Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziunick

pił ktoś wódke Młoda Para firmy POLANIN MARTINEZ??

Polecane posty

zastanawiamy sie nad wódka firmy polanin http://www.martinez.pl/products.php?category_path=24 niestety nie pilismy tej wódki a tylko 1 osobe na forum znalazłam która miała ją na weselu. Może ktoś inny jeszcze kupował a nie ujawnił sie w jakims tam topiku?? Można zamówic u nich próbke podobno i ją zamówimy. ale czy ktos miał 0okazje współpracować z tą firma?? i wie czy np na wesele nie przyjechałą inna wódka niż próbka którą dostarczają?? czy nie było jakichś przekrętów. Cena od producenta juest podobno niższa niz ta co widac na stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez chce zamowic ta wodke:) Zamowilam probki bylo wszystko ok, i nawet powiedzieli ze dzien przed weselem dostarcza na sale:) Ale czy dostarczaja inna wofdke niz przyslane probki to nie wiem. ALe tez taka mysl mi przemknela przez glowe. Ale chyba tak chamscy by nie byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochch dzieki Ci za odzew:) Izasilva a jak Ty zamówiłas ta próbke?? Bierzesz od producenta czy od jakiegos przedstawiciela?? No i cena.. wszędzie gdzie czytałam o tej wódce to każdy pisał ze cena niższa niż na stronie u nich aoe nie napisałile dokładnie płacił za butelke najtaniej.. Wiesz ja sie pytam tak o te próbki inne niz na weselu na wszelki wypadek, bo tez nie sądzę aby dostarczyli inna gorszą wódke.. ale wiesz wole byc ciekawa niz potem nadziac sie na nieprzyjemna sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamionkaaaaa
a nie lepiej kupic w sklepie normalna wodke i ponaklejac sobie nalkeljki taniej wyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy taniej jak po upustach dostaje sie taka wodke nawet i po 17 -18 zł.. to czy taniej?? zalezy jaka ilosc kupujesz. Poza tym wodka nie kazda sklepowa musi byc lepsza od takiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfaśnieska
Taaa... nie ma jak autoreklama :D Na pewno gorzała z tej Twojej "fabryki" (czyt. "szopy na podwórzu") jest wyjątkowo podłej jakości, skoro sprzedajesz ją po 17 zeta. Wymyśl lepszy sposób na reklamę, bo nie wszyscy na tym forum są tacy ciemni, jak sobie zakładasz. Apage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEnEk
ja to piłem i strasznie sie strółem. dajcie spokój rzygałem 2 dni NIE KUPUJCIE TEGO śWIńSTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie mozna na tym forum nawet normalnie sie o cos zapytac zeby nie zostać obrzuconym błotem. zadna reklama!!! prosze aby odzywały sie normalne osoby zainteresowane tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bEnEk
a bo co, nie wierzysz że to piłem?? i że sie pochorowałem?? właśnie tak było i nie zarzucaj mi kłamstwa!! pisze prawde i nie obrzucam nikogo błotem a jak ty chcesz sie kłucić to już świadczy o tobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tooo akurat pisałam do kfasniewskiej a nie do ciebie benek. czy po tej wódce sie tylko strułes? a moze po prostu za duzo wypiłes?? i nie chce sie kłócić tylko dowiedziec sie opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyysiek
a moim zdaniem i tak najlepszy jest Pan Tadeusz - zwłaszcza niedrogo kupiony, tak jak na wyjatkoweokazje.pl - taniej nigdzie nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewisx
witam, ją miałem u siebie tą wódkę i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaFL
U mnie na weselu była. Najlepsza Wódka Weselna i szczerze ją polecam. Fajnie się tez prezentuje na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak, na weselna najlepsza wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosik jelenia
Piłem na weselu u kuzynki teraz zamawiam dla siebie polecam .Ciotka która ma już ponad 70 lat i sama bimber pędzi po wypiciu sety bez popitki powiedziała cytuję" Aaa dobra wódka " lepszej reklamy nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest to samo co ta wódka :http://www.wodkiweselne.pl/produkt,Wodka-Weselna-wersja-2,1.html ? To też Polanin, ale nie widzę reszty tej nazwy z tytułu... W każdym razie ta weselna jest spoko, dobra w smaku, a gościom podoba się butelka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×