Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowita79

zespól z dolnego slaska na wesele-pilne

Polecane posty

Gość jowita79

pilnie poszukuje zespołu na wesele ,najlepiej z legnicy lub okolic na sierpien,najlepiej z instrumentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z dobrych i sprawdzonych znam tylko Sakriversum z Wrocławia. Ale czy będą mieć termin - nie mam pojęcia! Trzeba dzwonić, namiary są z tego co pamiętam na stronie. P.S. wokalista z tego zespołu uczył mnie muzyki w ogólniaku, niesamowity koleś :) P.S. 2. Nie polecam ich dlatego, że wokalista uczył mnie muzyki ;) Przygrywają u nas co roku na studniówkach, rzesze młodzieży wybawiły się na imprezach przez nich prowadzonych, ja sama byłam na dwóch (swojej i brata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
a kiedy dokladnie wesele? napisz na maila albo zadzwon: 600-542-462 Zespół Muzyczny "Ensemble"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bierz Ensemble
Wszędzie się reklamują, bo NIKT ICH NIE CHCE BRAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
tak, gramy na żywo. jak juz wspomnialam w innym poscie, dobry zespół ocenia sie po jego grze a nie po braku reklamy. pozdrawiamy, zespół muzyczny "Ensemble"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry zespół ocenia się
po grze ale nie tej, którą widać na nagraniu z wesela, gdzie można przemycić każdą niedoskonałość, czy na cd - istnieje TYYYYLE dobrych programów, które wyczyszczą każdy fałsz. Jestem pracownikiem studia nagraniowego, gdzie często przychodzą kolesie z weselnych kapel, którzy zgrywają swoje demo. Bardziej można się napracować tylko nad wokalami Maryli Rodowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie Ensemble.
Czy macie w zespole kogoś, kto gra na trąbce i saksofonie? BARDZO mi na tym zależy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
niestety nie,tylko na grzebieniu :o ale mamy w skladzie włosianke i cymbały:D Za specjalna doplata zabieramy na wesele wniutnie wyczynowa i bawoli róg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"Mam pytanie Ensemble\" aby juz wiecej nikt sie pod nas nie podszywal, bede uzywala swojego prywatnego pseudonimu. tak, mamy w skladzie saksofoniste. poza tym skrzypaczke, gitarzyste, klawiszowca, akordeoniste i perkusistke :) nasze demo nagrywaliśmy na żywo a nie w studio. mysle ze w przyszlosci zamiescimy na youtube nagrania z wesel, zeby pracownicy studia nagraniowego nie mieli watpliwosci ;) pozdrawiamy serdecznie, Zespół Muzyczny \"Ensemble\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×