Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dyletatka

Który balsam mniej smierdzi samoopalaczam i szybciej opala? Dove czy Garnier??

Polecane posty

Gość Dyletatka

Dove Summer Glow czy Garnier ten żółty?? Który mniej śmierdzi i który szybciej opala i opalenizna jest ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dominika*
uzywalam Dove i mi ten zapach przewszkadzal bardzo, na poczatku ladnie pachnial ale po paru godzinach mnie to draznilo. chociaz mojej siostrze pasowal. garniera nie uzywalam. wejdz sobvie tutaj na Damska Torebke i przeczytaj opinie na temat obu balsamow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera odradzam stanowczo! ja dostałam po nim koszmarnego uczulenia, krostek na całym ciele...zresztą był tu już taki temat i wiele dziewczyn pisało o krostkach...ja używam Nivea, jest niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletatka
No właśnie zobaczyłam jeszcze że jest Nivea. On nie śmierdzi? No i ładnie brązuje. Mam jasną skórę, więc pewnie wybiorę ten do jasnej karnacji, ale boję się, że wtedy nie będzie nic widać :o A jak wezmę do ciemnej, to pewnie będą plamy :o Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyletatka
Ehhh a istenieje jakiś który nie śmierdzi????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilo_
Uzywałam i Garniera i Dove. I zapach dove mi odpowiadał a kiedy juz było troszke czuc samoopalaczem (wszystkie czuc po pewnym czasie) to i tak nie czułam bo juz spałam( smaruje sie na noc) a wdzień tylko troszke mieszam z innym,zwykłym balsamem-dla tych drobinek jak pył ksiezycowy bo skóra super wyglada.Pozatym Dove nie zostawia plam, kolor opalenizny jest ładny, naturalny. A Garniera to juz po pierwszej aplikacji miałam plamy, kolar wyszedł pomarańczowy- NIEPOLECAM! Acha oba miałam do jasnej karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na krem do ciała firmy Garnier do jasnej kaknacji (jest on w żółtej butelce).U mnie nie pozostawił smug ani plam.Zapach samoopalacza oczywiście czuć,ale wszystkie śmierdzą nawet te z najwyższej półki.Miałam tekże Garniera do twarzy,którego używałam przez zimę i wiosną - byłam nawet bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to kupuję dove, juz drugi balsam mam i chwalę sobie. Zapach też ma ładny, jak większość kosmetyków dove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mączka
Co Ja tutaj czytam, a Ja taka zadowolona z garier- sniada skora, skora musnieta sloncem, jedna aplikacja a na drugi dzien ladna opalenizna, bez plam, pierwszy raz i jestem zadowolona bardzo, dzis posmarowalam twarz, rewelacja, ja mam jasna skore, moze dlatego tak szybko zadzialal no i pieknie sie zabarwila, hmm a tu czytam ze garnier jest Be :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba umiec je smarowac
prysznic, piling, balsam , a potem balsam brązujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
kolastynę. jestem baaaaaaaaardzo zadowolona :) i z serii isana z rosmana jest super. serio - tani i dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×