Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
moja mała przeziębiona i temp wysoka. Jak sobie z nią nie poradzę jutro lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna klara-nic sie nie stalo.. ja caly czas robie literówki danis.. to uwazaj zebys i ty sie nie przeziębiła.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry tyle do poczytania mialam ze cale sniadanie spedzilam czytajac. mialam dzis sen...byla tam sliczna mala dziewczynka i kruczoczarnymi wloskami...ale najsmiesznieejsze jest to ze jak wzielam ja na rece to byla taaaka ciezka ze prawie nie moglam jej utrzymac hmm... co za sny... a jakis inny sen z przed paru dni ,to ze znalazlam dziecko na ulicy ale to byl chlopiec i tak sobie go wzielam do domu :) kurcze chociaz plec moglaby byc taka sama wtedy moze by to cos znaczylo a tak raz chlopak raz dziewczynka hihihi wczoraj po kolacji,jak wyszlismy z restauracji wstąpiliśmy do jednego sklepu,tam sprzedawczyni mnie zapytala czy w ciazy jestem ,wiec odpowiedzialam ze tak ,a ona na to-dwoch chlopcow czy dziewczynki,a moze parka??na to ja w smiech a ona mowi ze dlaczego sie smieje i ze chyba nie chce jej powiedziec ze to 3 są.pomyslalam sobie ze juz wygladam jak słon albo chinskie jedzenie sprawia ze wygladam jak przyszla mama blizniakow :D moj maż ja uswiadomil ze tylko jedno jest w srodku a ona spojrzala naniego i powiedziala wez pan zone do innego lekarza :D:D:D normalnie myslelismy ze sie narobimy ze smiechu.a ona taka powazna stala i chyba serio mowila. wniosek-chyba przestane chodzic do tej chinskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
kto wie jak będzie bo z nią śpie a ta kicha i prycha na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dziś spac chce pogoda fatalna i w ogole jakas taka jestem nie życia.Coś mi się chce ale sama nie wiem co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula53 zapomnialam napisac o twoim brzuszku ze na tym zdjeciu tez spory juz jest :) ja za godzinke mam wizyte lece sie szykowac no i musze zapytac czy na 100% blizniakow tam nie mam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty tak mowia mnie też pytano czasem czy to nie ciąża bliźniacza i czy lekarz się nie myli :D daj znac po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty faktycznie sie podpytaj :) haha ale ubaw.. mamie mojego kolegi mowili ze duze dziecko sie urodzi.. i psikusa mial bo były dwa malutkie.. z tymze to 20 pare lat temu bylo to wiecie jak z usg wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty, jak tylko wrócisz to napisz. Sama jestem ciekawa, co u \"Twoich bliźniaków\" hehehe. Ja też dzisiaj zasypiam na siedząco przed komputerem. Zaraz idę do domu, na szczęście. Pewnie postawi mnie na nogi na niska temperatura na dworze. Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem po wizycie. Wyniki w normie, przyszły już te z badań genetycznych i tez jest norma - nie mam wskazań do dalszych badan genetycznych. No i przytyłam od ostatniej wizyty 2,5 kg! Te pół kilo to pewnie ciuchy, sniadanie i obiad. Ale to i tak duzo, bo w pierwszej ciąży tyłam 1 kg w miesiąc. Lula - brzuszek urósł! 9 luty - fajny numer z tą przepowiednią! Danis a jak ma na imię córeczka? Może Ula, że tak ją zdrabniasz? Pytam z ciekawości, bo to jedno z imion na mojej liście dziewczynek. Dla dziewczynki mam pełno imion, dla chłopców gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę Sylwia,ze wyniki w normie :) wszyscy mowia ze urósł tylko ja jakos tego nie widze :) A jakie masz imiona dla dziewzynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)wczoraj dolecialam szczesliwie do domku bez zadnych komplikacji dzis mialam dzien pelen zajec odwiedzilam rodzinke i polazilam troche po miescie choc dzien nie zbyt ciekawy prawie caly czas padalo jutro bede sie pytac o usg w szpitalu i zobaczymy co z tego wyjdzie pozdrawiam Was cieplo w ten pochmurny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ale mam czytania :) ale zanim zaczne nadrabiac chcialam sie przywitac. Dzis moje urodziny a mam okropnego doła, i nie wiem co mnie bardziej dobija, ta pogoda czy ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina witamy w Polsce! Lula - imion mam mnóstwo, ale na razie żadne nie zostało zaakceptowane przez moich facetów. Myslę, że przystapimy do ostatecznej batalii jak poznamy płeć. A na mojej liście są; Eleonora (po babci), Antonina, Urszula, Róża, Alicja, Daria, Natalia. Ostatnie dwa właściwie powoli przestają mi się podobać, na dwa pierwsze absolutnie nie zgadzaja się mój mąż i syn, więc pozostają 3 środkowe. No chyba, że wymyslimy inne. Za to dla chłopca nie szukamy wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek - wszystkiego naj, naj, naj! 🌼 Może dopadła Cie chandra urodzinowa? Ja przed 30-tką miewałam, a teraz juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilam z USG,nie mam zadnej rewelacji,jedyne to potwierdzenie płci,dzisiaj juz sama widzialam na wlasne oczy bardzo wyraznie ze to dziewczynka tak ze imienia zmieniac nie musze...mala spala ale lekarz ja wybudzil no i zaczela ziewac i mlaskac,zaciskala tez piąstki.teraz ma 282 gramy,zadnego innego pomiaru nie mam bo pielegniarka notuje lekarzowi wszystko w jego papierach tylko tą wagę mi powiedzial,no i o ile dobrze zrozumialam po hiszp to dlugosc kosci udowej jest ok 15 cm ale nie jestem tego pewna. pytal mi sie czy czuje ruchy a j amu na to ze cos mi tam puka czasami ciagle po lewej stronie ale nie jestem pewna czy to jest to i zapytal w jakich porach ,pozniej powiedzial jezeli to mniej wiecej te same pory i czuje lekkie pukanie to powinno byc dzidziusiowe :D wogole powiem wam ze na USG dopochwowym dzidzie tak slicznie bylo widac a na tym sondą brzuszną tak czasami tylko. koniec koncow Vanessa ma sie dobrze i sprawiła ze mama przez 4 mies ciazy przytyła ok. 4,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sylwia :) Ja mam wizyte jutro, moze poznam plec. Ciekawe co lekarz powie na moja wage, bo ona dalej nic a nic nie rosnie, a ja jem coraz wiecej. Brzuch mi urósł i zaczyna mnie meczyc. Zawsze mi bylo lekko a teraz ani sie schylic, ani noge podniesc wyzej. Mam buta zawiazac to sie zaraz zasapie jak staruszka, a porownujac z waszymi brzuchami to mam chyba jeden z mniejszych. Wiec nie wiem jak dotrwam do konca ciazy skoro juz mam dosc i irytuje mnie moj wyglad i sprawnosc. Wszystko pewno dlatego ze poszlam dzis na zakupy ciazowe, guzik kupilam bo co ladne to koszmarnie drogie, w lumpexach nic nie znalazlam a w zwyklych sklepach tylko sie wkurzylam, bo jak na zlosc bylo kupe rzeczy, w ktorych przed ciaza bylo mi bardzo dobrze i wywolywalam w nich takie diabelki w oczach meza. A teraz na diabelki nie ma co liczyc heh, tylko sie ze mnie podsmiewa. Ide poplakac w kąt :( Aaa znalazlam linka ze skrotami oznaczen usg, moze sie kmus przyda http://www.erodzina.com/index.php?id=31,361,0,0,1,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia bardzo mi się podoba Natali i Antosia :) 9 luty-bardzo fajnie, że wszystko w porządku. ziuuuuutek spełninia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie rozpisałam i drugi raz mi sie coś skasowało, cholery można dostać! Ziuutek wszystkiego najlepszego... A co do dołów to sie nie przejmuj, ja mam dokładnie to samo... Uroki ciąży chyba, i strach przed zmianami... A mąż jak cię kocha, to dla niego zawsze będziesz najpiękniejsza.... Ide sie położyć, leje cały dzień, pogoda iście barowa. Głowina mnie boli i kompletnie nic mi sie nie chce.... Miłego wieczorka mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca listy
hej dziewczynki długo mnie tu nie było :) Jutro wybieram się do ginekologa . Raczej usg nie będę miała robionego a tak bardzo byśmy chcieli wiedzieć już co mamy :) Jestem już w 17 tygodniu :) i czekamy na nasz skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, cały dzien nie miałam mozliwości zajrzeć tutaj, ale już nadrobiłam zaległości, ziuuutek wszystkiego najlepszego :):):), katarina super pobytu w Polsce dla ciebie. I wszystkim Mamam życze dobrego samopoczucia :) ja mam dzisiaj świetne, dostałam umowe na czas nieokreślony, hura !!!, kupiłam sobie sliczną tunikę taka nie ciążową , w normalnym sklepie, ale mi pasuje świtenie i mój brzuszek wygląda w niej pięknie, a juz myślałam , ze nie mam szans na nic ładnego,ponieważ w ciązowych ubraniach się topie, widziałam też fajne koszule nocne, bez guzików ,za to z dwoma kieszeniami na wylot na wysokości piersi, ( jak się patrzyna koszule to tych kieszeni nie widać, sa fajnie zakamuflowane zakładkami ) super pomysł i taka napewno sobie kupię, chyba , że któras z wassłyszała , że sie niesprawdzają. Jutro do pracy dopiero na 11,30, więc sie wyspię , i od dzisiaj mam studentkę w swojej grupie, na 2 ty. więc będę miała troche luzu, głowny ciężar przygotowań spadnie na studentkę, choć ja też cos tam musze zrobić. sylwia i 9 luty super , że wasze badania sa ok., lula53, twój brzuszek jest super, akurat taki w sam raz :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) U mnie nadal pogoda fatalna, deszczowo i ponuro.Zastanawiam się jak tam Wasze brzuszki, tzn czy zdarza Wam się jeszcze pobolewanie.Mi czasem się zdarza i tak się zastanawiam jak u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj nie idę do pracy, ale mam ambitne plany. Zobaczymy co sie uda zrealizować. Lula mnie właśnie dzisiaj boli, tak jakby jajnk po lewej stronie. I dosyc nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tzn że nie jestem sama :) Ja też mam na dziś ambitne plany i jestem ciekawa co zrealizuje, moje ambitne plany czekaja od piatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Jestem ze stycznia wiec pewnie mnie nie znacie:-) Tak sie zastanawialam czy znacie juz plec waszych dzieciaczkow:-) Czasami do was zagladam, jednak nie na tyle regularnie by przeczytac wszystkie wasze posty:-) U nas jest ponad 40 kobiet, ok 15 z nich zna juz plec dziecka:-) I mamy tylko 4-5 dziewczynek:-( A jak tam u was z tymi maluszkami:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dagmarka! Te dobre wieści jeszcze w większości przed nami. Ale juz wkrótce będzie ich przybywało. Ja tez czasem zaglądam na wasz topik, bo jestem ciekawa, jak to jest za te pare tygodni. Lula - ja zaraz ruszam na ogledziny sklepów z ciuszkami na brzuszki. Nawet nie wiem jakie sa oferty. Mam zamiar sie rozejrzec i zaplanowac cos na później, a jesli mi sie coś bardzo spodoba, to oczywiście kupic. A potem mam zamiar troche ogarnąc moje mieszkanie, bo aż strach. Dam znac po powrocie, czy udało się cos upolować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×