Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietypowy kompleks mam

Nietypowy kompleks

Polecane posty

Gość nietypowy kompleks mam

Hej ! Chyba na mój zyciowy kłopot nie da się nic poradzić, a bardzo bym chciala :( Chodzi o to że chciałabym zabrac ciała,tylko, że (i tu zaczyna sie problem) - chcialabym mieć grubsze ręce :( moje są jak patyki i wstydzę się ich. Za to reszta mojego ciała jest bardzo zgrabna - (nie chuda) tylko te ręce... :o :( bylabym pewna siebie a tak jest upał a ja się wstydzę ubrać bluzkę bez ramiączek czy taką odkrytą choć ciało ponoć mam piekne i zgrabne ale te ręce mnie odobijają :( Macie jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWitaj w klubie
mam identyczny kompleks!!Nawet jesli wszedzie wygladam normalnie i przytyje rece wciaz takie zostaja..nieustannie słyszę"Boże ale ty masz rece jak patyki"Te rece sprawiaja wrazenie ze jestem chuda a wcale tak nie jest bo wszystko oprócz tych przekletych rak mam normalne....narazie nie znalazłam na to rady..moze jakieś cwiczeniia na siłce aby masy miesniowej tam nabrac my mamy poprostu juz chba taka fogure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy kompleks mam
:( no ale takie cwiczenia to tylko na biceps :P co chyba w naszym przypadku bicepcem sie nie nazywa :p ale co z tymi chudymi nadgarstkami ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWitaj w klubie
Wiesz co ja już w sumie się z tego kompleksu wyleczyłam.. Tzn mój facet mnie wyleczył,Mówi,że kobieta lepiej jak ma nawet troche za szczupłe te rece niż za grube takie wiejskie....masywne ramiona..........A takie ma co druga dziewczyna niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWitaj w klubie
no masz rację bo ja mam własnie te nadgarstki takie masakrycznie chude....zmartwie coe...chyba nic sie na to nie poradzi...musiałybysmy przytyc 30 kg aby przytyły..bo mamy taka urode już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wprost przeciwnie. Cala figura- zgrabna i powabna a te rece..az plakac sie chce...typowe pulchne ramiona..a feee...mimo,ze cwicze wciaz sa takie jakie sa...wiec ide pocwiczyc..moze jutro beda piekniejsze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM CHUDE STRASZNIE
A ILE MACIE W BICEPSIE????BO JA TYLKO 26 CM ,..,PORAZKA NA CALEJ LINI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 cm to jest chude strasznie
????:O to co ja mam powiedzieć jeśli mam 22cm?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łołoooooł
matko ja też mam 22 cm:/ ogolnie to ja mam dopiero kompleks...nie umiem na siebie patrzec i nie wiem czy jestem za szczupla czy za chuda czy mam sredni biust czy maly...boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w najgrubszym miejscu 21 (wlasnie sie fatygowalam i mierzylam) :p i jakos mi to nie przeszkadza... nie jestem jakas szczególnie chuda, w zasadzie, to od pasa w dół nie jestem chyba nawet szczupła;) a do rąk się po prostu przyzwyczaiłam:) czasem tylko śmiesznie wychodzi, jak ktoś ze znajomych zauważy mój \'defekt\' i nagle (po latach znajomości) wybucha - \"ALE TY MASZ CHUDE RĘCE\" ;) a no mam! choć ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ó
ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 168cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 171
i reke w najgrubszym miejscu 25 i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekasz bo nie masz na c
o, masz normalne ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konii
tez mam takie patyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy kompleks mam
Widzę,że temat się rozwinąl troszke i dołączyło tu kilka osób :) zielona kredka __> No ja bym wołała mieć juz punlchne recę niz takie jak moje chudziny :o Mam 170 cm wzrostu a najgrubsze miejsce mojej ręki to biceps i ma 24 cm :o nadgarstek "aż" 15 cm :o Patyki i tyle :O Wstyd mi z nimi wychodzić :( Ile bym dała żeby mieć choć 1 cm wiecej na całej grubości ręki ;( Widzę tu rozbierzności,że jedna z was ma 26cm i mówi, że za chude a inna 21cm i jej to nie przeszkadza :D ale zalezy też jaki wzrost bo jakbym miała moje 24 cm i 160 cm wzrostu to byłoby super wg mnie ;) ja mam 171 --> no to masz 1 cm wzrostu więcej i 1 cm więcej w bicepsie i widzę,że Ci to nie przeszkadza:) Mnie może by tak nie przeszakdzało gdyby nie to,że moje kumpele mają łapy naparwdę pokaźne:/bo jakbym sie obracała w srodowisku szczupłych koleżanek to wtedy może nie zwracałabym aż tak na to uwagi, że mam takie ręce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy kompleks mam
poza tym ó pisze, że wcale nie jest szczupła a ma 21 cm więc to chyba zalezy od budowy ciała ;) ale nie spotkałam się by ktoś był nie szczupły, a miał tak chude ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladdkaa
a jak wy mierzycie te rece w bicepsie? napinacie biceps czy na swobodnie opuszczona reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikijka
ja tez mam chude ręce... w tym "bicepsie" mam 23 cm, a mam, 174 cm wzrostu ale juz sie przyzwyczailam :) wiem ze jak przytyje to beda ramiona tez grubsze, tylko jak tu przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowy kompleks mam
czekoladdkaa normalnie luźno :D zreszta nawet jak napnę będę miała tyle samo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 171
czsami ktos w rodzince powie glownie babcia ale ty jestes dziecko chuda i wiem ze babcia ocenia mnie przez pryzmat moich rąk malego biustu i wąskiej talii bo ud i bioder na pewno nie mam chudych :-) ale ja sie ciesze bo wiem ze musze cwiczyc tylko na dolne partie ciala. czyli gore sobie odpuszczam - jeden problem z glowy wiec czym tu sie martwic? zreszta ostatnio biegam i skacze na skakance to raczki sie troszeczke umiesnily skora jest na nich bardziej jedrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 171
aha a w nadgarstku mam 14 cm i jak mam jakis zegarek na pasku to zawsze dorabiam dziurkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to tyle samo
nietypowy kompleks mam - jak to tyle samo? ja jak napne to mam kilka cm wiecej : a mianowicie ok 4 wiecej Ale jak mierzysz to trzymasz reke opuszczona w dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojo
to masz takie muły? o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampireheart
Cóż, jeżeli tyje wszystko oprócz rąk, to ręce też przytyją, tylko że po dłuższym czasie. Bo ja nigdy nie widziałam puszystej pani z dwoma patyczkami odstającymi przy bokach ;) Możesz również się ubierać w jakieś wzory, które by optycznie pogrubiły ci ręce. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
i będzie po kompleksie. Szczegóły w t. Obciążenia statyczne i dynamiczne e treningu , Zasady dietetyczne, Piramida zdrowia na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamam
w bicepsie 25 w nadgarstku 15 wzrost 1,72 i uwazam to za calkiem normalne, nie wiem czym wy sie martwicie, aha i nie jestem chudzielcem od pasa w dół to nawet mam za duzo- waga 62 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamam
aha a jak napne to mam 27 hehehh ale sie namierzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM TYLKO 28 CM
W POLOWIE RAMIENIA A W RAMIENIU POD KOLO SAMEJ PACHY TYLKO 30 CM A MAM WZROST 170 CM..TO SĄ DOPIERO PATYKI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×