Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chips

Balon strzelający

Polecane posty

Witam wszystkich!! czy ktoś może miał do czynienia z balonem strzelającym przy \"pierwszym tańcu\"?? Chciałabym coś takiego zamówić ale trochę się boję czy to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto bo np. zapalnik nie zadziała... I co wtedy?? Rzucanie widelcem do celu?? :) Widziałam \"wybuch\" takiego balonu na krótkim filmiku- wyglądało ok, ale się zastanawiam czy to aby nie za kiczowate... Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mialam i uwazam , nie tylko ja ale i wszyscy goscie, ze zrobilo to swietny efekt i super wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
może to ktoś opisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw składa się z balona o średnicy ok. 1,5 m. (po napompowaniu), oraz 100 baloników 5 calowych w różnych wersjach kolorystycznych. Na czym to polega? Duży balon pęka, a z niego wysypują się balony i piórka. Dzieje się to zazwyczaj podczas pierwszego tańca Państwa Młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi to fajnie wyglądać. Pytam z ciekawości: czy ten wielki balon to musi być przyczepiony do czegoś na suficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam pierwsze
moj bedze pod sufitem przyczepiony, mam trzy takie tez widzialam jak to wyglada i dlatego zdecydowalismy sie zamowic cos takiego. polecam na prawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to kupic
i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra sprawa:)Można kupić na allegro,kosztuje 120zł/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myssssia
a czy ktpś słyszał o przypadku ze balon nie wysttzelił?mysle o kupnie takiego balonu ale boje sie"zbłaznienia" jesli balon nie wybuchnie? bno co wtedy stawac na krzesło i podskakiwac ze szpolka? bezsensu,.orzeciez nie powiesze go nad sama głowa bo jak to bedzie wygladało. a ten zapalnik przy balonie ma poprostu taki kabel tak?i to sonbie tak wisi nad głowami tanczacej prary młodej? czy ktos mze mi cos woecej napisac na temat tego balona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myssssia
ze szpilka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam ostatnio na weselu i wlasnie podczas 1 anca mlodym pekl nad glowa ten wielki balon z malymi balonikami i konfetti, efekt niesamowity!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde flak siedze tak na tym slubnym i czytam...i...gratuluje inwencji coraz bardziej nowatorskie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysssia zawsze mozesz napisac maila z pytaniami do sprzedawcow z allegro oni ci wszystko najlepiej wytłumacza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba umarla jak by mi balon pękł nad glowa i byłby koniec mojego pozycia małżeńskiego boje sie balonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys zobaczyla efekt na wlasne oczy to moze bys zmienila zdanie, ale cche ci pwoiedziec ze jak glosno zespol gra to az takiego huku nie ma . kazdy indywidualnie podchodzi do takich pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze... ja mysle ze wielu rzeczy jescze nie widzialam w zyciu o pomyslach ze slubnego foum to nawet filozofom sie nie sniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myssssia
wlasnie czytałam w aukcji na allegro jak sprzedawca zachwala balony.. ze 100% strzela.. ale w komentarzach znalazłam 2 czy trzy negatywne ze balon nie wystrzelił... nie chce nikogo ktutykowac ,ale bałabym sie ze u mnie tez moze nie wystrzelic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysssia moze niekoniecznie zawsze musi byc wina sprzedawcy moze mlodzi cos nie tak zrobili czy podlaczyli nigdy niewiadomo jak to było, ja na swoim slubie i tak zaryzykuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ty haris pilton (swietny nick:P) to uwazam ze akurat ten pomsyl jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze na to nie ma gwarancji balon jak balon, zawsze moze byc cos nie tak, sprzedawca w srodku nie siedzi podobna sprawa z petardami - tez co ktoras nie strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie mysle tak samo i tak warto zaryzkowac dla efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myssssia
w sumie tak.. ja tez zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też planuje sobie taki balon na swoim weselu zamontować :) Tylko zastanawiam się, czy kupić ten za 100 zł, który przychodzi już gotowy do zawieszenia, z napompowanymi balonikami w środku, czy ten za 30 - tutaj trzeba samemu pompować małe baloniki i nie wiem jak to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nie patzrec te 100zl to placisz juz odrazu za robocizne i wygode a tu placisz mniej te 30 pare zloty ale duzo sama musiz zorbic. jak amsz kase i jakos nie odczujesz tej stowki to stawiaj na gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym - nawet jak nie wybuchnie, to nic :) 30 zł nie majątek, szczególnie w ogromie kosztów weselnych. Nikt przecież nie będzie wiedział że w tej chwili balon miał wybuchnąć, a nie wybuchnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wybuchnie to podejdzie ktos i go przebije szpileczka ;) my tak zrobilismy ze kolega mial uruchomic zapalnik zeby balon wybuchl ale dostal tez do reki szpilke w razie czego hehe ale sie nie przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile to kosztuje
po obejrzeniu balonów stwierdzam - wiocha :O taniocha i kicz. ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×