Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...beznadziejna.osoba......

czy jest ktoś kogo nienwidzicie?

Polecane posty

Gość ...beznadziejna.osoba......

i jak się opanowujecie? bo ja nawet myśle o morderstwie JAK JA JEJ NIENAWIDZE 😠 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...beznadziejna.osoba......
up up piszcie niewierze ze nikogo nienawidzicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciebie
i tych durnych topkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydle na powidle
26 lat żyje na tym padole i jedynie czego nienawidzę to głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris zd. Czeslawa
nienawidze nienawidzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdfddffdfdfd
a ja takich dwoch pizd nie nawidze!! zabilabvym szmaty!! dziwki pieprzone!!! wiem,ze jestem bardzo wulgarna teraz,ale inaczej nie potrafie myslac o nich do autorki- szkoda marnowac zycie na zabijanie takich suk!! A Twoja co zrobila Tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...beznadziejna.osoba......
jak to mnie ? :o a powiedziec wam kogo nienawidze i za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może nie nienawidzę ale nie lubię takiej jednej laski ma kobita za dobrze w zyciu z tego powodu wyżej sra niż dupę ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jest i przy okazji
go kiedys zapierdole zywcem ale wczesnij zbesztam i zmieszam z kałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbv vcvcfd fdc x
kogo i czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...beznadziejna.osoba......
dzielncowy z gucią pałką --> zadzon kiedys do pytania na sniadanie pod jakims pretekstem i się z nią umów tylko powiedz kiedy bedziesz dzwonic bo chce to zobaczyć :) :classic_cool: nienawidzę takiej jednej mojej kolezanki (przez 10 lat "przyjaciólki ") nienawidzę tej jej pieknej buźki i tego ze jest tak idealna i tego ze ja zawsze stałąm w jej cieniu i tych wszystkich komentarzy jaka to ona piękna i to ze jej "liża dupę" wszyscy na około po prostu jej nienawidzę nieanwidze gdziekolwiek z nią wychodzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się z nią niezadawaj. ja z tą laską o której pisałam wyżej kumplowałam przez 3 lata- dłużej nie dałabym rady. skubana zdawała 8 razy na prawojazdy i wszystko jej mamusia fundowała, jak w końcu zdala to dostala nowiutkiego czinkusia od mamity za zdaną maturę (dodam że wyniki będą 29czerwca ale ona już dostała auto) uważa że wszystko jej się należy tylko dlatego że jest, nie potrafi niczego docenić. uważa sę za slicznotkę a ma 25kg nadwagi, uważa że wszyscy ją uwielbiają- obrabi wszystkim po kolei dupska i naiwna myśli że ci obgadywani tego nie widzą. jest zaje.biaszczą hipokrytką. ech przypomniałaś mi o tej lasce i się zdenerwowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walczę przeciw VZośceV
VZoskiV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden naiwniak
Nienawidzędziewczyny która mnie zwodziła i puściła kantem. I nie chcę jej więcej oglądać na oczy. Minęło hm ponad rok a ja wciąż pamiętam i wspomnienie pali. Nikogo sobie nie znalasłem od tamtego czasu. Jakie to popierdolone , a tamta już mężata i dzieciata. Nienawidzę Romana Giertycha,Zbigniewa Ziobro, Lecha i Jaroslawa Kaczyńskich,Antoniego Macierewicza, Ojczulka Rydzyka i jego nawiedzonej ekipy z RP oraz innych szkodników działających na szkodę Polskski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nienawidzę kolesia, który zostawił moją przyjaciółkę i tym samym całkowicie zlasował jej mózg :/ poza tym przez niego nasza przyjaźń się popsuła :/ uchhhhh dajcie mi snajperkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrm
widac byłes zly a g......ych to...co mu dolega?~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważneważne
ej...bennadziehna osobo...jesteś poprostu zazdrosna o "przyjaciółkę"...to chyba nie powód żeby ja zabijac...:o ,poprostu olej ją, to bardziej ją zdenerwuje i być może da do myślenia... JA też nienawidzę jednej osoby szczerze. OSoba ta ne szanuje, wyzyskuje i zmusza do ciężkiej pracy moją połówkę...😠... Mimo to nie życzę mu źle...kiedyś wszystko się odwróci, jeszcze i on może być na miejscu mojego chłopaka...Sprawiedliwość musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumbarak
Wielu nie lubie ,ale zeby nienawidziec to raczej szkoda zdrowia sobie marnowac ,bo to niezdrowe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojioszka
Zamiast na maxa nienawidzieć i myśleć o zabiciu jak co niektórzy to może lepiej wyeliminować tych ludzi ze swojego życia? Przecież nie musimy otaczać się ludźmi ,których nie lubimy, nie rozumiemy. Niech sobie żyją w spokoju i mają przy sobie ludzi na swoim poziomie. Po co na siłę kumplować się z kimś kogo nie trawimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×