Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little mi

nosic obcasy czy nie

Polecane posty

Gość little mi

moim odwiecznym dylematem jest to czy nosic obcasy cyz nie?? mam 170 cm wzrostu i zawsze mialam kompleks wyzszosci:) gdy zaloze buty a obcasach wydaj mi sie ze jestem zdecydowanie za wysoka nad czym ubolewam bo uwielbiam takie buciki:) zawsze wydawalo mi sie ze facetom podobaja sie niskie szczuple dziewczynki ktore w wysokich butach wygladaja cudownie:) a ja dodatkowo zawsze cierpialam na to ze jestem za chuda:( dzis juz wygladam poprostu szczuplo nie tak okropnie jak keidys bo waze 52 kg:) ale prosze o opinie czy taka dziewczyna moze sie podobac czy ejdnak buty na obcasach zostawic nizszym??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _polaa
moze kiedys dorosniesz do tego nie nie liczy sie opinia innych ludzi....ani to co mysla... ja mam 176 i nosze albo takie 3 cm bcasiki albo nawet 5-6cm czasami ...zwisa mi co mowia ludzie...patrza z raczej z podziwem, bo niedosc ze wysoka to i ladna :P - to tak troche nie skormnie ale coz poradzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little mi
no niestety ja jakos zawsze sie przejmuje tym jak ocenia mnie inni ;[ musze z tym walczyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak chcesz to noś
Ja ma 157 cm wzrostu i nie noszę.... bo nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _polaa
naprawde czasem nie warto sie przejmowac. Oczywiscie roznica zalezy czy zyjesz np w duzym miescie gdzie mozesz zachowac anonimowosc i uznanie bo ludzie znajacy sie na modzie doceniaja twoj styl.....czy w malej miescinie gdzie kazda nowosc postrzegana jest jak dziwactwo.. niestety momentami zastanawiam sie jakim cudem polska jest czescia uni europejskiej...eh pozdrawiam :) i odwagi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do
noszenia obcasów ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _polaa
wzrost! bo autorka sie martwi ze bedzie zbyt wysoka...a nalezt kaceptowac swoj wyglda......a co sie z tym wiaze a propo akceptacji polskiej ziemi brakuje tego slowa... niebieskie teletubisie tez mogą nosic torebki! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do
no tak i Gombrowicza nie wolno czytać bo CBA Cię zgarnie. Za obcasy też zgarniją, prosto z ulicy. Sądze, ze wbrew propagandzie TVN Polacy są tolerancyjni, hehhe:) Trochę dystansu.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _polaa
a wedlug mnie nie sa tolerancyjni......... ale co mnie tam :P wolnosci i wyzwolenia trzeba szukac w sobie a nie u inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
ja nosz obcasy- mam niezle nogi, ale góra - biust, brzuch - wydatne i dlatego nogi cierpią- muszą "to" dżwigać, ale na krótki czas zakladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to na
ja mam 175:/ i tez uwielbiam obcasy... na razie chodze w nich racezj sporadycznie, 18 latek to sie do szkoly w nie nie wystroje przeciez:( ale jak tylko wyjade na studia, w koncu do jakeigos wl;ansie wiekszego miasta obiecuje sobie ze nie wloze innych butow jak szpile, ktore kocham:D no czasem adidaski jak sportowo tylko trzebaby:P trzymaj sie i nos co chcesz:D wysoka zgrabna dziewczyna na obcasach wyglada na prawde extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie taki sam wzrost jak ty i ważę tyle samo ... więc dokładnie znam nem problem ... mój chłopak ma ponad 180 cm (dokładnie nie wiem :P) i mówi, że wyglądam pięknie w takich butach ... ale to tylko jego opinia. Sama nie ubieram takich butów chociaż je uwielbiam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolku fajny jestes
ja mam 175 i kupilam sobie szpile na platformie w ccc, 10 cm prawie, nie wiem czy kojarzycie, takie z dziura na palce i z satyny jakby..obacas lakierowany. Sa zajebiscie wygodne, facetom sie podobam, mojemu tez, i w tylku mam to ze kolezanki w pracy siegaja mi do cyckow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno żebyś miala 190 to ok mozna miec kompleks ale 170? daj spokoj ja jestem troche wyzsza i nosze szpilki 12-13 cm inne wydaja mi sie zwyczajnie nieladne, do glowy by mi nie przyszlo ze moglabym uwazac to za cos niestosownego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak ktos kto ma 170 cm moze robic z siebie jakiegos wielkoluda. No to juz moim zdaniem jakies zbyt wysokie mniemanie na temat wlasnego wzrostu. Teraz mlode dziewczyny sa tak wysokie, ze te marne 170 cm *sama mam jakeis 171 /2) to jest naprawde nic. W plaskich butach czuje sie naprawde przecietnie. Ani niska, ani wysoka. Po prostu normalna. W zwiazku z tym dlaczego mikalabym sobie nie pozwolic na spzilki? Ja nosze tylko takie 12 cm. Inne mi sie zupelnie nie podobaja. Albo obcas calkiem wysoki, albo plaskie buty :) W szpilkach czuje sie rewelacyjnie po prostu :) Jedyna przeszkoda dla Ciebie moze byc nizszy facet. Bo 170 cm to naprawde nie jest wysoka kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe strasznie rozbawil mnie ten te,mat :D myslalam ze autorka ma ponad 180 cm wzrostu i sie waha, a tu 170?!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!???? nad czym ty sie zastanawiasz w ogole? ja mam 2 cm mniej niz ty o gdybym umiala chodzic w wysokich szpilach to smigalabym w nich i tyle, moje najwyzsze obcasy maja 8 cm ale to dlatego ze nie umiem jeszcze chodzic w wyzszych, nie trafilam na zadne odpowiednio wyprofilowane " mam 170 cm wzrostu i zawsze mialam kompleks wyzszosci" lol :D chyba nizszosci dziewczyno, to tak przecietny wzrost ze dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×