Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy musze sie opalac

Jestem ruda i nie moge sie opalac

Polecane posty

Gość czy musze sie opalac

Mam rude włosy tzn teraz są takie brązowe i mam piegi oraz jasną karnacje...kiedys miałam problemy z cerą i dermatolog powiedziała, zeby sie nie opalała ani na słoncu ani w solarium bo najpierw cera jest ładna ale potem trądzik powraca ze zdwojoną siłą....no ale ja niedowiarek opalałam sie bo teraz byc bladym to wstyd;) no i miałam za swoje bo tygodniami nie mogłam wyleczyc skóry a do tego miałam straszne poparzenia:( teraz sie nie opalam , mam taką mleczną karnacje ale zero trondziku ani innych swinstw;) tylko mi dogryzają, ze mam jasą cere:( czy kazda laska musi byc opalona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
teraz kazdy zwraca uwage tylko na te opalone a ja juz jestem załamana sobą i swoja samotnoscią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude jest piękne... ;) a nie opalone jeszcze piękniejsze... ;) wyluzuj... każdy towar ma swojego kupca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
dzięki za pocieszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ludzikami sie nie przejmuj ;) oni Ci zazdroszczą delikatnej cery ;) jak to było w jednej bajce... człowieki tak mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
jzu sie zaczynam przyzwyczajac do swojego typu urody i odkryłam w jakich rzeczach mi najlepiej;) ale czasami widze czyjes spojzenia na sobie i nie wiem czy tak zwyczajnie sie patrzą czy bo jestem jakas dziwna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jesteś o wiele ładniejsza niż te panny które godzinami przesiadują w solarium. I na pewno masz 100x ładniejszą cerę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
cere to dopiero teraz mam ładniejszą bo sie leczyłam a poza tym musze uwazac na kosmetyki bo wiele mnie uczula i juz mi cos wyskakuje...czesto tak własnie załatwiałam sobie cere:( albo opalaniem....tylko jak zakładam krótka spódniczke to wstyd wyjsc na ulice w takich bladych nogach mimo ze według niektórych ( facetów;) sa zgrabne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
nie jestem chudzielcem , mam raczej kobiece kształty tzn takie w sam raz bo gruba tez nie jestem i nie mam kompleksów pod tym wzgledem tylko własnie te docinki opalonych kolezanek...niektóre nawet sie nie musza opalac bo mają taka karnacje :( lubie np czarny w ubiorze ale wyglądam jak trup i musze ubierac czarny ale z róznymi dodatkami albo w jakies wzorki, ale swietnie czuje sie w kanarkowym, w brązach i białym ale musi byc taki czysty i intensywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chroń się przed słońcem. Dłużej będziesz młoda.Jak chcesz mieć ciemniejsze nogi, to możesz je przeciez pomalować samoopalaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
smarowałam samoopalaczem i wyglądało nawet fajnie ale głupio w zestawieniu z resztą ciała wiec smarowałam sie cała tylko potem plamy były jak sie to scierało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy musze sie opalac
miałam własnie dove ale do ciemnej karnacji przez pomyłke kupiłam;) ekekt był super na poczatku a potem koszmar jak to schodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×