Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezire

Wredni poszywacze sa wsród nas PROTEST!!!

Polecane posty

Apeluje do was obywatele miasta nazwanego Kafeteria, nie pozwólmy bezkarnie wkradac sie podszywaczom na nasze topici, to juz plaga która trzeba potepic :) wpisujcie sie kto za i kto przeciw ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
a nawet przeciw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyżurny podszywacz
Czymże byłoby to forum'e bez podszywaczy..? Skisłem zewłokiem plotkujacego babstwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna Kobieta
dlaczego ,z podszywaczy czasami mozna sie posmiac...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezire.
Podszywacze muszą zniknąć, dobra spadam[ czesc] muszę jeszcze nakarmić swojego kanarka zbędnym produktem przemiany materii a następnie iść do sejmu gdzie sprawuję funkcję posła by z głębokim namaszczeniem wypierdzieć przemówienie o funduszach strukturalnych na konstrukcję mobilnych toalet TOI TOI w miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cierpliwością godną szachisty oraz z zaciętością, którą nie powstydził by się zapaśnik sumo, trzaskam sie kapusta pekińska w czoło, mamrocząc jak mantrę słowa : \"nie będę zakładał debilnych topików, nie będę zakładał debilnych topików, nie będę zakładał debilnych topików, \" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przeciw bo mialam swojego osobistego podszywacza a teraz zrobilo sie ich kilka i nie wiem ktory to ktory!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezire.
a co myślisz teraz u nas duża konkurencja to rzadko jedna osoba ma swojego własnego żywiciela. JKuż nie te czasy gdy każdy z nas miał na własność...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin jest tyle durnych topikow to czemu moj ma byc gorszy wszystko ma byc tak na powaznie nieeeeeeeee myslisz chyba powaznie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce miec tylko jednego podszywacza zadnego innego :(, bardzo przywiazuje sie do ludzi sznurkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemierzając bezszelestnie osiedlowe trotuary niczym mysikrólik brunatny i trzymając pod pachami dwa dorodne pory udaję amerykańskiego marines oddając onomatopeicznie odgłosy wystrzałów z bazooki. A gdy pociski sie skończą siadam na krawęzniku i rajbując kijaszkiem po asfalcie śpiewam pieśn o prząśniczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezire.
No to masz pecha. JAk powiedziałem duża konkurencja sprawia że musimy łapać co się nawinie czasem kilka w jednego. A chętnych jest wielu do fachu także. Czasami podszywacz ukąsi to w jego podszyw jest zakażony podszywactwem i sam staje się podszywłakiem,podszywaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezire. podszywaczu zostan moim osobistym podszywaczem zatrudnie Cie na bardzo dogodnych warunkach :) oczywiscie do negocjacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdtr
A Ja zawsze boki zrywam z podszywów :D Bez nich byloby zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiesz że
podszywacz musi sie najpierw zakochać w swojej ofiarze, by móc sie pod nią podszywać? zatem ciesz się, że masz takie powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiesz ze... tak jak same głupoty pewnie wypisuje, to mam sie z czego cieszyc, ze podszywacze w mojej głupocie sie zakochuja??? jakby we mnie naprawde to co innego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
forum bez podszywaczy byloby stadem dewotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×