Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gola 34

Naprawdę skuteczne kremy przeciwzmarszczkowe 35+ Jakie polecacie??

Polecane posty

Gość gola 34

Mam 37 lat i naprawdę niewielkie zmarszczki jakie kremy mam używać , na reklamach pisze że wszystkie są skuteczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja tez bym chciala wiedziec
uzywam bielendy Kawior i trufle i dax cosmetics perfeta z soją 45+ Mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola 34
Ale widzisz efekt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja tez bym chciala wiedziec
te kremy zle nie są, tylko ze ja nie mam zmarszczek jeszcze. Chcialabym zaczac stosowac jakies bardziej aktywne kremy zeby była ochrona na zaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity5
no jasne, masz twarz jak maska i nawet jak sie szczerze usmiechasz nie robic ci sie ani jedna zmarszczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojowniczka222
po co ci tak silne kremy skoro nie masz zmarszczek ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola 34
To co nikt nie używa kremów przeciwzmarszczkowych czy po prostu nie ma takich po ktorych widać efekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
najlepsze kremy przeciwzmarczkowe i nie tylko ma firma Yves roche.... polecam serum :) tylko cena tez ladna ale sie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kosmetyki Oriflame, jesli jesteś zainteresowana pisz na nr. gg w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja tez chcialabym wiedziec
no tak mam całą twarz w zmarszczkach , trudno:P Słyszalam kiedys jak jakas dermatolog mowila chyba dr Noszczyk ze po pierwsze te tansze kremy nei dziają tak mocno a po drugie lepiej uczywac cos mocniejszego teraz bo potem jak juz sie skóra zmarszczy nie pomoze zaden krem, mysle nad kupnem Ystela lub Eluage Avene, bo kremy za 15 zl chyba rzeczywiscie niewiele pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari72
nie wierz we wszystkie reklamy!!!!! Sama stosowałam niezliczoną ilość kremów i zanim znalazłam odpowiedni to minęło sporo czasu! Zaczęłam właśnie od tych reklamowanych i większość była albo nieskuteczna albo efekty nie warte były swojej ceny. Jeżeli szukasz sprawdzonego i porządnego kremu to mogę polecić Ci ten, który sama używam: http://www.butikspa.pl/przeciwzmarszczkowy-krem-na-okolice-oczu-i-ust,id36.html jest na prawdę świetny, chociaż troszkę kosztuje ale na pięknie nie powinnyśmy oszczedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinaa
Zdecydowanie Perle Bleue Visage Care Moisturise! Doskonaly krem, najlepszy jaki stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna seria jest z BeeYes jest tam krem do twarzy, maseczka i krem pod oczy wszystko przeciw zmarszczkowe. Zawierają jad pszczeli o którym czytałam wiele zalet. Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania i jestem bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probalas z BeeYes ? I tajnym składnikiem jest jad pszczeli a teraz na hasło beeeco u nich na stronie jest -20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić te kremy z BeeYes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy z BeeYes do kupienia chyba najlepiej w ich sklepie internetowym, bo tam też można otrzymać próbkę do przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak potwierdzam . Dostałam fajne próbki i późnej zamówiłam krem bo naprawdę jest rewelacyjny . A teraz właśnie jest -20 % jak widzę to muszę coś jeszcze zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam kremów ale to szczerze mówiąc niewiele pomogło, takie zabiegi jak needle shaping w klinice https://artederm.pl/ mają chyba większy sens, a to nie boli ni wstrzykuje się w skórę ani botoxu ani niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Happy Per Aqua Floslek, najlepsza jakość za najlepszą cenę. A jakie ekspresowe odżywienie! Krem nie uczula co u mnie jest dodatkowym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mojej cerze skuteczny okazał się liftingująco – nawilżającey krem przeciwzmarszczkowy 40+ Bielendy z serii Lift. Choć jestem jeszcze przed 40 używam go i jestem naprawdę zadowolona. Skóra jest dobrze nawilżona i sprężysta, na czym mi najbardziej zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-Milka

Moją ulubioną linią kosmetyków do skóry dojrzałej jest seria Opuntica od Ava Laboratorium. To kosmetyki z opuncją figową i kolagenem, w dodatku kosztują niewiele w porównaniu do niektórych kosmetyków przeciwzmarszczkowych – bo około 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Rok temu natrafilam na firme Bio Agadir i trzymam sie jej do dzis. Maja naturalne produkty, testowane i z certyfikatami. Moj hit to serum z opuncja i mleczkiem pszczelim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Polecam spróbować DH Kolagenu, świetnie ujędrnia skórę, a witaminy zdecydowanie poprawiają jej jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia polecam spróbować krem odżywczy z olejem z acai. Jest naturalny i działa naprawdę szybko. Ja kupiłam go w internecie nie jest tani ale wart swojej ceny 50ml /76 zł. Po 2 tygodniach stosowania moje zmarszczki przy oczach i nosie zniknęły, nie ma lepszego kremu na rynku. Krem z acai jest bardzo skuteczny i warto go używać, bo wyglądamy o wiele młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terri

Ja nie wierzę w działanie kremów. Mam jeden porządny nawilżający i to mi wystarcza w tym temacie. Wolę wydać pieniądze na zabieg w sprawdzonym salonie. Zwykle decyduję się na rewitalizację kwasem hialuronowym od Restylane. Jakoś kupiła mnie ta ich dbałość o bezpieczeństwo klienta: bardzo dobrze przebadane preparaty, a na dodatek custom packi, dzięki którym niweluje się ryzyko jakichkolwiek powikłań po zabiegu. Jest skutecznie i nie muszę wklepywać codziennie tony różnych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×