Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GG 8070541

PROPOZYCJA nie do odrzucenia dla kobiet

Polecane posty

Witam Zanim podejmiecie jakąkolwiek propozycję proszę o przeczytanie tematu do samego końca. Mam 24 lata, jestem młodym, podobno przystojnym (nie mi to oceniać) facetem. Jestem brunetem, wzrost około 190 cm. Przeciętna budowa ciała. Moja propozycja jest taka. Proponuje Wam szanowne kobietki szalony sex bez zobowiązań. Od razu mówię że wolę kobiety starsze od siebie choć młodsze też mają szansę. Byłem w kilku związkach i z młodszymi i starszymi ode mnie dziewczynami. Stwierdziłem że jednak wolę starsze. Są lepsze nie tylko w łóżku ale i bardzie stabilne emocjonalnie. Mimo że moja propozycja przeznaczona jest do starszych kobiet nie dyskryminuję i tych młodszych. Jeśli chodzi o sex to mogę zaproponować wiele sztuczek od tradycyjnego seksu poprzez oralny który wręcz uwielbiam (mogę języczkiem zrobić cokolwiek zechcesz, polizać obie dziurki, stopy itd.) i analny jeśli lubisz. Jeśli chcesz możesz zaprosić nawet koleżankę, postaram się zaspokoić Was obie J . A może masz jakieś swoje małe zboczenia o których ciężko Ci mówić ? Wstydzisz się ? U mnie nie musisz, możemy porozmawiać, co najwyżej odmówię ale bardzo możliwe że się zgodzę. Mnie np. podniecają obcasy w łóżku i seksowne rajstopki ale nie jest to akurat dla mnie konieczność. Każdy ma jakieś mniejsze czy większe zboczenia. Ja postaram się je dla Ciebie zrealizować. Może masz męża który lubi patrzeć jak robisz to z innym ? Może jesteś less lub bi i potrzebujesz czasem męskiego członka ? Wszystko jest kwestią dogadania. Nigdy nie byłem samolubem i priorytetem w zabawach łóżkowych zawsze było zaspokojenie partnerki. Dbam o higienę i liczę też na to z drugiej strony. Aczkolwiek nie robię problemów jeśli kobieta jest np. niewygolona. Nigdy tego nie wymagałem i nie wymagam chociaż lubię. Póki co nie szukam stałego związku, czas zrobić sobie trochę przerwy ale kto wie jak się wszystko potoczy a może zwiążemy się na stałe ? Nauczyłem się że w życiu nic nie jest pewne, nigdy nie wiadomo co nam czas przyniesie. Ale żeby coś mieć trzeba próbować. Mój numer GG 8070541. Możemy wszystko na spokojnie przedyskutować bez podejmowania żadnych decyzji. Wolałbym kobiety samotne ale mogą być mężatki choć raczej tylko te niespełnione, nieszcześliwe w związku (które np. mąż zdradza, są w separacji, w trakcie rozwodu itd.). Nie chcę psuć nikomu związku. Gwarantuję całkowitą dyskrecję. Możliwość spotkań u mnie w mieszkaniu. Sam jestem z Płocka i mogę dojechać na spotkanie do miasta w woj. Mazowieckim, Kuj-Pomorskim. A nawet i dalej jeśli mnie zaintrygujesz. Tak więc jeszcze raz podaje numer GG 8070541, mogę być na niewidocznym albo może mnie wcale nie być na GG ale nie przejmuj się, odpiszę jak tylko wrócę. Jeśli dotarłaś do tego miejsca to znaczy że zaintrygowała cię moja propozycja. Może warto dowiedzieć się więcej ? Pamiętajcie: w życiu można żałować tylko tych rzeczy których się nie spróbowało. Ja w życiu postępuję właśnie wg. tego motta i liczę na to że znajdę kobiety które myślą tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark father
Facet mozesz mo obciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×