Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
inezka34

FOR SLIM,skuteczna nowość za 6zł.

Polecane posty

Gość ups ups yps yps
kupiłam dziś ten pecyfik ale za 20 tabletek zapłaciłam 6.80 coś chyba drogawo no ale cóż sie nie robi dla sylwetki

Gość ups ups
myślę,żeprzesadzasz,twoim zdaniem 6.80 to drogo? Licz się z tym,ze bierzesz tylko 1tabletkę dziennie.Kiedyś ludzie płącili 450zł za Meridię,a ty twierdzisz że for slim jest drogi,hhhmmm,no cóż.

Gość no mowi ze drogo
w porownaniu ze inni daja za niego 4,90 a nawet 4,10!!!!!!!!!!!!!!!!

No hej,jak tam dziewczyny odchudzanko?.Ja zaraz jadę na przejażdżke rowerową,coby trochę tłuszczu wypalić,szczególnie tego z brzucha.Taką nieza ładną oponkę sobie wyhodowałam:).O matuchno kiedy ja się tego nadmiernego ciężaru pozbędę,🖐️

Cześć dziewczyny:) Ja jakoś nie wierze w cudowną moc tabletek odchudzających ale przy odpowiedniej diecie może rzeczywiście jakos pozytywnie dzialają na spadek wagi:) Po pracy chcę kupić i zobaczymy. Napiszę napewno o efektach:D Schudłam już ok 12 kg bez tabletek i dalej nic nie spada -nie mogę się zmobilizować, może tabletki mi pomogą;)

Gość po jakim czasie od
przyjęcia czujecie brak apetytu? Bo ja wczoraj za zażyłam, i zero efektu, dopiero po kilku godzinach, ale wtedy to ja już się zdążyłam "przejeść" :-O

Gość ups ups
Dziewczyny nie można jechać na samych tabletkach,trzeba jeść,a po for slim je sie mniej,to cała tajemnica.

Witaj Inezka :) :-) Juz dostalam ale tutaj nie bede sie rozpisywac , wysylam ci imeil ale bedzie troszke ciezki takze jak go dostaniesz to daj znac ..cześć] 🖐️

nom to sie zaciekawiłam tym preparatem FOR SLIM jeszcze dziś pójdę go kupić:D i zacznę stosować od jutra:)

Ja dzis wzięłam 3 tabletke ...ludzie to działa - naprawde mniej jem i co ważne mnie wcale nie ciągnie do słodyczy - to wielki sukces :) :) trzymajcie sie dziewczyny i piszcie jak to u was działa :)

Gość u mnie troche podobnie
a co bedzie jak zacznę brac 2 razy dziennie po tabletce? za 3 tygodnie mam ważną uroczystośc rodzinną i chciałabym wygladac lepiej

Do u mnie troche podobnie : ja mysle,że raczej to nie jest wskazane .na ulotce jest napisane aby nie przekraczac dawki 1 kapsulki dzienne.jesli zwiekszysz dawke może to nie być dobre dla tarczycy ze względu na dużą zawartośc jodu.Ale i tak zrobisz jak zechcesz - ja bym nie zwiekszała dawki.Przez 3 tygodnie i tak cudów nie osiągniesz :)

Gość dziewczyny a powiedzcie
jeszcze o jakiej porze dnia to bierzecie? i czy po jedzeniu, przed, miedzy posilkami czy jak?

NIE WIEM CZY U MNIE DZIAŁA JAK POWINNO BO MAM CAŁY CZAS APETYT BYM TYLKO JADŁA I JADŁA:( DZIŚ DOPIERO DRUGA TABLETKA, MUSZĘ BARDZIEJ SIE PILNOWAĆ:(

Gość nigdzie nie ma
a ja już byłam w trzech aptekach i w ostatniej powiedziano mi, że producent wycofuje się z produkcji:( i nie ma tego w hurtowniach:( chyba kupie w internecie, ale ciekawe dlaczego zaprzestaja , hmmm

Od 3 dni jestem na diecie niełaczenia biore te tabletki ćwicze czasem mam drobne grzeszki np dzis loda sobie zjadłam;) Ale jest 2 kg mniej...i nie ze zrzuciłam wode od cwiczen codziennych zeszło mi troche z brzucha a boczki juz giną.

Gość znalazłam w 5 aptece
a w 2 internetowych czekają na dostawę. Ciekawa jestem jak to będzie, no ale 20 dni mam zapewnionych :) Od jutra zaczynam :)

Gość zaciekawionaaaaaaaa
dziewczyny możenie skład tego specyfiku wkleić???bedę wdzieczna

Gość hmmmmm...
ciekawe dlaczego wycofuja...?... chyba zrobie sobie zapas. ;)

Gość o składzie przeczytaj
na czwartej stronie :)

czesc Inezka Wyslalam poczte z onetu i z o2.:-) pozdrowionka 🖐️ __________________________________________________________

Gość jesli zaprzestaja produkcji
to znaczy ze nie sprzedaje się ten produkt tak dobrze i nie przynosi firmie oczekiwanych zysków pewnie dlatego.. firma jest mało znana a gdyby nie to forum to byscie nadal nie wiedziały co to jest! ale taka mała garstka ludzi nie podratuje istnienia tego leku...mówi sie trudno

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować