Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pantofelek

przedłużanie włosów metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Polecane posty

Gość pantofelek

Mam pytanie do pań ,które poddały sie zabiegowi przedłużania włosów nowoczesną metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION.Proszę o wszelkie informacje o tej metodzie( podobno nie niszczy włosów tak jak inne metody)i takie przedłużone włosy podobno można długo nosić nawet do 8 miesięcy!Pytam ponieważ chcę sobie przedłużyć włosy w Poznaniu ale narazie sie jeszcze zastanawiam zeby potem nie żałować.Dla przykładu podaje link do stronki http://ale.gratka.pl/ogloszenie/580630_przedluzanie_wlosow_poznan.html są tam zamieszczone fotki klientek.ZA odpowiedzi z gory dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek
szkoda,ze nikt nie wie nic na ten temat.A moze jednak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się ineteresuję mozliwoscią przedłuzenia, ta metoda rzecywiscie brzmi nieźle, tylko nie wiem gdzie jest info, że można te doczepione włosy nosić do 8 miesięcy, bo ja doczytałam się że do ok 2, a wówczas dla mnie to zabieg nieopłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek
Rozmawialam z fryzjerka ,ktora wykonuje taka usBuge w Poznaniu i powiedziala mi,ze sciagnela dopoiero po 8 miesiacach ale wydaje mi sie to troche niemozliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek
Zdjecia na tym linku wygldaja swietnie ale jak to jest po umyciu wlosow i samodzielnym modelowaniu i prostowaniu tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co coś wam powiem
Chodzę do zakładu fryzjerskiego i właścielka tego zakładu ma długie kręcone przedłuzane włosy prawie sięgające pośladków. KOszt przedłuzania tych włosów to około 3000 tyś I powiem wam ,że ta Baba jak schyli głowe wygląda jak łysa na czubku głowy ma wyrazne przeswity ma jasna skóre ,włosy bardzo czarne efekt jest tylko jak patrzy się na te wlosy na wprost z góry wygladaja fatalnie . Wyglada jak łysiejacy facet na czubku głowy . Te włosy sa jakos dziwnie klejone warstwani i z góry też jest to widoczne . Nie ma idealnej metody a mozna bardzo ,ale to bardzo osłabić swoej wlasne włosy i cebulki . Uważam ,że tej kobiecie powychodziły swoej naturalne wlosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co coś wam powiem
Dodam ,że jest to osoba zamożna te włosy sa naturalne bardzo to jest drogie . Wiec uważam ,że nie ma doskonalej metody . Rozmawiam ,kiedys też z inna fryzjerka ,która sciągała takie doczepiane włosy zniszzcone na calej dły. został 1 cm włosów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co coś wam powiem
Ta metoda MICRO RINGS jest popularna na allegro to sa jakies kółka ,które sie skleja zgrzewarka sama technika daje dużo do zastanowienia . Ta fryzjerka miała jakos przyklejone włosy na płasko silikonowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelek
oj cos mi sie zdaje,ze jednak odpuszcze sobie to przedluzanie.Pytalalm sie tej fryzjerki czy mocno zniszcze sobie swoje wlosy po przedluzeniu ale ona mnie zapewniala,ze moje wlosy nie ulegna zniszczeniu a i jeszcze dodala,ze jej klientki wybieraja ta metode zeby wlasne wlosy sie zregenerowaly i urosly!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia87
cześć dziewczynay ja przedłużam włosy sobie już od jakieoś roku i nie prawda jest to że niszczą się swoje włosy ja jak po 5 miesiącach zdjęcia włosów miałąm śliczne swoje naturalne i długościowo długie ale jak poszłam do fryzjera to tak mnie ściął że znów musiałam przedłużać owszem tu macie racje że 8 mie żadne włosy nie b,ędą się trzymać a już tym bardziej zrobione włosy metodą warkoczykową metoda warkoczykowa jest beznadziejna są to czepione włosy do na turalnych na zasadzie plecienia tych włosów ale po tygodniu możecie je zgóbić np: jak będziecie na zakupach w jakimś sklepie lub na imprezie ze znajomymi :) NIE POLECAM Metoda zgrzewania włosów strasznie niszczy naturalne włosy po ściągnięciu są one straszne i nie nadają się do niczego też nie polecam jedny które polecam to doczepianie włosów metodą na ringi ta metoda jest super mi po tej metodzie włosy trzymałay się 5 miesięcy a ich wygląd był super jak już ściągłam te włosy to moje naturalne były cudowne z wszystkich metod jakie maiałam to proponuje tylko metode na ringi nie róbcie na warkoczyki bo po tygodniu wam odpadną daje wam słowo :) a na zgrzewy niszczą strasznie włosy i trzmają się 3 miesiącee!! :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedłużałam inną metodą- na zgrzewy. Po ściągnięciu moje włosy \"się skruszyły\", wyglądałam strasznie i musiałam ściąć włosy na krótko a potem długo o nie dbać, żeby wróciły do dawnej formy. Moja koleżanka natomiast przedłużała włosy metodą micro ring i jest z niej bardzo zadowolona. Mówi, że zakładała włosy już 3 razy i po ściągnięciu włosy wyglądały tak samo jak przedtem, z tym że były dłuższe. Trochę się boję przedłużania nauczona doświadczeniem, ale może ta metoda jest naprawdę bezpieczna? P.S. To rzeczywiście niemożliwe, żeby włosy trzymały się 8 miesięcy, gdyż rosną a miejsce szczepienia ze sztucznymi stale się obniża. Nawet gdyby utrzymały się na głowie tak długi czas, to by strasznie wyglądało. Myślę, że należy je wymienić po ok. 3-4 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka007
hej wszystkim:) Ja mialam wlosy przedluzane metoda hair...i wiem,ze jest ona rewelacyjna!!!Tyle tylko ze nie wyobrazam sobie noszenia tych włosow 8m-cy,bo sama mialam je na glowie 3 i juz postanowilam je zdjac gdyz zaczynaly sie platac....Teraz postanowilam poszukac takich wlosow i kupic je sama,bo zaklada je sie prosto,a u fryzjera jest to DROGIE!!!Mam pyt.czy wiecie gdzie mozna je kupic?Ja znalazlam jedynie wlosy ale bez plastrow,a to podstawa....WIEC????????? dorotka.85@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noodle8
a jeśli chodzi o włosy przedłużane tą metodą, nosić je można nawet do 1,5 roku ( w przypadku słowiańskich) , z tym ,że co ok. 3 miesiące trzeba "podnosić " ringi, bo włosy odrastają. Należy również bardzo dbać o doczepione włosy, wtedy będziemy mogli się nimi dłużej cieszyć. Kiedy włosy się zniszczą, można usunąć ringi , bez szkody dla naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
A czy to prawda ze ringi przecinaja nasze wloski?? Bo wiele osob tak mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katataa
Co sadzicie o tej pani??? W galerii wlosy wygladaja na dobre syntetyki, a nie prawdziew..Mozliwe jest ze za 400 zl przedluzenie robi wlosami prawdziwymi europejskimi?oczywiscie metoda micro ring http://www.przedluzaniewlosow-gliwice.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesss
Moje drogie ze swojej strony moge powiedziec pare slow poniewaz mialam przedluzane wlosy na micro ringi kilkarazy, po czym zaczelam sie tym zajmowac sama:) nauczylam sie zakladac wloski na kolezankach teraz oferuje moje uslugi innym dziewczynom. wydaje mi sie ze ta metoda jest rewelacyjna , moje wlosy za kazdym razem po sciagnieciu byly w takiej samej formie jak wczesniej, a nawet i lepszej bo w trakcie noszenia pasmek bardzo o nie dbalam rozne maski, odzywki jedwabie czeste szczotkowanie.Dbanie o wloski weszlo mi w nawyk i odruch codzienny. moge spokojnie polecic tę metode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesss
..aa i jeszcze jedno wlosy mozna nosic nawet do 6 8 miesiecy,to jest fakt ja osobicie wymieniam pasma po pol roku, ale w trakcie trzeba je poprawiac,tzn wraz ze wzrostem waszych wlosow obniza sie ring?(koleczko) i trzeba podniesc go ku gorze zabieg chwilowy okolo30 40 minut i dalej mamy nasza fryzurke bez sciagania pasemek:D dycyzja o zdjeciu ,jest wtedy kiedy albo nie chcemy juz miec dlugich albo kondycja wlosow jest juz slaba i wyglada nie korzytsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciaabym zagęścic sobie włosy lecz mam duże obawy czy nie zniszczę sobie swoich (nie za grubych) włsosów. Czy pielęgnacja takich włosów jest czasochłonna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi1041
cze, czytam troche waszych opinii ta temat przedluzania..... moze moglaby mi ktoras z was poradzic, bo chcialabym sobie cos z wlosami zrobic, tzn mam wlosy za ramiona-blond cienkie i myslalam o tym zeby sobie troche zagescic lub cale przedluzyc, jaka metoda lest najlepsza dla takich wlosow jak moje?? i slyszalam ze warto przed zabiegiem lykac skrzyp polny zeby wzmocnic wlosy, poradzcie cos.. dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WithSunrisE
Ja krótkie włosy, do ramion zaledwie .. Są one strasznie cienkie i nie wiem czy dobrym pomysłem dla mnie byłoby ich przedłużenie.. Oczywiście tą metodą podaną w temacie. Zastanawiam się nad tym od wielu tygodni i nie wie, co robić... Poradźcie mi coś, z góry dzięki :))) Acha.. i czy ta metoda jest droga? Jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WithSunrisE
Zapomniałam jeszcze się zapytać, czy można takie włosy doczepiane potraktować lokówka, wałkami czy innymi tego typu urządzeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, podobno wlosu naturalne doczepione mozna ukladac dowolnie, lokowka, prostownica itp, al jak syntetyki to raczej nie... tez nosze sie z zamiarem zalozenia i nie moge sie zdecydowac jaka metoda itp, i oczywiscie chcialabym jak najtanszym kosztem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia1978
tasma przyszywana do warkoczyka-wogole nie inwazyjna metoda,mam ja i nie ma lepszej a mialam przedtem i ringi i keratyne.wlosy wogole sie nie nisczza,nie robia sie dredy i jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia1978
poza tym-oprocz tego ze ringi przecinaja wlosy to obciazaja strasznie powoduja wypadanie naszych cebulek a co za tym idzie lysienie..takze powodzenia wam zycze w przedluzaniu ringami lub keratyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna1234
witam, mam pytanie czy mozna bez zadnych kursow nauczyc sie zakladania wlosow, i jaka metoda jest najlepsza w takim wypadku? sama chcialabym sobie przedluzyc i zagescic wlosy bo moje naturalne nie sa zbyt zadowalajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia1978
blondie,chodz do kafeterii-przedluzanie wlosow-tutaj sie nic nie dzieje a tam zadaj pytanie o warkoczyk bo tam maja takie.a co do skrzypu polnego to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×