Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eniii

marki laptopów

Polecane posty

Gość Eniii

Witajcie :) Planuję zakup laptopa. Czy możecie mi doradzić w czym mam wybierać? Która firma będzie solidna? Na razie myślę pomiędzy HP a Asusem, ale może jeszcze inną markę powinnam wziąć pod uwagę? Dodam jeszcze, ze chcę przeznaczyć do 3tys. i raczej komp. to pracy, ew. filmów , muzyki i zdjęć. Nie do gier. Pozdrawiam i z góry dziękuję za infomacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu uwierz
toshiba :) Polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniii
Słyszałam ,że Toshiba robi dobre laptopy, ale za drogie jak na swoja "zawartość".. myślisz, ze jest w tym ziarnko prawdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu uwierz
ja mam toshibe i jestem zadowolona. Z gier nie korzystam. Natomiast moja mama ma acer'a i w sumie tez jest niezly (mimo ze mialam obawy jak go kupowala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
jesli chodzi o trwałosc to polecane sa IBM, natomiast od kilku osób słyszałem ze w Toshibie szybko niszczy sie obudowa.. ale to pewnie zalezy od użytkowania.. a przy opcjach HP, czy Asus brałbym raczej HP:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywam acer
1682WLMI od 2 ,5 roku i nie mialam problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acer
Rok temu kupiłam już drugiego w mojej karierze Acera, teraz mam Aspire 3630 jestem zadowolona, poza tym że ma w środku wszystko co potrzebne do pracy i rozrywki (nie mówie o jakiś super szybkich nowych grach), modem Wi-Fi, itp. to jeszcze jest przesliczny i cieniutki. Według mnie Acery są najładniejsze i w przystępnej cenie. Miałam kiedyś służbową Toshibe, i co z tego że wypasiona, jeśli wygladała jak przedpotopowy "grzmot". Teraz myślę o zakupie takiej fajnej niby-naklejki na wierzch laptopa,której wzór można samemu zaprojektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni100000
a ja mam acera 3692 z kamerka, jest super, niezawodny i elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam acer 3690 z kamerką
i jest super....bardzo ładny,cieniutki...z dobrymi parametrami....polecam acera ( a mnie polecił go kuzyn który pracuje w sklepie z komputerami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakaoka
Ja również mam Acera. Dokładnie Acer Aspire 9302WSMi To już druki Acer i wszystko jest ok. Miałam też Toshibkę. Pięknie wyglądała, ale kolor obudowy starł się bardzo szybko (tu gdzie ręce się opierają). No i mało miała w "sobie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkae
Ja mam fujitsu-siemens i też jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam toshibe.nie mam zastrzeżeń jak nerazie i jeszcze nie widzę przetarć. a może te laptopy są tak specjalnie robione, wiecie teraz modny jest styl VINTAGE xD. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka*************
fujitsu siemens- dobry sprzecik, polecam wyprobowałam:) Toshiba też ale rzeczywiście sie wyciera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IBM już nie produkuje laptopów, jego następcą jest firma Lenovo. Kupiłam laptopa tej firmy i póki co jestem zadowolona. Liczę na to, że renoma zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenovo to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirdir
Ja polecam Dell, bardzo dobre kompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
polecam dell lub toshibe z tych jestem bardzo zadowolona (bron boze nie kupuj acera to jest straszne badziewie po ponad roku nie nadaje sie do niczego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
acery to dopiero szajs kazdy je kupuje bo sa najtansz ale szczerzxe mpwiac nie chcialabym go teraz nawet za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ..
ja mam hp.. ale zaluje ze nie kupilam apple... chociaz w tym MaC'kiem to dostaje wscieklizny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukammm
acer to slaby laptop, ktory bardzo traci na wartosci i w ciagu roku to z 1/3 mniej jest wart. jak juz masz te 3 tys to lepiej dodaj jeszcze 500 zl i kup sobie calkiem dobry hp, dell albo asus. te trzy to firmy z gornej polki. tyle sie dowiedzialam w trakcie moich poszukiwan, laptopa kupuje za miesiac bo nadal szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie Toshiby i są ok. Jeden laptop służy mi od 2 lat, drugi od roku i nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów, nic się z nimi nie dzieje, więc myślę, że są godne polecenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy myslicie ze
fujitsu siemens jest tez dobra firma ja tez planuje zakup laptopa o normalnych parametach do wszystkiego w zasadzie ma mi sluzyc i jakos sie uparlam na fujitsu siemens , toshiba slyszalam znajomy mowil ze jak cos to czesci drogie sa a acer to w sumie nie wiem zastanawiam sie pomiedzy acer , fujitsu siemens a sony i nie wiem co mam wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam toshibe od paru dni i jestem happy poki co. Pani w sklepie powiedziala ze Toshiba bedzie zasze troszeczke lepsza od HP.. Ja tam sie nie znam. a gdzie te naklejki na laptopa mozna kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×