Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej dziewczynki! Ja dzisja troszke posprzatałam, zrobiłam pranie, utarłam ziemniaki na placki. Jakaś energia mnie dzisja opanowała aż sie sama sobie dziwię. Ja też mam nadzieje zę mój M będzie przy porodzie bynajmniej tak twierdzi. Bardzo bym chciała ale jak wyjdzie; zobaczymy... Mamba w Polsce urlop macieżyński przy drugim dziecku 20 tyg wiem bo mnie akurat to dotyczy przy pierwszym mniej o jakieś 2 czy 4 tyg dokładnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym dziecku - 18 tygodni. Pisałam do Anted, bo nie wiedziałam, że są nowe wieści, ale jeszcze nie odpisała. AnnaSzn - ale pyszności zrobiłaś. No i fajnie, że mąż będzie i juz się nie musisz stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli-niesamowita ta Twoja historia z początkami ciązy:)W zasadzie to każda taka historia z objawami jest zupełnie inna i kazda jest niesamowita,ale fajnie się o tym czyta. Sylwia-no własnie też juz gdzieś o tym słyszałam....czemu te nasze szpagaty przy siedzeniu tak dobrze nam robią,bo szczerze mówiąc niewiem.O czwartku rodzisz?No to dozobaczenia na porodówce:) mamba-babcia superancka,bo te wszystkie bury jakie dostawałaś od niej to dla Twojego dobra przecież...mi mama często dawała bury jak siedziałam na nogach,bo sama siedziała na nogach całe życie a teraz ma zygzakowaty kregosłup:(Ja mam tak nogi popuchniete,że niedałabym rady tak nogi zgjąć żeby usiąść na niej:(Hehehe...rzeczywiście fajny ten Twój gin:) Dziewczyny pytanie do Was mam,lekarz kazał mi na te spuchniete nogi brać magnez...ale ta ostatnia wizyta moja tak szybko przebiegała i w takim troszke zamieszaniu,może dlatego że byłam z męzem jak zawsze ale jeszcze wyjatkowo z mamą. Niezdązyłam zapisać jaki lek z magnezem wymienił a mam w domu ASPARAGINIAN EXTRA to suplement diety magnezu i potasu,wzięłam już jedną tabletke,bo mam zamiast nóg serdelki:(...ale wolę Was dokładnie zapytać,bo się boję brać jakichkolwiek piguł. Aha i jeszcze jedno pytanko,czy Was tez tak dziwnie piersi bolą a szczególnie sutki?Czy to normalne? I muszę się poskarżyć:(:(:(....niedostałam dziś ani pączka jednego ani faworka,bo popołudniu mąz już nigdzie niemógł w okolicy dostać.Czyż niejestem mega poszkodowana?:( AnnaSzn-ja tez zastanawiałam się czy dotrwam do terminu...a czułam że urodzę juz pod koniec grudnia,potem w styczniu to już byłam całkowicie pewna,ze na bank!!!I popatrz na moją stopkę:( anted-trzymaj się!!!:) ziuuutek-oddawaj pączka chociaz jednego,niesprawiedliwe!:) Idę pozmywać i troszkę posprzątać i jeszcze zajrzę co mi na ten magnez napisałyście,bo trochę mnie to martwi...ale mam brzuch twardy...jak kamień i trzyma,a u Was to twardnięcie puszcza czy dłużej trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczka mnie też bolą strasznie sutki az czasem jak sie niechcący dotkne albo corka to po prostu szok; to chyba przygotowuja sie do karmienia. a LECI WAM SIARA? mI przy pierwszej ciąży leciał chyba od 6 m-ca teraz nie tylko jak nacisne to troszkę ale lepiej nie drażnic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka - nie oddam bo zuzyty by ci nie smakowal, ale moge sie ptysiem podzielic :D A ten magnez to MagneB6 albo jakis inny magnez ale z wit B6, i ja bym niebrala sama potasu, przeciez masz go w witaminach dla ciezarnych, zebys nie przedawkowala... U mnie twardnieje i puszcza, ale dopiero niedawno sie nauczylam jak odroznic czy to sie dziecko napina czy brzuch twardnieje, no i duzo czesciej to dziecko :P Gosiaczek - mnie nic nie leci ani nie lecialo, no piersi mnie tez nie bola. POza tym ze sa wieksze i brodawki troche ciemniejsze to sie zachowuja jakbym nie byla w ciazy, ale na poczatku to bolaly strasznie. Kurcze ja sie martwie czy dam rade karmic heh Sylwia - to ci anted pewno napisze jak urodzi. Szkoda mi jej tak chciala naturalnie rodzic ale pewno sie skonczy cesarka skoro ciagle nie ma rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - mi siara nie leci...dopiero od niedawna przyciemnily sie brodawki i zrobila dziwna aureolka, ale ogolnie zero bolu..nic...tylko wielkosc sie zmienila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka - może faktycznie sie tam spotkamy? :) A ja pożarłam dzisiaj 3 pączki - i to ciepłe. Powiedziałam męzowi, że innych nie jem, więc się postarał. Mój brzuch twardnieje coraz częściej. I chyba mi sięmała układa w kanał, bo zaczęła mi dzisiaj prostować nózki na środku brzucha, a zawsze były z boku. Spokojnej i przespanej nocy! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mam nadzieje że pośpię , bo moja mala chora ale ile nocy ona też może nie spać. zastanawiam się czy ona czasem jeszcze nie podłapała wirusowego zap. spojówek bo z oczka cieknie ropa i ma czerwone. Chociaż diabli wiedza może to jednak zatoki. Pożyję zobaczę. Mam takiego lenia nadal nie jestem spakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Małpeczko, coś twoja dzidzia leniwa jest, albo lubi ciepełko;) Dasz radę, pewnie na dniach urodzisz:) Ale co cię wymęczyła, to twoje!;) Prawda?:) Ja dziś żadnego pączka nie jadłam, tylko ciacho drożdżowe i faworki:) Mój mężuś właśnie bierze prysznic i zaraz się na niego rzucę. Trzy tygodnie go nie widziałam. Jeju, jak ja za nim tęskniłam! Jaki on przystojny! normalnie biorą mnie wiosenne amory!:) Ja dopiero 2 lata i 3 miesiące po ślubie, więc się nie śmiejcie:) Gosiaczku, mnie też jak cholera bolą sutki i mleko mi się coraz mocniej leje.No, może bardziej to siara niż takie prawdziwe mleko;) Sylwia72, my mamy tak samo termin, ciekawe czy w podobnym czasie urodzimy?:) Oj, to mąż się postarał - ciepłe pączki najlepsze!:) Śpijcie dobrze, ja idę troszkę się pomigdalić z moim mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczynki! Tak się staram nadrobić te zaległości 3-tygodniowe, co byłam w szpitalu, ale nie dam rady chyba nawet jakbym non stop do samego porodu czytała :) Tym bardziej, że pupa mnie boli od siedzenia i brzuch twardnieje. Więc zaraz zmykam się kłaść. Wysłałam do Anted swój nr telefonu, mam nadzieję, że dostanę od niej tabelkę z Waszymi, bo ostatnio, jak mnie zamknęli w szpitalu, to z żadną z Was kontaktu nie miałam i było mi smutno :( A jutro idę znów do kontroli i nie wiem, co im tam strzeli do głowy, bo mam chyba ataki kolki nerkowej po nocach i to takie dość mocne, że nawet po Realnium się budzę z bólu. To lecę tylko coś zjeść, łyknąć prochy i spać. I trzymam kciuki za Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek-mi siara zaczęła lecieć tak jak Tobie w pierwszej ciąży,gdzieś od około 6miesiąca... i tak codziennie potroszeczku mi leciało,szczególnie z prawego sutka,a od jakiegoś miesiąca wcale nieleci a wyciskać niepróbuję nawet...zresztą po co. Przerąbane mamy dzisiaj bez tych pączków:( ziuuutek-dobrze,że mi napisałaś,jutro idę do apteki po tem Magnez z witaminką B6,dzięki z radę!A ja do dzisiaj czasem nieodróżniam czy to twardnięcie czy maleństwo się napina. AnnaSzn-no sama widzisz,że mój synio się strasznie ociąga:( Miłego szaleństwa zmęzusiem,ja za moim tęsknie jak on tylko do pracy idzie,więc rozumiem Cię doskonale...może dlatego że ja po ślubie półtora roczku jestem. Blondi-to będzie Kasper czy Oliwier?:) Dziewczyny jakie mnie skurcze łapały w macicy...oj bolało i tak przez półtora godzinki gdzieś ale przeszło i mam pytanie....czy te skurcze do porodu,te rególarne to tak właśnie w macicy czy z brzucha czy skąd? Kurcze mam tak spuchnięte nogi,ze az się boję czy to czasem nie......a ciśnienia niemam gdzie zmierzyć,ost.badania mialm w połowie stycznia robione i białka w moczu nic a nic,a wizyta dopiero w poniedziałek,kurcze co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dzisiaj znowu jestem na dyżuże :) Ale o tej porze też często pojawia się katarina, halo, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie mogę spać, bół pleców i znowu mnie głodzilla dopadła. buuu. Rano o 7.00 muszę wstać bo idę do lekarza, nie wiem jak to zrobię, bo ostatnio to dopiero koło 6.00 zaczyna się u mnie spokojny sen i wstaje koło 9.00. Ale nie odpuszczę wizyty, bo od dwóch dni mam bardzo spuchnięte stopy i dłonie. A po za tym, moja gin, powiedziała, że raczej się już 1 lutego nie zobaczymy, choć termin mam na 9 lutego, a tu proszę, nic nie zapowiada pororu w najbliższych dniach. A badzo bym chciała, bo to jejden z niewielu wekendów w tym roku, kiedy mąż jest w domu i jestem bardzo spokojna, że jest przez całą sobotę i całą niedzielę. Chciałabym właśnie w ten wekend urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nikt mi o tej porze nie odpisze, ale chociaż popiszę sobie. Mi siara leci tylko jak ścisnę. Zaczęła się to dwa tygodnie temu, wcześniej nic się nie działo, oprócz powiększenia rozmiaru i wielkości brodawek, no i ten kolor ciemno-brązowy :( Rozkrot, to jedyna pozycja od trzech miesięcy w której mogę siedzieć, brzuch miałam cały czas dosyć nisko a teraz to runął na kolana i mogę zapomnieć o złączonych nogach, często jak siędzę w rozkroku to czyję taboret pod brzuchem lub łóżko, zależy na czym siedzę. Jazda samochodem też wymaga nie lada gimnastyki. Tego się bardzo obawiam ale nie ma wyjścia, muszę. Jakbym miała za każdym razem taksówkę zamawiać, to majątek byśmy wydali, a bardzo nie lubię być uzależniona od kogoś i prosić o takie drobnostki , które mogę sama załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, ANTED, trzymam kciuki, może uda się siłami natury urodzić. Wiem, że bardzo nie chciałaś mieć cc, więc nie poddawaj się. Ciekawe, o której usnę. Spokojnej reszty nocy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ku mojemu wielkiemu zdziwieniu usnęłam jakoś po 2 i teraz już obudziłam się...gorąco,zgaga(reni na noc niewzięłam to dlatego)te moje nogi takie spuchnięte,no i ból w krzyzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nesko niejesteś sama:) W zasadzie to wszystko to o czym piszesz niejest mi obce...troszkę tak jakbym o sobie czytała....tym bardziej,że terminy nawet mamy zblizone,ja to cieszyłabym się z wizyty jutro jak cholera...pokazałabym lekarzowi te moje nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to już dzisiaj, za parę godzin, więc ja bardzo sie cieszę z wizyty, bo właśnie muszę pokazać moje opuchnięte nogi i ręce. Choć pora tak wczesna tej wizyty, będę nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatno, dwa tygodnie emu wszystko było w normie, teraz nie wiem. Ciśnienie zmierzy mi na miesjscu, a białko...może wyśle mnie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak u mnie...ja badania dwa tyg.temu i wszych oki,ziśnienie również...echhh,wiem że w ciązy się puchnie ale bez przesady:(.Zadzwonię może dziś do tego swojego gina,bo jestem niespokojna.Jestem ciekawa co Tobie dziś lekarz powie...ja to jestem po drzemce i zaraz pójdę spać i mogę spać ile chcę....ale Ty nesko to się juz lepiej połóż,bo rzeczywiście mi Ciebie szkoda jak Ty tak wcześnie masz ta wizytę a jeszcze tu siedzisz. Dla mnie suuuuper,bo mam z kim pogadać ale Ty będziesz zle się czuła jak wstaniesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to zawsze z niewyspania głowa boli.....okropne! Teraz juz się tak przyzwyczaiłam do krótkiego spania i do tego wstawania w nocy,ale niedopomyślenia było to dla mnie przed ciązą,bo ze mnie był naprawdę straszny śpioch.Spałam minimum 10h/24 a teraz musi mi wystarczyć 3-5h/24h...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wyszedł do pracy, mam więcej mieksca dla siebie, z całym uwielbieniem, czsasami jak dokucza mi bezsenność, to wszystko bym dała, żeby wygodną pozycję znależć. Lepiej wtedy, jak mam więcej miejsca dla siebie, choć smutno bez niego. QWięc za Twoją radą idę spać. Będę nieprzytomna o 7.00 rano jak wstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę, po wizycie. Ty małpeczko może umów się na wizytę, po co myśleć i się marfić. Lepiej skonsultować niepokojące objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×