Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ScarlettOHara

tak się dzisiaj wściekłam w szkole, że aż się rozryczlam ze złości!!!!

Polecane posty

Gość ScarlettOHara

jak w tytule. musze to z siebie wyrzucic......staram sie o 5 z matmy a do polowy nastepnego tyg. mają wystawic ocenki. dzisiaj pisalam jeden spr. mialam z niego dostac 5 , zeby miec 5 na koniec, ale dostal;am tylko 4.... mowilam glupiemu facetowi od matmy, że poprawie go na 5w pon. , to on mi do dziennika wstawil juz dlugipisem ,,dobry".... bo mu tak wygodnie...... tak sie wscieklam , ze az ie rozplakalam... mam zamiar isc jeszcze w poniedzialek walczyc o ocene, alen ie wiem, jak mam przekonacm ojego wyjątkowo podłego faceta od matmy, by dał mi jeszczę jedną szanse????? jestem tak zla, ze az mnie telepie, jak sobie o tym pomysle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blah blah blah
Zawsze masz możliwość pisać komisyjny. Mam nadzieję, że uda Ci się załatwić sprawę, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo
zawsze może dostawić "b" przed dobry i będzie luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacmanka
Trzeba się było uczyć systematycznie cały rok, a nie teraz latać za nauczycielem i żebrać. Jedną szansę Ci dał, chyba nie myślisz, że nie ma nic do roboty, tylko sprawdzać twoje wypociny. Poza tym dobry, to dobra ocena, nie wolisz unieść się dumom i godnościom osobistom i zaakceptować, ze gieniuszem nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisko
nie masz sie o co martwic ja jestem zagrozona mam piec pał.. i Facia sie na mnie uwzieła ludzie! bez przsadyzmu! cieszcie sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarlettOHara
kacmanka- ,,dumOM" , ,,godnosciOM osobistOM" przyznaj wagarowalas w podstawowce na polskiem :D:D:D:D i kto tu nie jest geniuszem...zreszta 5 nie jest jeszcze dla geniuszy, moze 6 tak, ale nie 5..... harowałam caly rok, tylko nie pisalam ostatniego sprawdzianu, ktory napisalam dzisiaj i chce go poprawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacmanka- zalosne to co mowisz.sokro sie stara z takiej Matmy na 5 to chyba musi byc dobra, hę? ale jestes glupia.... brak slow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITOŚCI______________
dumom ( ???!!!!)i godnościom(????!!!!) osobistom (????!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
Jezus spraw zebym ja miala takie problemy pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis! Powodzenia w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarlettOHara
wiem, ze to ze sie rozryczlam jest trochę glupie, ale sie troche wscieklam po prostu.......moze dla was to tylko ocenki, ale dla mnie z jednej strony to presja starych, a z drugiej moja prawie chorobliwa ambicja;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarlettOHara
... i dzieki za pocieszenie w kazdym razie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarlettOHara
jeb - literówka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gimnazjum?, ostatnia klasa?, czy druga LO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacmanka
Ludzieee, żaluzji nie kumacie, hehe No dobra. Żal mi ciebie, że masz takich represyjnych rodziców i jesteś chora na przerost ambicji nad możliwościami. Jedno i drugie straszne, jak sobie poradzisz w życiu, trzeba czasem odpuścic i być "ponad to". Czasem coś nie wyjdzie i już. Zrozum też nauczycieli, gdyby wszyscy tak sobie chcieli poprawiac oceny, jak ty, musieliby pracować 24h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama pikova
jesli jest się pedagogiem z powołania to się znajdzie czas dla kazdego ucznia..... tez mialam w skzole takie problemy, nauczyciele byli cholernie surowi;/;/;/ ciesze sie, ze juz mam to za sobą:P powodzenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralla
o zesz kurna padne! zawsze w szkole mnie smieszylbiedne dziwczynki ktore płakały po katach ze nie dostały 5 tylko 4. Dziewczyno daj se na luz. Po cholere Ci ta piatka? chyba ze to swiadectwo maturalne i na dobrych studiach Ci zalezy. Jak nie to piernicz to bo Ci sie do niczego w zyciu nie przyda. Masz jakies chore ambicje moim zdaniem i jeszcze bardziej chorych rodziców! Tazke szczerze współczuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśka n.
Szczerze mówiąc to tez by mi sie nie usmiechało, jako nauczycielowi, nagle na gwałt na rety poprawiac kopy sprawdzianów poprawkowych i poprawek sprawdzianów poprawkowych. Na pewno w kazdej klasie, w której uczy, nagle się co najmniej paru osobom przypomniało, że chcą mieć ładne ocenki i teraz mu dupe zawracają. Kiedy był ten sprawdzian, który dopiero dzisiaj pisałaś ? Skoro jedna ocena decyduje o wszystkim, to znaczy, że ta piątka by była wyci.agnieta za uszy i wyżebrana, wiec wielkiej straty nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśka n.
damo pikova, dla mnie porzadny nauczyciel to taki, który daje termin do poprawy - na przykład 2 tygodnie po otrzymaniu oceny ze sprawdzianu - i potem nie ma zadnego poprawiania. Wex to od drugiej strony - są osoby, którym wychodziła czysta piątka - i te piątke dostały. I nagle przychodzi taka jedna z drugą i chca wyciagac na łeb na szyję w ostatniej chwili. Dla mnie zadne wyciąganie ocen nie powinno mieć miejsca. Na ocenę się pracuje cały rok i ocena końcowa jest już tylko wypadkową. To nie nagroda i nie kara, to po prostu ocenienie, czy uczeń pracował niedostatecznie, miernie, dostatecznie, dobrze, bardzo dobrze czy celująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama pikova
ale to nauczyciel jest dla uczniów a nie uczniowie dla nauczyciela!!! jemu za to płacą do jasnej cholery!!!! i mówię to całkiem obiektywnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama pikova
płacą mu chyba za całokszatałt pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśka n.
tak, więc powinien wszystkim od góry do dołu wpisać szósteczki, w końcu jest tam dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśka n.
może i tak ale mnie zawsze wkurwiało, ze ja na swoje oceny musiałam pracować cały rok, a potem przychodzili cwaniaczkowie i dostawali wyżebrane oceny - wyższe niz zasługiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnika w sprzety gospodarstwa
GEZOL to potwór który wnika do sprzętów gospodarstwa domowego powodując że grożą one ludziom śmiercią, a ponieważ śmierć jest nieodzownym elementem życia człowieka to ludzie padają jak kawki! Gezola mogą unicestwić Flaszmani – swoją k**ewną mocą niszczą Gezola już w pierwszym stadium wnikania! Gezol powoduje, że sprzęty gospodarstwa domowego buntują się przeciwko człowiekowi. Uciekają z mieszkania na ulicę i włączają się do ruchu ulicznego powodując wypadki. Rozpędzone pralki, lodówki, piece gazowe, odkurzacze, roboty kuchenne, telewizory i wszelakie inne sprzęty gospodarstwa domowego masowo mkną z niesamowitą prędkością ulicą wśród samochodów powodując wypadki, a Gezol wygląda z nich co jakiś czas wydając charakterystyczny chichot! Gezol swoją mocą potrafi opętać każde urządzenie gospodarstwa domowego powodując jego samoczynny ruch. Na przykład gdy Gezol opęta wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego to buntują się one przeciw człowiekowi, poprzez ucieczkę z mieszkania na ulicę. Gezol wnika do sprzętów gospodarstwa i nimi steruje, to on sprawia, że włączają się one do ruchu samochodowego i mkną z zawrotną prędkością wyprzedzając wszystkie samochody, powodując karambole i wypadki i siejąc wielki zamęt na ulicy. Rozpędzone sprzęty gospodarstwa domowego po prostu ścigają się po ulicy powodując wielkie zagrożenie, panikę i strach. Gezol jest traktowany przez ludzi jako zjawisko paranormalne, ponieważ wnika on do wnętrza lodówki lub innego urządzenia i nim steruje, poprzez co taka lodówka pod jego wpływem ucieka z mieszkania i włącza się do ruchu ulicznego i mknie z niesamowitą prędkością powodując wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarlettOHara
ryska n. - nikt nigdy nie zabraniał ci żebrania o ocenę przed nauczycielami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdxfv
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×