownik ochrony pełni rolę magazyniera,pcha wózki klientowskie.Jest tam od wszystkiego,kto pracował to wie o czym ja mówie.Ja mam to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancik
Nie wyniosłeś tylko ukradłeś i się z nimi dogadałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na rozmowie o pracę i stawka 5,20 na rękę za godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiiieeeeewwwwwwwww
hehehhe, ci ochroniarze to w ogóle śmieszni są... takie szczurki hehehhe raz mi się w realu jeden oparł o wózek hehhehe chciałem go strzelić w facjate, ale stwierdziłem, że nie, bo go zabije, powiediałem mu tylko ze spokojem - weź te ręcę, bo kurwa zaraz ci je połamie, a tu dzieci są i się napatrzą - hehehhehe i poszedł mlaskając coś do swojej słuchaweczki czy też mikrofoniku hehehhe chude debile.... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerekas
Ja za to na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,6979 przeczytałem, ze praca lajtowa i dobrze płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ochrona 58cm
Do ziiieeewwwwwwwww. Ty h........ju złamany zapraszam do mnie do Tesco mi możesz strzelić w facjate. Tesco Górczewska gorąco zapraszam. Jestem ochroniarzem w tym sklepie. I w moim odczuciu nie jestem szacunkiem. A tak wogole to mógłbym być twoim ojcem Ale jak stałem w kolejce do twojej matki to mnie zul wyprzedzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość arkan
do: jakiegoś ziiiieeeeewwww fra...era Jesteś i czujesz się jak anonimowy bohater w interaktywnej grze wojennej, co? Wzrok wyostrza ci się w strasznej agresji jak widzisz starszych, kobiety i dzieci, nie? Jak wylądujesz na Sikawie pod celą za rozbój na staruszce, będziesz walony bez mydła i nie tylko w łaźni, pedale. arkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×