Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna 100

pieczenie

Polecane posty

Gość taka jedna 100

Mam pytanie - kilka miesięcy temu gdy przyjmowałam antybiotyk chyba miałam grzybicę, przeszło. Teraz piecze mnie przy wejściu do pochwy. Zastanawim sie co to. Czy jak kochałam się z chłopakiem czy jego też mogło piec? Mogę go zarazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda-ajj
nieleczona grzybica moze przejsc samoistnie ale zdarza sie to rzadko,przewaznie sie kryje a potem potrafi powrocic...kup clotrimazol-w aptece bez recepty, posmaruj pochwe i wargi sromowe, obserwuj,jesli nie przejdzie to idz do lekarza ginekologa, grzybica objawia sie śwądem i pieczeniem pochwy i warg sromowych,białymi podobnymi do twarozku upławami.niekiedy upławy nie wystepuja ale w pochwie jest ten twarozkowaty sluz....obserwuj siebie,. oczywiscie ze moglas zarazic partnera... ale bez wizyty u lekarza nie obejdziesz się... pieczenie moze byc objawami różnych infekcji a nawet otarcia naskórka po stosunku i stanu zapalnego tym spowodowanego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tez miałam grzybice i silne pieczenie myslałam ze to od grzybicy ale co sie okazało, grzybice wyleczyłam, a piekło dalej .Zrob sobie posiew moczu czesto gzybica pochwy powoduje zapalenie układu moczowego, ja tak mam juz wiem dlaczego mnie tak piecze - wyszedł mi w moczu gronkowiec .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×