Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelin

jakie prezent dla rodziców jako podziękowanie??

Polecane posty

mamy ślub w lipcu i do tej pory nie wiemy co kopić rodzicom. na pewno bukiet ale co do tego?? może coś poradzicie kobietki?? chce coś co za 5 czy 10lat będzie dla nich pamiątką, będą pamiętali od kogo dostali i z jakiej okazji. co wy dajecie, dawałyście?? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholere nowy topik
zakładac gdzie o podziękowaniach non stop jakiś już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na weselach to raczej dawali kwiaty ale też z chęcią się dowiem co można jeszcze dać bo także zaniedługo biorę ślub. Wogóle to co zamierzacie powiedzieć rodzicom w podziękowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mys tez długo sie zastanaiwalismy W końcu wywołaliśmy nasze zdjecie w formacie 20x30 oprawilismy w ramke do tego dokupilismy takie ładne kartki z podziekowaniami i do tego nie bukiet tylko jedna długą roże dla rodziców, chrzestnych i mojego dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani...
a za co dziękujecie swoim rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziekuje rodzicom
osobiscie nie przed wszystkimi by widzieli moi nawet powiedzieli ze takiego przedstawienia nie chca i jestem im wdzieczna zrobie kolacyjke z winem i podziekuje kameralnie i od serca a zdjecie tak dostana moim zdaniem to lepsze niz bakanie ze stresu czekam na zjechanie mnie za ta wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziekuje rodzicom
dziekujcie osobiscie od serca co wam podpowiada nie pytajcie o schematy dziekowania nie wypada to wasi rodzice i same ich znacie lepiej za co dziekowac 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEnEk
dajcie im przy wszyskich kieliszek szampana a w kieliszku dajcie coś na sraczke i czekajcie na efekt. można robić zakłady które pierwsze poleci do kibla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLORONKA
A JA WIDZIALAM W JAKIMS PROGRAMIE JAK PARA MLODYCH DALA RODZICOM PRZYTULANKI TAKIE WIELKIE MISKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatris81
a ja znalazlam cos takiego co mlodzi dawali rodzicom na fotosiku było super to sa chyba obrazy ale jak to mozliwe ze tak szybko zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
TYlko nie te oklepane Książki(takie wielkie) z życzeniami.... Treść życzeń najlepiej własna, taka z serduszka... My z mężem kupilśmy zestaw filiżanek (2 szt. w środku) w pieknym opakowaniu i zaprosilismy ich do tańca.....NO i oczywiście kwiaty Rodzicom zawsze jest za co dziękować. Jak zaczęliśmy chodzić to nam pomagali, ufali, wspierali, nawet jak były kłótnie...no i pomogli przy weselu finansowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bEnEk jak ty masz taki stosunek do swoich rodziców żeby im dać coś takiego to naprawdę współczuje im jest za co dziękować zgadzam sie z minimka i nie chodzi tu o pokazanie sie, moim zdaniem pomysł z kolacja i podziękowaniem przy niej jest również dobry, ale my chcemy im podziękować na weselu a później taniec z nimi, na pewno kwiaty i coś do tego również jestem przeciwniczką tych książek, mi sie one z takim kiczem kojarzą, chce coś co będzie dla nich pamiątką z tymi firankami tez dobry pomysł, musimy jeszcze pomyśleć co by tu kupić żeby i moim i jego rodzica sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy zauwazylyscie na tych www TYLKO te ksiazki? Ja zobaczylam piekne, recznie robione podziekowania w ciekawej formie. A wy tylko te ksiazki i ksiazki. Na co wam oczy, kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te podziękowanie też widziałam ale ja chce kwiaty i do tego jakiś prezent nie kartkę to może być jako dodatek a nie jako prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my daliśmy
tylko po bukiecie róż...pierwsze słysze żeby dawać jakieś prezenty...bezsensu to trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisze się tak
BEZ SENSU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla kogo bez sensu. my chcemy żeby rodzice mieli pamiątkę. jeżeli ty uważasz że nie chcesz to twoja sprawa my jednak chcemy im coś dać. no i poza tym nie raz byłam już na ślubach że właśnie młodzi dawali prezent, więc albo mało chodziłaś po weselach albo akurat na takie nie trafiłaś co nie znaczy ze tak nie ma. dajesz same kwiaty twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy zdążyliście zrobić te fotki? bo widać że są już powiększone i w ramce a Ty na tych zdjęciach w sukni ślubnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie doczytałam wcześniejszej wypowiedzi, rozumiem już że to nie wasze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka
czesc! podziekowania? jak dla mnie fajna sprawa jest zrobienie czegos specjalnego. za wszytsko co dobre do tej pory. doluja mnie te piosenki :cudownych rodzicow mam:, moze i piosenka sama w sobie jest ladna, ale na kazdym weselu jest to samo. u mnie nie bedzie nic, rodzice nasi dostana bilety do Grecji, sporo wczesniej. rozumiem ze nie wszytskich stac na to, ale jak dla mnie lepszym rozwiazaniem jest jakas wycieczka, moze byc nawet jeziorko(zreszta kasa powinna sie znalezc z prezentow slubnych)niz album ze zdjeciami pary mlodej. to swoja droga. wspomnienia beda, przezycia zagwarantowane(lot samolotem). mama mojego partnera jak sie dowiedziala to miala lzy w oczach i bardzo ale to bardzo sie ucieszyla, bo nigdy wczesniej nigdzie nie byla.do tego jedziemy razem, wiec zapowiada sie calkiem fajna wycieczka.ale oczywiscie kazdy wybiera wedlug swojego gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza a może jakieś jeszcze mężatki lub przyszłe mężatki podzielą sie pomysłem na prezent dla rodziców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też kupimy tylko kwiaty dla rodziców. Po co im nasze zdjęcia? przecież i tak będą mieli zdjęcia ze ślubu, pozatym nie wyjeżdzamy niewiadomo dokąd żeby musieli mieć po nas pamiątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten pomysl ze zdjeciami bardzo ładnie to wyglada ja myslalam o jakims moze koszu z kwiatami tym bardziej ze moja mama kocha kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysl
Fajne są te ramki ze zdjęciami. Chciałabym dać coś takiego, ale zdjęcia robimy w dniu ślubu, więc to odpada.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My stwierdziliśmy, że na weselu nie będzie podziękowań. Mót tata nie żyje, więc chcemy oszczęzić stresu mojej mamie, podczas takich publicznych podziekowań. Zaraz byłby płacz, no i ja pewnie też bym nie wytrzymała. To są jednak emocje, a nad nimi w takich chwilach nie można zapanować. Stwierdziliśmy, że zarówno rodzicom mojego przyszłego męża, jak i mojej mamie, podziękujemy po ślubie wręczając im swoje zdjęcia ślubne. Tak będzie najlepiej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×