Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie staro

Masz 24 lata a wyglądasz na jakies 30-33

Polecane posty

Gość czuje sie staro
nie pije, nie pale, nie farbuje włosów, nie opalam sie i nie chodze na solarium bo mam jasną karnacje i zawsze mam jakies potem poparzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lattka
ludzie, czy dziewczyna sie pyta, kto wyglada na mlodsza niz jest??? Pochwalcie sie na innym topicu.Ona ma inny problem. Co do tego dowodu, to zawsze mam polewke, jak 30 lat mowi, ze ja o dowod prosza, bo nawet 15latek wygladajacych na 15latki o dowod nie prosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjh
W sumie to ja nie rozumiem po co az tak przejmujesz sie opinią jakiegos chama, żeby aż watek na forum zakladac na ten temat, co on ci powiedzial. przede wszystkim powinnas znac swoja wartość i nie dolowac sie takimi rzeczami! opinie innych ludzi powinny splywac po Tobie jak po kaczce, najwyzszy czas, żebys w koncu sie tego nauczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrtt
bo niektore kobiety lubia sie tak dowartosciowac, z tym ze maja np. 30 lat a jeszcze je o dowod proszą, a tak naprawdę to wcale pewnie mlodo nie wygladają tylko im sie tak wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lattka
Musisz miec po prostu powazny wyraz twarzy. Postaraj sie ubierac bardziej mlodziezowo, nie uzywac w makijazu brazow, tylko jasne cieple kolory i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lattka
w pracy mojej siostry ciagle slysze tekst o dowodzie, a baby naprawde wygladaja albo na swoj wiek albo na starsze. Po prostu to jest proba poprawienia sobie nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 26 lat a ostatnio babka kazala mi pokazac dowod jak kupowalam wodke:( zalamka. maluje tylko brwi daje kreske nad okiem i tyle i troche pudru w kulkach zeby sie nie swiecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lattka
nastepna:) Zrozumcie, ze o dowod nie prosza nawet dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszczzz
ja juz bym wolala starzej wygladac... mam 22 lata a twarz pyzatej 17 latki :o Zero kobiecosci. nie jestem otyla a twarz mam okragla, marze o widocznych kosciach policzkowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjjaaa mam
25 a daja mi 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lattka
a ja mamm, a nie daja ci 8 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluszczzz wierz mi ze to nie jest zawsze fajnie jak sie wygląda na starsza...niby żaden problem...taka uroda...ale skoro teraz się wygląda na więcej to co bedzie jak bede jeszcze starsza :O..tylko to mnie martwi czasem haha bo mam 20 a wyglądam na 24:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno mi
to sobie wyobrazić, jeszcze rozumiem gdybyś się mocno malowała i opalała... ale jeżeli jest tak jak opisujesz to o co chodzi? Ja jak miałam 25 lat to wszyscy się dziwili, ze już tyle i dodawali, że wyglądam jak z liceum, jest sporo takich osób wyglądających na młodsze, ale w druga stronę raczej nie znam, no może tylko ta aktorka Anna Korcz, zawsze wyglądała poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lattka - to chyba zalezy gdzie mieszkasz. u mnie zawsze pytali mlodsze osoby o dowod (lata temu nie, a potem sie to zmienilo i zaczeli pytac) a w temacie. sprobuj z bardziej radosnymi kolorami. bo jak mowilas o tym co nosisz to tam przewazaly ciemne. czarne z bialym polaczenie jest smutne (pomimo ze eleganckie) proponuje na poczatek wiecej kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCIESZE WAS
Mnie w wieku 19 lat dawali 27 a teraz kiedy mam 34 też mi dają 27, takze moze u was tez tak bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesze was---> no to mnie pocieszyłaś:D oby tez mi sie tak przytrafiło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ktos tu nie wie jak jest
co do dowodu, to w programie "Dzien dobry TVN" pokazywali jakis czas temu reportaz sprawdzajacy z ukryta kamera w Warszawie, czy sprzedajacy papierosy i alkohol w sklepach/kioskach itd skrupulatnie sprawdzaja wiek kupujacych a wygladajacych na malolaty. Wg tego eksperymentu WSZYSCY sprzedawcy sprawdzali dowod. Chlopcy kupujacy te fajki wygladali na swoj wiek, a mieli 15-17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×