Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niskoczolna

kicz czy nie kicz?

Polecane posty

Gość niskoczolna

ela - dla niej słonik na samochodzie to kicz a plastikowa księga jest OK ola- dlaniej słonik jest Ok a plastikowa książka to kicz pytanie która z was jest kiczowata a która na topie? zenona- słonik jest kiczowaty , księga kiczowata ale za to beza suknia z falbanami jest OK adrianna- słonik jest Ok, beza jest Ok, ale balony sa kiczowate i księga więc która w końcu jest kiczowata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakokiczczyniekicz
Będące kiczem kiczem być nie musi, kiczem jest kicz, który na kicz wygląda nie, bo kicz prawdziwy to nie kicz, lecz kicz jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskoczolna
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskoczolna
a tak na nasze to przełóż. Jak dla tej jest balon kiczem a dla tej kiczem jest beza tow końcu która jest kiczowata? a moze kiczowata jest ta co ma słonia balony i bezę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskoczolna
jabłoneks jest kiczem czy sworowski a moze kruk? a moze perły plastikowe za 5 zł? czy na perłach pisze ze od kruka a nie made in china?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na perłach moze być jedynie
NAPISANE;)Taki błąd to kicz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz to kicz
kicz to kicz brany na serio kicz brany na powaznie jest tak ;kiczowary, ze az boli kicz z przymrozeniem oka nie jest kiczem, moze nawet byc sztuka np sukienka beza na balu przebierancow jest ok a na weslu to kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollola ej
nie probuj sie silowac z prawami logiki, nie idzie ci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolllll
to nie sa prawa logiki a prawa kiczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat mi sie podoba zatem odsniezam z archiwum:-) co jest kiczem dla mnie balony na weselu bezowata suknia sloniki, miski na samochodzie pseudoorkiestra składająca sie z 3 grajkow (porządny zespol to jest perkusja, saksofon, gitara, klawisze i solistka/solista, sorry ale taka prawda) seksistowskie zabawy na weselu, macanie po kolankach i inne diadem na glowie panny mlodej rękawiczki na jeden palec winda do nieba i mial być slub brodki - grane na weselu sztuczne kwiaty (obojetnie gdzie, czy w kosciele, czy na samochodzie, czy o zgrozo w reku panny mlodej) jakies durne plastikowe ksiegi dla rodzicow naklejki na wodkę z imionami pary mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze... pierwszy taniec młodych w kółku lub serduszku z kwiatów zdjęcia studyjne na tle jakichś widoczków ( fotatapety), kolumienek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
Sunflowerka..popieram kazde slowo..dla mnie jeszcze przybranie wstazeczkami i balonami klatki schodowej, domu lub nawet drogi do kosciola, golabki i serduszka na scianie za mloda para, dzieci niosace obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i dochodzę do wniosku, że moje wesele i wszystkie inne na których byłam to kicz nad kicze:-O Co nie zmienia faktu że bawiłam się lepiej niż na jakich przyjęciach ą ę:-P Każdy ma takie wesele jakie sobie zorganizuje, i nie ma możliwość żeby utrafić w gust setki osób, proste. Ja tam lubię słoniki, diademy i kwiatki, więc będę je miała:) A jeżeli komuś się nie podoba, to proponuję żeby ten ktoś sam mnie wyręczył w przygotowaniach, niech za mnie jeździ, dzwoni i płaci rachunki, a ja będę happy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram sunflowerkę
jeszcze disco polo, różowe powieki panny młodej, mocna solarka na ten jeden dzień, pękający balon z konfetti, wypuszczone pod kościołem gołąbki, mnóstwo cekinów, diamentów i brokatu na sukni, buty z dłuuugim czuuubem, żel na włosach pana młodego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kicz bawi,uczy...i zastanawia.Bo robić coś bez zastanowienia,to głupota.Szanuj \"gusta\" innych,bo nie zawsze moda,to rozsądek i umiar....czasem kiczem pachnie także:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz krakj ogólnie jest
kiczowaty... ludzie kiczowacie się ubierają budują kiczowate domy mamy kiczowatą stolicę kiczowate kurorty wakacyjne kiczowatą pogodę kiczowate , zaściankowe myslenie mamy kiczowatą wiare, która opiera się na tym, że "Polak był papieżem" kiczowaty papieski biznes kiczowate kościoły (pojeździjcie trochę po świecie i pooglądajcie te marmury i dzieła sztuki...) kiczowaty język, którego nikt nie chce się uczyć i przez to my musimy sie uczyc obcych języków kiczowata historię kiczowatych, łysiejących po dwudziestce, mało zarabiających facetów kiczowate sluby i wesela kiczowate szkolnictwo zabijające kreatywność itp itd... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to wszytko jest
kiczowate, ale kazdy niech ma taki slub jak lubi, nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko kicz i kiczem pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie w Polasce nie potrafią
zorganizowac imprezy z klasy... jakiś element odpustowy ZAWSZE się musi pojawić... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak potrafi
coś tam potrafią.. ale zaraz podnosi się krzyk, że zabawa bez disco polo, słonika, plastikowej księgi i balonów to żadna zabawa. I że ze sztywnych imprez tylko stypy są udane. A przejęte panny młode idą na ustępstwa żeby dogodzić gawiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, fakt faktem - Polska jest starsznie kiczowata :o żeby nie wiem jak kto sie starał i tak wyjdzie dziwnie :o ale powiedzcie mi, jak zorganizować wexele na srednio 100 osób bez użycia kiczowatych elementów? Tak naprawdę samo wesele jest jednym wielkim kiczem- te niby picie i rzucanie szampana, witanie chlebem i solą, baloniki, pierwszy taniec, muzyka, stroje gosci(makijaże :o ) , nawet jak ktoś wybuli kasę na karocę z końmi to też to kiczowato wygląda...czyż nie? najpiej wziąć skromny slub i tyle :P ale niestety w Polsce nie ma innej propozycji na wesele...chyba że w knajpce ale jak ktoś ma dużą rodzinę która musi byc na weselu to cóż zrobić? chcąc-niechcąc trza i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara weritas
JEZU!!! A czy to wazne co jest na topie a co nie??Po co to komu. To ma sie wam ,młodym podobac i tyle.Niewazne co kto o tym sadzi. Wiadomo ze jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził,jednemu sie spodoba a drugiemu nie,to jest normlane więc po co tyle zachodu.Wam ma sie podobac,Róbcie cos moze raz jedyny w zyciu dla SIEBIE anie na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nawet wytworny bal /nie tylko karnawałowy/to jeden wielki kicz...te wystrojone bez gustu(na sto sztuk znajdzie się jedna dwie-nie kiczowate),z facetami to samo,do tego zasłuchana w swoje\"wypociny\"kapela,szparaga w sosie bananowym,wino z 1850 ad...i jeszcze te pełne ironii uśmieszki,rozmowy o niczym,strojenie min,gra spojrzeń i ogólnie pseudo-zabawa,nawet odtwarzanie/d-j/nic tu nie pomoże.Kicz znajdziemy wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
takie duze wesela z tancami zawsze sa kiczowate. ale jak sprawiaja ludziom przyjemnosc, to niech maja ;) raz tylko bylam na weselu (o ile tak to mozna nazwac) pozbawionym kiczu: osob bylo moze ze 20, obiad w restauracji serwowany przez kelnerow, nie bylo to nic wytwornego, ale ze smakiem - jakas drobna przystawka typu szynka z melonem, pieczony indyk i obiadowe dodatki, na deser pyszny tort jogurtowy (normalny tort, nie jakies wydziwiadlo z piecu pieter), do picia wino, kawa, herbata. muzyka: facet na klarnecie, babka na pianinie, ladne melodie. panstwo mlodzi zatanczyli sobie symbolicznie jeden przytulany taniec. nie bylo zadnych przemowien, blogoslawien, wodek i przytupancow, nie wspominajac o oczepinach. dla mnie to bylo slubne przyjecie warte swieczki, ale dla innych bylaby to nuda. wiele ludzi zabawy weselne z disco polo itd. uwaza za swietna zabawe. wg. mnie najwazniejsze jest jedno: to panstwo mlodzi maja urzadzac wesele pod swoj gust, a nie wywalac takie grube tysiace by przypodobac sie innym, a sami potem wspominac ten dzien z niesmakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa - z Twojej opowieści wynika, że to wcale wesela nie przypominało więc nie wiem, jak mozna porównywać czy kicz czy nie kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
ok, nie bylo to wesele, lecz przyjecie poslubne ;) nie chodzilo mi o porownywanie, tylko tak sobie milo powspominalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, dlatego ja uważam, że nie powinno się mówić, że wesela to kicz a przyjęcia to super bo to są dwie zupełnie inne imprezy i wesele powinno być weselem a kolacja dla najbliższych własnie czymś innym. Trzeba by było porównywac wesele do wesela- co na jednym weselu było ok a co było kiczowate. A nie wmiawiać wszystkim że KAŻDE wesele to badziewie i ludzie z prawdzimy gustem robia tylko wykwintne kolacje z jazzowa muzyką i daniami śródziemnomorskimi. Ja coś takiego moge sobie zrobić na 30-lecie małżeństwa, ale na weselu chcę mieć zabawę w kulturalnym i nie kiczowatym tonie. I jestem w stanie to zorganizowac tka, aby było z gustem, ale na dużą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czy ktoras z Was bawila się na weselu z HAPPY SINGERS? albo spotkala się z opiniami na temat zespołu? Pomozcie, musze szybko podjąć decyzje o wyborze zespołu na swoje wesele. Dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×