Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezzka

łza na rzęsie mi sie trzęsie

Polecane posty

Gość pinezzka

jestem tak głupia ,że az mi siebie zal.stara i głupia ..jak mogalm uwierzyc zonatemu facetowi?usunelam ciąze dla niego ,zeby nie rujnowac mu zycia ..swoje zrujnowalam. teraz odszedl do zony po roku,3 dni przed moimi urodzinami...jestem szmata i tyle . musialm to gdzies napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńkaaaa
echhh kobieto....nie Ty pierwsza i nieostatnia naiwna. Współczuję, że trafiłaś na takiego skurczybyka, ale z drugiej strony po co bierzesz się za żonatych...życie się rewanżuje...jemu pewnie też się karta odwróci:) Trzymaj się i nie załamuj. A może warto z Jego żonką pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapjka
sama sobie pwoeidziałas usunąć dziecko dal faceta????////c o myslałs ze jak usnuiesz to cud anstąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmm
Z zonka pogadac ? A o czym ,ze sie tak nieelegancko spytam? Jeszcze malo krzywdy wyrzadzili? Placze ona bo wlazla gdzie nie trzeba ,a w czym, tu zona zawinila ? Nie rozumiem znowu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
widze kolejan durna 'a moze z jego zona warto pogadac?' a co ona winna? teraz bedzie miala kociol, facet zrozumial blad (chyba, w koncu wrocil do niej) wiec po co jej zycie niszczc, skoro maz to robil, ale ona o tym nie wiedziala a autorka przynajmniej wie kim jest! zwiazkow sie nie rozbija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumaczcie jej tak. usuneła dla nie go ale i dla siebie.. jakby nie chciała to by nie usunła.. jestem pewna ze jakby ten facet był z nia mimo usuniecia dzis by nie pisała ze zle robiła.. byłaby happy bo miałaby jego. ale ze facet mimo ze usunela odszedł to ma zal, ze facet odszedł. on ma zone.. a ona sama.. dlatego teraz TERAZ przypomniała sobie o kims.. o dziecku ktore mogla miec i zabic nim swoja samotnosc.. a tak nie ma nic.. ani faceta ani dziecka.. i stad ten żal.. jakby miała faceta ani by nie pisnela ze cos tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńkaaaa
zona nie zawinila, to On zawinil...moze fajnie b ybylo jakby zonka sie dowiedziala jakiego ma mezusia cudownego przy boku. Ja nie jestem wredna, ale zycie czasem zmusza do takich zachowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzka
nie bylam gotowa na to dziacko, a teraz tak strasznie zaluje , bo przeciez wszystko da sie zalatwic , za miesiac urodzilabym moje malenstwo ..chyba mi serce peknie, nigdy tego sobie nie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
mam nadzieję, że sumienie Cię pomęczy....chociaż....gdybys je miała to nie usunęłabys dzieciątka....szmata z Ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmm
Misienko i czy uwazasz ze z zonka bedzie szczesliwsza jak dowie sie kogo ma u boku? A skad wiesz ze to nie bylo chwilowe zacmienie ze strony mezusia ,ze tylko chcial sie zabawic a tak jest dobrym mezem ? Lubisz ludziom piekielko stwarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
jak suka nie da to pies nie wzmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można by powiedzieć: sama sobie zgotowałaś ten los. Przykre to, że tak wiele osób wchodzi w związki z żonatymi ludźmi i w dodatku oczekuje akceptacji i miłości bez zastrzeżeń, nie biorąc pod uwagę własnej godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
a dziecko czemu było winne? popmyslcie o nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmm
Oj mussska chyba troche wyzej jestesmy niz pies i suka ;) Choc nie przecze ze to prawda . Pisalam na poczatku ,ze niepotrzebnie pchala sie dziewczyna miedzy wodke a zakaske . Potem tak to smakuje . O sumieniu to bym wogole tu nie rozmawiala ,bo go zwyczajnie nie bylo i to od samego poczatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzka
czytam to wszystko i przynajmniej wiem ze dobrze o sobie mysle.dziekuje wam tak naprawde szczerze.zycze wam zeby nigdy was cos takiego nie spotkalo. tak jestem szmata i suka która dawala i ktora upodlila sie do granic. zonie nic nie pwoiem bo faktycznie ona niczemu nie jest winna i mam nadzieje ze jak wrocil do niej to juz nigdy nauczony doswaidczeniem tego jej i swojej rodzinie nie zrobi....chcialam tylko dodac ze ja go poprostu kocham i to wszystko co zrobilamto tylko dlatego ze oddala bym za niego wszystko. tyle...dzieki misieńko ze twoja odp byla jedyna ciepła...ale potepili nas ..moze i lepiej ..szczegolnie jezeli chodzi o mnie . zlo trzeba tępic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
hmmm hmmm tak. może to wulgarne , a le chciałam jej dosadzić. Nie lituję sie nad takimi choć i zle jej nie życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
pinezzka....czy takie doświadczenie czegos faktycznie Cie nauczyło? na jak długo?to, że związałaś się z zonatym można poniekąd zrozumieć,a le USUNIĘCIA CIĄŻY - NIGDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńkaaaa
hmmm...hmmmm....nie lubie stwarzac piekla ludziom, nie jestem z tych, swin nie podkladam. Ale ten facet zachowal sie jak ostatnia swinia..najpierw zrobil Jej dziecko, Ona usunela dla Niego, a On teraz ja rzucil...to jest chore. Wiem tylko, ze jak facet raz zdradzi, to drugi raz tez to zrobi. Sama spotykam sie z zonatym facetem...nie jest to powod do chwalenia sie...tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzka
wiem , niestety nie umiem cofnac czasu..i bezmyslnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
tamit...zgadzam się z Toba całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
misieńko...ale chyba w przypadku zajścia w ciążę nie usunęłabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_29
Przykre :((( Sorry, ale każda kobieta, która spotyka się z żonatym, kręci na siebie bicz. Oczywiście dotyczy to także sytuacji odwrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sa kobiety... mam kumpla np. ma wlasna firme zone.. syna.. no i oczywiscie pojawiaja sie kobiety ktore same przychodza i zaczynaja z nim flirtowac.. wiem o tym bo raz nawet prosil mnie zebym jedna kobiete odciagnal od niego bo mu zawraca w glowie.. ostatnio wyslal gdzies zone.. zona wyjechala a on zrobil sobie imprezke na dzialce gdzie zaprosil 3 kobiety jedna byla nawet w ciazy.. bez skrupulow daly sie obmacywac.. jedna poszla z nim do lozka.. i na co one licza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńkaaaa
mMUUŚŚŚKA nigdy w zyciu bym nie usunela, nawet dziecka zonatego faceta. Oczywiscie zonaty mowi, ze jakby co to da mi kase na usuniecie.Wiem, ze robie zle, ale jestem gotowa poniesc konsekwencje wlasnych czynow. Zachodzac w ciaze z zonatym, przeszlabym pieklo...musieliby sie dowiedziec o tym moi rodzice nio i Jego zona...nawet nie chce myslec jaki bylby sajgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieńkaaaa
andyx 1170..kobiety tez potrzebuja dowartosciowania i sprawdzenia swojej atrakcyjnosci. "Jak to, zonaty na mnie nie poleci? oczywiscie, ze poleci i zaraz to sprawdze". Glupie rozumowanie,ale to idzie w dwie strony. Sa zonaci ktorzy szukaja przygody i sa kobiety, ktorym nie przeszkadza ich stan cywilny...echhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
nmisieńko...no właśnie...a ona usuwając ciążę upodliła sie niemiołosiernie misieńko....może zatem warto się wycofać....takie związek nie przyniesie Ci szczęścia...niszczysz siebie i małżeństwo - to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMUUŚŚŚKA
andyx....masz rację...współczesne kobiety są pozbawione wszelkich skrupułów...nie potrafią szanowac samych siebie, a potem domagają się szcunku od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×