Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaręczona1984

Czy któraś tak miała albo podobnie?

Polecane posty

Gość zaręczona1984

Czesc. Jestem ciekawa czy jakaś kobitka miała taki problem jak ja mam. To jest długa historia... Ale generalnie chodzi o to,że jestem ponad 4 lata z facetem i pobieramy się niedługo. Ale przed nim był jeszcze ktoś inny,ktoś kogo skrzywdziłam wczesniej (zdrady), a potem bardzo tego żałowałam i chciałam,żeby do mnie wrócił,ale był za bardzo zraniony moim postępowaniem. W tym czasie poznałam mojego przyszłego męża. Ale stało się tak,że jakiś czas temu ten pierwszy się odezwał znowu,a ja zafascynowana zaczęłam się z nim umawiać,spotykać gdzies ukradniem,prawie doszło do tego,że z nim spałam,generalnie było cudownie...Ale do czasu kiedy mój partner mi się oświadczył,wtedy dostałam smsa od tego pierwszego,że nie mogę już pisać do niego,bo on nie chce zadawać sie z mężtakami. I strasznie mnie to boli,nie wiem czemu:( przeciez wychodze za mąż,powinnam się cieszyc...Wszystko się skomplikowało,mam straszny mętlik w głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaa
mój rocznik :D no ładnie! chyba masz ochote zdradzić przyszłego męża, bo gdyby Ci na nim zależało, nie uganiałabyś sie za byłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona1984
Nikt tak nie miał?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może on bawi sie
w jakas gre. popatrz - zdradzilas eksa. on wie, ze jestes z kims i o malo co nie doszlo by do kolejnej zdrady. nie sadze, zeby on chcial byc z toba widzac, ze znowu zdradzilas kogos albo masz taki zamiar. moze chce ci sie odwdzieczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadręczona1984
zadręczam się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może on bawi sie
albo przekonac sie, ze jestes nielojalna wobec swoich facetow. a moze chce cie ponizyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy to wszystko
Dzisiejsze dziewczyny są bez zasad.Następny topik drogiej autorki będzie mial tytuł:"wyszlam za maz,ale kocham mojego ex,co robić???",albo "Mój mąż tak mnie kocha a ja pieprzę się z ex"Moim zdaniem nie zaslugujesz na żadnego z nich,tylko na jakiegoś żula spod Stokrotki.ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem
opowiedzieć o tym twojemu przyszłemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×