Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Olcia pięknie :) Ciesze się też że olałaś teściową :) bardzo dobrze :) Maleństwo będzie miało swój pokoik rozumiem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, tak kolejne badanie mam 24 i to chyba już będzie połówkowe :) lula piszesz że starczy na przyszła zimę, cyli masz na mysli tą zimę w którą się urodzi, ponieważ na przyszła będzie miało już prawie rok , to raczej już się nie zmieści, dobrze zrozumiałam,tak ? olcia ślicznie to zrobiłaś, móje dzieciatko nie będzie miało takie typowego pokoiku, ponieważ planuje I rok, żeby było w naszej sypialni, później dopiero urządzimy taki typowy pokoik dziecięcy,traz tylko odświżymy i odmalujemy naszą sypailnię. Planuje nowy dywan i zasłonki, i to tyle nowych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lula, pokazywanie zdjęć mi sie spodobało ;-0 każda dziewczyna może sie pochwalic nowym zakupem, czy dziełem. Ja mam dylemat wózkowy ;-) Ale mam nadzieję, ze się rozwiąże w najblizszej przyszłości. Chodzi o to ze na poczatku chialam Deltima Pume, lub Leo. Komplet z fotelikiem ok 1300 zl. Natomiast ostatnio zobaczyłam istne cudo ale taki sam komplet wo wydatek o 1000 wiekszy za to po prostu idealny ;-) Zobaczymy, moze dziadki dorzucą coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoik dziecinny będzie od początku, ale oczywiście znając życie w naszej sypialni spędzi pierszy miesiąc lub dwa. Ponieważ mam drewnianą kołyske to postawie ją koło łózka w sypialni i powinno być okej ;-) Zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postacie Kubusiowe są oczywiście z castoramy, ale domalowałam im drogę bo by wisiały jakoś w powietrzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak anted tak myslałam o zimie kiedy urodzę :) zakręsiłam przepraszam ;) My też maleństwo przez pierwszy rok zamierzamy mieć w sypialni więc pokoik taki typowo dziecięcy będziemy robić później i pewnie też Wam pokażę zdjęcia ;) Anted pytałam o te usg bo ja bedę miała połówkowe 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia nie chce mi się szukać tabelki, więc zapytam który tydzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jestes w ciąży tydzień dłużej ode mnie :) Ja na połówkowym dowiem się co lekarz miał ostatnio na myśli mówiąc że maleństwo jest większe niż tydzień ciąży :) bo teraz oczywiście gdzieś umknęło mi aby się dopytać. Olcia jesteś na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie znam płci ;-) co prawda od poczatku wydaje mi się że to córcia, ale na ostatnim usg dzieciątko tak się ruszało , ze lekarz latał za nim/nią bo fukało niesamowicie ;-) swierdził, ze nie wie czy takie ruchliwe czy takie nerwowe ;-) za to za 2 tygodnie idę na 4D bo mój lekarz bedzie je u siebie testował, wiec wtedy go juz przycisnę, zeby dobrze popatrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na zwolnieniu, tylko do tej pory nie miałam czasu z wami pisać bo mąż był cały czas w domku ze mną wiec wiadomo nie będę przed kompem siedzieć. Teraz zaczął nową pracę i jestem sama sobie Panią. Na zwolnieniu w sumie siedzę od poczatku ciąży prawie z kilkoma przerwami kiedy chciałam wrócić do pracy ale nie dałam rady. Pierwsze 3 miesiacy byłam na duphastonie, bo z racji tego że staralismy sie rok o dzidzię było zagrożenie. Potem miałam przygodę ze skurczami i musiałam ładować nospę, a teraz jest lepiej. Tyle ze do pracy nie wrócę już raczej bo chyba wszystkich bym tam udusiła ;-) na razie meliska i sie uspokajam. razem z kotem w omku jest nam super, mieszkam kilka kilometrow od miasta.. więc spacerki mogę uskuteczniac, kiedy trzeba to do miasta autkiem skoczę. Jest super, tylko musze się wyciszyć. Czas najwyższy, 5 miesiecy za długo zwlekałam z tym ;-) wiec teraz idę znow po meliskę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest en kombinezonik z jedną kieszenia na nóżki, tzn. nie identyczny, materiał, ten co ja widziałam wydaje mi sie lepszy i przyjemniejszy, ale chodzi o pomysł i rozwiązanie kroju, co myślicie, który będzie wygodnieszy, mam dylemat,ponieważ biorę pod uwagę tez taki na dwie nóżki http://www.allegro.pl/item247331602_piekny_mieciutki_spiworek_kombinezon_do_wozka.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że masz więcej czau ;) i dobrze że zaczęłaś pozytywnie myśleć :) a ja ide sobie herbatkę malinową z sokim żurawinowym zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted ciężko mi powiedzieć który praktyczniejszy, ale ten śpiworek bardzo fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, Jak dla mnie to kombinezonik jest super ;-) tak sobie myslę że jest bardziej wygodny niż z nózkami. Powiem ci że sama miałabym dylemat... Ale jak na te pierwszą zimę to myślę ze nie ma róznicy. W końcu zaraz bedzie marzec jak wyjdziemy z maluchami na dwór..... ja cię ;-) jak to brzmi. Sama się przeraziłam na mysl o tym ... ;-) Chyba dochodzi do mnie czasem że bede miec własne prywatne dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo miło mi się gaduli, ale jadę do miasta po zakupki, potem cosik muszę posprzatać i obiadek zdziałać. Potem mezuś wraca, wiec pewnie jutro z rana znów sie pojawię. Bardzo miło sie gaduliło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to życzę wam miłego dzionka, ja jestem na zwolnieniu i narazie nigdzie się nie ruszam, ale co do pierwszych spacerków, ja mam termin na 1 luty, więc chyba wyjdę na pierwsze spacerki jeszcze w lutym :), a z tego co mapietam ze szkoły pielęgniarskiej, to zimą juz po 2 tyg. można dziecko "wietrzyć" przy otwartym oknie ale teżtrzeba ubrać jak na spacer, i po kilku takich chcartowniach juz na podwórko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted piszesz o takich pięknych rzeczach jak spacerki, jejciu nie mogę się doczekać... Pachwiny mnie dziś bolą :( i trochę brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem się zastanawiam czy ja będę umiała zrobić wszystko przy takim maleństwie...trochę się chyba boję, wiem że sobie poradzę ale ile będzie wątpliwości ;) myślicie czasem o tym, co będzie jak się maleństwo urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny co sądzicie o solarium natruskowym czy któraś z was była i wie na ile starczy ta opalenizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 Kochana dokładnie tak wczesniej zrobiłam i widziałm maleństwo, ale jak póxniej chciałm skopiować ten adres ponizej to raz, że strasznie długi wyszedł a dwa że nie było takiej strony :( coś namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy a ja dzisiaj na 100% poczułam ruchy dzidzi rano, strasznie fikała :) może głodna już była ;) ale cudowne uczucie.. katarina jeszcze chwilę i na pewno też poczujesz..tak więc moge powiedzieć że to 20 tydzień i jeszcze drugie tyle przed nami.. a co do zakupów to ja mogę je znacznie ograniczyć bo dużo rzeczy zostało po mojej siostrzenicy, więc tylko jakieś zachcianki a nie z konieczności będę kupować.. pogoda u nas ładna i w miarę ciepło, ale rano było straszliwe mleko na zewnątrz, w sensie mgła taka że samochodów na dole nie widziałam.. miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula wcześniej rozpisałam się do ciebie, ale nie pokazał się mój wpis, ale odnosnie pielęgnacji naszych maleństw, to się nie martw, ja mysle, żę nasz instynkt macierzyński pomoże nam najwięcej, a każda widac po tym co piszemy ma go rozwinięty aż nadto :), ja poza tym sporo pamiętam z medyka, tam mielismy raktyki na oddziałach, niemowlęcym, noworodkówym, połozniczym , dzieięcym, więc, trochę w głowie zostało,a poza tym pierwszy rok w usa, byłam au pair, i tam po 4 m-cach pobytu urodziła sę dziewczynka, 22.04, wsasadzie ja poświęćałam jej więcej czasu niż matka, kąpałam ją, karmiłłam,przewijałam, i nie miałam żadnych kłopotów, to wszystko nie jest takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie też pracowałam z dziećmi czasem nawet z niemowlakami więc pewnie będzie dobrze, pytałam o to bo czasem o tym myślę..coraz częściej myślę, jak to będzie jak maleństwo się urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×