Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ewuuna

Jaki szampon na wypadanie włosów?

Polecane posty

Gość gość
Ja tam w szampony nie wierzę. One raczej tylko oczyszczają skórę głowy i dzięki temu pomagają otworzyć kanaliki włosowe, ale na pewno nie dają niesamowitych efektów. Ja pokonałem prawdziwe wypadanie włosów dzięki zastosowaniu właśnie tych produktów: https://hedoni.pl/kosmetyki-nioxin/419-nioxin-intensive-treatment-serum.html https://hedoni.pl/kosmetyki-nioxin/445-nioxin-intensive-treatment-kuracja-100-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz to trychologa na terapie mi to uratowal owlosy jak mi masakrycznie wypadaly po porodzie 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga120
Szampon nie jest magicznym eliksirem i niestety nie oczekujcie jakiegokolwiek efektu. Mój mąż przechodził przez to samo; a to nowy szampon, maść, suplement diety - wszystko na nic. Tylko strata czasu oraz nerwów. Mąż zdecydował się na mikropigmentacje micro haar i to jedyna rzecz, która naprawdę zmieniła nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam szamponu biotebala. Ma w składzie biotynę, żeńszeń i parę jeszcze innych dobroczynnych składników, dzięki czemu skutecznie hamuje wypadanie i też dobrze wpływa na kondycję włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja odkryłam niedawno Hair Medic i pierwsze odczucia mam bardzo pozytywne. Po dwóch tygodniach kuracji już widzę że włosy są mocniejsze, że przestały tak wylatywać, aż się nie mogę doczekać końcowego efektu po całym procesie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam szampon i odżywkę colway, z kolagenem, zamawiam na stronie hedoni.pl wszystko w porządku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennn

Pozytywnie mnie zaskoczył szampon Hair Medic nie spodziewałam się cudów...a tymczasem to są jakieś cuda, bo po miesiącu używania wreszcie mogę bez strachu umyć głowę i nie muszę się bać, że potem w kabinie będę miała pełno włosów na brodziku...strasznie to wygądało jak człowiek widział ile podczas jednego prysznica wypada włosów z głowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzula

mnie włosy przestały wypadać i bardzo się wzmocniły po szamponie i odżywce biotebal z biotyną i innymi składnikami. Używam ich od ok. dwóch miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steffa

Pyza, dlatego, że on ma największą dostępną dawkę biotyny i szybko widać rezultaty. Wystarczy być regularnym i włosy się wzmacniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szampon Alterra z kofeiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekardo

Porządne kosmetyki kosztują, ale przynajmniej przynoszą jakieś efekty. Przykład - fryzomania.pl/hair-medic-szampon-organiczny-przeciw-wypadaniu-wlosow-200ml.html Postawicie na byle jakie rozwiązanie, to nie przyniesie wam jakiegokolwiek efektu. Postawcie na rozwiązania jakościowe, wtedy z czasem korzyści na bank przyjdą. Byle jakie produkty kompletnie nic nie dają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Też miałem problem z wypadającymi włosami, na szczęście odkryłem ten szampon https://menspace.pl/szampony-dla-mezczyzn/american-crew-thickening-meski-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-250ml-produkt-men-s-health , radzi sobie idealnie, już po 3-4 myciu widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reya

Proponuję tabletki biotebalu, moim zdaniem są lepszym rozwiązaniem niż szampon. Wypadnie włosów oznacza osłabienie organizmu. Dlatego zrobiłabym badania i starała się go skutecznie wzmocnić. Szampon jest dopełnienie  całego procesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam na pewno zwracac uwagi na reklamy. Bo praktycznie każda firma w ofercie ma szampony na wypadanie włosów. Problem jest w ich składzie. Czy takie szampony rzeczywiście mają w sobie składniki, które dobrze wpływaja na cebulki włosowe oraz są w stanie zahamować wypadnaie włosów.  Albo przynajmniej to wypadanie spowolnic. Jednymi z ważniejszych substancji są ekstrakt z nagietka czy zielonej herbaty Dobrze na stan włosów wpływa arnia oraz mleczko pszczele"

https://delpos.pl/

Jednym z lepszych dermokosmetyków jest Delpos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład jest bardzo ważny. Nie tylko w przypadku kosmetyków ale również szamponów czy odżywek do włosów. Delpos faktycznie ma naturalny skład i do tego jest skuteczny. Wiele osób pisze o nich same dobre rzeczy. Wiec myślę, że jeśli ktoś ma problem z wypadaniem włosów to na pewno powinien z Delpos skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś szamponu od Solverx? Mam ten z serii Sensitive, po stosowaniu przez dwa miesiące mogę powiedzieć, że włosy są mocniejsze, mniej wypadają, skóra głowy jest nawilżona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie mogą być przyczyną m.in. problemów hormonalnych. Ważne jest, aby twój mąż skonsultował swój przypadek z trychologiem, aby wykluczyć wiele schorzeń i zdiagnozować jego problem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko i wyłącznie szampon z apteki, najlepiej dermokosmetyk roślinny który nie będzie obciążać włosów. Wypróbuj sobie Klorane do włosów wypadających, bo dzięki zawartości chinininy i witamin B  przywraca włosom wigor i wytrzymałość. Można go stosować codziennie i jest bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poszedł do dermatologa i dostał wcierki na receptę - już po miesiącu było lekki efekt widać. Szampony niewiele dają, bo są na głowie tylko przez chwilę, dlatego lepiej wybrać po prostu taki, który dobrze Ci oczyści i nawilży skórę (jak skóra jest przesuszona to włosy nie mają w czego wyrosnąć), a podczas mycia głowy zrobić lekki masaż od czoła do karku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×