Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Jak często musicie golić nogi maszynką do golenia?

Polecane posty

Bardzo dbam o depilację nóg: nakładam piankę Veet do golenia, używam dobrej maszynki, po depilacji nakładam balsam Soraya przeciw podrażnieniom i Sudocrem na te krostki i wrastające włoski, a mimo to muszę golić nogi codziennie. Myślałam, że skoro golę te nogi tak często, to po pewnym czasie włoski będą odrastać słabsze i nie będę musiała się tak często golić, ale niestety, jest inaczej, niż to sobie wyobrażałam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli golisz nogi maszynka to włosy wyrastaja ciemniejsze i coraz mocniejsze , jezeli depilatorem ( wyrywane sa wraz z cebulkami) to sa coraz jasniejsze i słabsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na nogach bardzo jasne= prawie niewidoczne i słabe włoski. Golę bez żadnych pianek, tylko na mokro. Włoski mi nie wrastają, używam najzwyklejszej maszynki jednorazowej z pojedynczym ostrzem. Mimo nazwy wystarcza mi ona na ok. 5-7 razy. Nogi gole raz na tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek----> Można pozazdrościć.:D Ja na mokro nie mogę golić, bo wtedy rozdrapuję te krostki i mam krew na nogach.:( Dzięki za wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka, nie wiem jakim cudem to zrobiłaś (telepatia czy co), ale ja mam właśnie tę maszynkę.:D Kupiłam je w tym zestawie (4 golarki). Kiedyś miałam Venus, ale musiałam ciągle wymieniać wkłady, dlatego w końcu kupiłam coś innego. Nie muszę golić nóg codziennie, mogę golić co 2 dni, ale kiedy przejeżdżam ręką po łydce czuję te kłujące, odrastające włoski, dlatego wolę golić je codziennie i mieć gładkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
tak czesto? ja gole nogi tylko wtedy gdy mam zamiar je odslonic na ulicy. jak siedze w domu a do wyjscia ubieram dzinsy to nie gole. i tak tego nikt nie widzi (chlopaka-brak a mama...co ja to obchodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio robi się coraz cieplej. Za kilka dni zacznę częściej jeździć nad jezioro, praktycznie będę chodzić tylko w spodenkach i spódniczkach, więc nogi muszę mieć gładkie praktycznie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golenie nóg to straszne zajęcie, golisz wieczorem rano już są nowe kujące włoski, lepiej postawić na inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na 3 dni golę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Ok. 7-10 razy w roku depilatorem przejadę i mam święty spokój. Nigdy nie goliłam, może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, żeby nogi były gładkie to codziennie musiałam golić. Strasznie to było męczące, więc w końcu się zdecydowałam na depilację laserową w Studio Laser przyznam, że efekty naprawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie, można szalu dostać, a jakoś depilatorem nie wychodzi mi dokładnie, więc się zastanawiam nad tym laserem, warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety codziennie musiałam. więc golenie maszynką porzuciłam już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety czesto, ale jak z dobrym nozykiem to zajmuj***ardzo malo czasu. Ci od www.shave-lab.pl maja taki nozyk o niewiele mowiacym symbolu PL6+, ale jest on z pewnoscia na duuuuzy + ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasikP
Cześć. A nie chcesz sobie kupić depilatora? To naprawdę nie boli. W dobrych cenach depilatory znajdziesz w serwisie CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa czyli miejsce gdzie jest skupisko ofert różnych sklepów internetowych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×