Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ngLka

Płodność u mężczyzny - jakie preparaty wpływają na zdrowie plemników?

Polecane posty

We wrześniu planujemy starać się o dziecko.Od strony żeńskiej wiem wszystko (kwas fliowy, wit E, B complex + b12 i tak dalej).Interesuje mnie co mogę kupić dla mojego Mężczyzny, by mieć pewność, że plemniki są silne i zdrowe na tyle - na ile jest to możliwe?Wiem, że Cynk ma dobre właściwości, bo jego niedobór nie jest dobry. Czy jeszcze inny minerał bądź mikroelement, albo jakie wtaminy?A może są jakieś specjalne praeparaty przeznaczone dla Panów, którzy planują Potomka?Nazwy mile widziane, najchętniej te już wypróbowane (z efektem Krzykacza po minimum 9 miesiącach :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bierze AndroVit świetnie na niego działa :) koszt ok 30 zł - w opakowaniu 30 kapsułek - na miesiąc :) efektów to u nas niestety niema, ale to po mojej stronie leży :( powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tez mnie interesuje ten temat... z tego co zdazylam sie zorientowac, niestety jeszcze nie w praktyce, bo obecnie testujemy preparaty...(narazie jestesmy na poczatku) U nas jest problem z nasionkami, nie wiem czy dokladnie o to Ci chodzi...(czy poprawic parametry nasienia, czy tak po prostu na ogolną poprawę Podam kilka nazw, ktore moga cos pomoc:: 1. SELEZIN ACE 2. Salfazin - slyszalam, ze sa po nim efekty :) 3. l-karnityna (przy obniżonej ruchliwości plemników ) 4. maca 5.androvit najwazniejsze, zeby byly w nich: cynk, selen, vit. E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
a ja polecam salfazin :) ok 25 zl za 100 tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruchaa jak jest problem w wojakami to Undestor cuda czyni - ale to tylko na recepte - 3 miesięczna kuracja - efekty o\'la bozia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na polecany tu Salfazin. Raz, że cena a dwa, że w tej aptece mogę dostać też krwas foliowy dla siostry z puritan\'s pride i prenatal classic dla siebie. Czyli wszystko w jednym (+ atrakcyjna cena Selezinu pry jego wysokiej jakości w porównaniu do innych preparatów o podobnym składzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje dzieci po Salfazinie ze tak powiem a problemy byly z zajsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie również powinni zażywać kwas foliowy- wpływa on pozytywnie na główki plemników, a w nich znajduje się kod DNA przyszłego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioaaaa
Na pewno Fertimen. Mój mąz stosuje ale tez dlatego ze chcemy miec drugie dziecko. Ale jesli chodzi o ten suplement to składniki preparatu korzystnie wpływają na produkcję oraz dojrzewania plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał słabą jakość nasienia: mało plemników i kiepsko było z ich r***liwością. Potem brał Salfazin- wyniki po 3 miesiącach jeszcze gorsze były. Więc zaprzestaliśmy kupowania takich preparatów. Nasienie poprawiło się chyba po kilku latach, gdy mąż zmienił pracę na mniej stresującą, bo w końcu pojawił się efekt- właśnie skończył 8 miesięcy. Ale dłuuuugo musieliśmy na niego czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammosla
Zgodze sie co do Fertimenu. Składniki preparatu korzystnie wpływają na produkcję oraz dojrzewania plemników. Co ważne w składzie jest cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności oraz funkcji rozrodczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim kwas foliowy (wpływa na budowę główki plemnika, a to w niej znajduje się dna przyszłego potomka) oraz witamina c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennika
Tak piszecie o róznych suplementach wiec i ja polecę Wam tez ten który przyjmuje mój mąz http://www.manforte.pl/ Polecam bo sama widze po mężu ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisska8
My też długo juz staramy sie o dziecko ale mój ginekolog teraz polecił stosowac żel Pre seed przed kazdym stosunkiem. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma cudownych pastylek, niech facet nie pali papierosów, nie pije alkoholu, nie przesadza z kawą, nie piję napoi energetycznych, zdrowo odżywia się, uprawia sport na świeżym powietrzu i wysypia się. Gwarantuję poprawę jakości plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliwkowa
To prawda ze takie suplementy sa własnie najlepsze. One dodaja takiej energii i witalności naszemu mężczyznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregmed
nie powiedziałbym,że suplementy są niezastąpione, przecie jest w nich to co można sobie normalnie dostarczyć w pożywieniu no może z wyjątkiem niektórych egzotycznych substancji suple można doraźnie potraktować jako pomoc, polecałbym to - jest tu nieźle opisane i na potencję i na płodność http://www.vitalab.pl/blog/2013/10/male-sexual-support-kompletne-wsparcie-meskiej-seksualnosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszalam duzo dobrego o proFertil wzmaga plodnos u mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zadziałał fertimen - 1 cykl i jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
Mysle ze takie wzmocnienie należy sie też naszym mężczyznom. Oni jakos niechętnie sięgaja po takie suplementy dlatego my musimy im w tym pomóc. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja przepiorek dla spermy potrafią zdziałać cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proFertil! i androvit... najlepsze preparaty na rynku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolakkinka
Dziewczyny czy może ""wspomagałyście"" sie czymś jesli chodzi o zajście w ciąże ? chodzi mi o to czy stosowałyście jakieś żele które poprawiaja jakość męskiego nasienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaty
Jeśli chodzi o jakość, to przede wszystkim stosunkowo zdrowy, aktywny tryb życia, no i dieta. Ciężko było mi wprowadzić więcej "zdrowych" składników do diety mojego faceta, ale w końcu udało się go przekonać. Co do suplementów, to właściwie typowo takich nie stosowaliśmy, czasem wspomagaliśmy się tylko WEILI http://www.eroheroes.pl/ które po prostu sprawiało, że mogliśmy częściej próbować :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zadziałał Promen, po pełnej kuracji czuję się lepiej niż 3 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×