Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artianka

CZY KTOŚ SPEDZI TE WAKACJE NAD BALTYKIEM???

Polecane posty

Twingusia, kiedys co roku spedzalam w Miedzywodziu wakacje :) Alez mam sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychuOlsztyn
Zeby bylo fajnie u nas nad morzem to musi byc pogoda a slyszalem ze w tym roku ma byc beznadziejna zimno i deszczowo;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggiee
nie tylk.. pamietam Ustke.. zimno, miałam wiatrowke.. ale jakos tak pieknie:) mimo ze slonca nie było natura ma swoją moc i magie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychuOlsztyn
do czerwca tak ale lipiec ma byc juz do bani nie wiem co z sierpniem pewnie tez podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychuOlsztyn
Tez slyszeliscie ze ma byc do d**y pogoda w te wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mieszkam nad morzem
na wybrzeżu Rewalskim i sporo ludzi sobie chwali okolicę ! Jakimś trafem na lipiec jest ogrom rezerwacji -czyli jednak ludzie SłYSZELI,że będzie pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychuOlsztyn
to fajnie bo juz sie balem a co z sierpniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mieszkam nad morzem
nie moja droga ! nie wiem sama jak to jest ale ludzie dzwoniąc mówią sami "bo w lipcu ma być pogoda " ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauuudyna
a ja mieszkam nad bałtykiem:P plaze i morze mam przez całe życie, ale szczerze mówiąc na okres lata nigdy z nikim bym się miejscem nie zamieniła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lipcu musi byc pogoda:) marzenia sie spełniaja ale.. trzeba im dpomoc:) morze morze moje bałtyckie zorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam pokoj:) sluchajcie moje pytanko jest takie czy w stegnie sa fale morskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade w sobote do Ustki. Może dacie jakieś wrażenia z niej i co tam można zobaczyć oprucz plaży:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjjggjpgpvjphg
w ustce jest swietnie!! mam mile wrazenia z ustki! To mala miejscowosc. za bardzo nie ma co tam robic. jes dyskoteka, molo, latarnia morska. Kicccia nie wiesz czy nad zatoka tez sa fale? moze to glupie pytanie ale nie znam na nie odpowiedzi... nie wiem czy bede sie czuc jak nad wielkim stawem gdzie nie uslysze szumu morza, fal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czantorjjjja
ja jade 27 lipca do łeby, jeszcze tam nie byłam, czy jest tam cos wartego obejrzenia?(zwiedzenia?) pozdrawiam p.s kocham Bałtyk 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×