Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kiss Me

Jaki polecacie sklep internetowy z telefonami komórkowymi???

Polecane posty

Ja polecam www.szch.pl - kupowałam ostatnio telefon i jestem zadowolona. Są to chińskie zamienniki, ale wyglądają jak oryginały. Telefon w fajnej cenie, przesyłka przyszła dość szybko, a więc czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po dość różnych doświadczeniach z allegro zaczęłam korzystać z OkeyGSM i póki co się świetnie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwiczka667
Wiesz co, sklepów internetowych jako takich nie polecam, ale mam jedno ulubione rozwiązanie. Zamawiam telefony i akcesoria na allegro na kontach Teletorium, a później odbieram osobiście w punktach przy okazji sprawdzając czy wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawiam do Teletorium, to bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podacie linki do tych sklepow internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj sie nie chce wkleic, ale jc to wwwpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupowałem telefon w sklepie internetowym http://egle.pl/ świetne podejście do klienta, szybki kontakt, szybka wysyłka - wszystko bez jakich kolwiek problemów, oby więcej takich sklepów internetowych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał już ktoś tego goopohne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaLis
a może coś sprawdzonego? Ja na komunie dwa tygodnie temu kupiłam na avans.pl telefon, przynajmniej wiem że mam gwarancje i że sklep jest sprawdzony, popularny i w miarę tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kojarzę avans i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mourycy
polecam Ci avans.pl kupowałem i jest ok, a uwierz że ciężko mi zaufać jakiemuś sklepikowi ;P także daje gwarancje że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam. Co sądzicie o aukcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merila393
Jest ok. Nawet jakiś czas temu kupowałam swój telefon na allegro ale był to sklep internetowy. U mniejszych prywatnych sprzedawców na allegro chyba bałabym sie trochę kupować bo nie wiedziałabym czy to co zamowiłam przyjdzie czy nie ;) Najlepiej byłoby jakbyś porównała sobie ceny rzeczy na aukcjach i w sklepach internetowych. Zerknij sobie na stronę: https://www.targomat.pl/ - jest to negocjator cen. Możesz tam zostawić kontakt do siebie oraz model telefonu jaki Cię interesuje i wyślą Ci najtanszą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziobacz.pl na pewno można taniej kupić telefony i nie tylko. Stronka działa tak że zgłasza się co się chce kupić, konkretny model, trzeba poczekać aż zgłosi się więcej chętnych na to samo i wtedy obniżają cenę u dystrybutora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacek147
przed alledrogo już zdecydowanie się wystrzegam, naciąłem się nie tylko przy zakupie telefonu, ale nawet i zwykłych skarpetek... tego rodzaju sprzęcior zawsze zamawiam w sieciowym mediamarkecie, sferisie itp w zależności gdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie sferisa można znależć fajne i niespotykane telefony jak np . Cubot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahona
Teletorium jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madchen12
Sklepów z telefonami komórkowymi jest sporo, jednak bardzo często zawyżają one ceny smartfonów. Na http://www.cozacena.pl/smartfony masz bardzo duży wybór i porównanie ofert, dzięki czemu kupisz najtaniej, polecam stronę wszystkim znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta90
bestcena.pl moj chlopak kupil tam konsole, ja kupilam smartfona i oboje sporo zaoszczedzilismy. Wedlug mnie najlepszy sklep bo mozna upolowac sprzet w naprawde okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka89
Teletorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaerry
Teletorium albo Euro. Kupowałam i w jednym i w drugim sklepie i jestem zadowolona z obu, szybka dostawa i ceny w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kupuję na avans.pl, lubię ten sklep internetowy z darmową wysyłką. Mój najnowszy zakup to telefon własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×