Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citra

perfumy o cytrusowym zapachu- polećcie coś!

Polecane posty

Gość citra

Inne niż Yves Rocher, te znam. Szukam pachnących pomarańczami, limonką, ale żeby nie przypominały płynu do mycia naczyń... Może znacie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagucia
Calvin Klein In2U woda toaletowa -- >>polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nmmn
Zielony tonic do ciała z Lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light Blue ma nuty limonki, miety, grejpfruta, pizma, gruszki i szczypte wanilii. AVON Spirit ma aromat kwiatow pomaranczy, bardziej mandarynkowy, slodki zapach cK One - cytryna z miodem i biala lilia... Red Door - wszystkie cytrusy z odrobina tropikalnego miodu, cieply, seksowny aromat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citra
dzięki, już wiem co wąchać i w czym wybierać w perfumerii- jakoś wolę sama wiedzieć niż pytać ekspedientkę- nie zawsze kompetentną a nierzadko niegrzeczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citra
I love love- Moschino. Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez kupie I love love;) bardzo sie podobaja moim kolezankom. Aktualnie uzywam Avon Spirit i Voile D\'Ambre z Yves Rocher (to tez cytrusy tylko takie bardziej mocne, dojrzale na sloncu, z nutka koniaku i bursztynu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie midsummer woman
a ja mogę polecić z oriflame midsummer woman, nie jest to może zapach typowo cytrusowy, ale pierwszy jaki mi się podobał bo taki właśnie lekko kwaskowy :) próbowałam znaleźć kiedyś dla siebie jakiś fajny zapach i nic, wszystkie mnie dusiły, wydawały się ciężkie, a ten jest lekki, świeży, bardzo jestem z niego zadowolona :) jest to woda toaletowa, z dużo niższej półki niż Wasze propozycje, ale myślę, ze też warto powąchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clinique
Happy - to moj ukochany zapach cytrusowy:) z lekka, ale bardzo lekki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
"Donna Felice"- faberlic Woda perfumowana "Aora"- Faberlic moje gg 7311885, zapraszam, wysyłam katalogi oraz deklaracje wpisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paukaa19
Puma Jamaica w żółtym opakowaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja

Szara Pantera z edp24, moje ulubione! Idealne na letnie, gorące dni- bardzo świeże, a zarazem delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Davidoff Cool Water ma lekki, orzeźwiający zapach. Koniecznie musisz go przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×